• Обновено
Андроид 10.0 Еден Din Стерео во Автомобил во Цртичка GPS, CAMECHO 7 Инчен Флип Надвор на Екранот на Допир е Радио за Автомобил Bluetooth FM Приемник, USB, WiFi Поврзани, Огледало Линк+ Re

Андроид 10.0 Еден Din Стерео во Автомобил во Цртичка GPS, CAMECHO 7 Инчен Флип Надвор на Екранот на Допир е Радио за Автомобил Bluetooth

Buyers rating:
DEN 3743.76

Залиха

1 Din Андроид е радио за Автомобил : 187(L)*57(H)*137(W) mm, 7-инчен виткање екран на допир, треба рачно strech-out и push-in.Екран агол може да се прилагоди.HD дисплеј, чувствителен на допир се одговори.Со предниот USB и ПОМОШЕН, заден USB, аудио/видео кабел влезно/излезна порта.GPS Навигација, WIFI : По поврзување со wifi, исто така можете да уживате во онлајн навигација и инсталирате други Андроид апликации.Нови GPS верзија : apk мапа наречена "Тука wego", рачно преземете бесплатни мапи.Претходната верзија GPS : Мапа на Европа пре-инсталиран за i Go / Sygnic.Две верзии се испраќаат наизменично.Bluetooth чекори се однесува на "ПРАШАЊА и одговори".Спецификации:.Фабрика поставување на лозинка : 1983 CPU : A7 1.3 GHz×4 Software : 8227 LResolution : 1024*600 Audio Засилувач : TDA7388 Voltage : 12 VPower Излез : 60 W*4 max Memory : 1 G+16 GOperating температура : -10℃ ~ 60℃ USB Интерфејс : USB 2.0 Јазик : англиски/чешки/дански/германски/шпански/француски/италијански/литвански/унгарски/холандски итн.Како да се активира на копче индикатор светлина со автомобил светла : (Кога ќе го вклучите автомобилот светлата, копчето ќе светне).Потврдете дека сте поврзување жица "3 - БОЛНИ" за да се позитивни на вашиот автомобил светла.Потоа можете да поставите и светлината режим во Прилагодите јасноста (ден / ноќ).Како да го поставите копчето индикатор светлото секогаш на : .Settings - Factory settings (лозинка 1983) - Копче за осветлување settings - за да ги проверите следниве три опции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Математика Карпи Стакло, Подарок за Средното Училиште, Наставник, Пи Ден Присутни, Смешни Геометрија Шега, Голем Обем, Виски Гимнастик
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Математика Карпи Стакло, Подарок за Средното Училиште, Наставник, Пи Ден Присутни, Смешни Геометрија Шега, Голем Обем, Виски Гимнастик

Вино, Чаши, кои се Направени во САД! 15oz капацитет на располагање, најмногу одговара на капацитетот за ваш

DEN 384.00
Премиум Ален Клуч Сет Хексадецимален Клуч Шрафцигер Поставите Хексагонални Spanner Универзална 9Pcs Топката Крајот Копчиња Алатка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Премиум Ален Клуч Сет Хексадецимален Клуч Шрафцигер Поставите Хексагонални Spanner Универзална 9Pcs Топката Крајот Копчиња Алатка

Од суштинско значење клучеви во секој гаража, лента со алатки, изградба на сајт и куќа држете.Направи од

DEN 1504.80
GUAIMI Аудио Обтекател Планината Говорникот Скара Покрие Компатибилен со Харли Туринг Стрит Глајд FL Trike 1996-2013 (Средниот Прст)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GUAIMI Аудио Обтекател Планината Говорникот Скара Покрие Компатибилен со Харли Туринг Стрит Глајд FL Trike 1996-2013 (Средниот Прст)

Fitment : Електра Глајд 19962013, Стрит Глајд 19962013, Trike модели со Оригинална Опрема или Бум 19962013, не се вклопуваат

DEN 863.76
Велосипеди Велосипеди Шише за Вода Кафез Завртки, 10pcs Нерѓосувачки Челик Навој Хексадецимален Завртки Приклучок за Прислушување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Велосипеди Велосипеди Шише за Вода Кафез Завртки, 10pcs Нерѓосувачки Челик Навој Хексадецимален Завртки Приклучок за Прислушување

Направени на квалитетот титаниум алуминиумски материјал, со голема сила, издржливи, со висок квалитет, �

DEN 234.96
KFidFran 8pcs Купот на Таванот Куки 3-1/4 Инчен Хром Позлата Метална Завртка во Закачалка Куки за Домашна Канцеларија Виси Растенија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KFidFran 8pcs Купот на Таванот Куки 3-1/4 Инчен Хром Позлата Метална Завртка во Закачалка Куки за Домашна Канцеларија Виси Растенија

Спецификација : Име на Производ : Чаша Hook Material : Metal Total Големина : 92 x 56 x 3 Поради снимање и на екранот за пос

DEN 1044.00
ZGQA-GQA Печатач Замена на Делови Енкодер Лента Енкодер диск QC3-3925 Ролери Компатибилен со Canon PIXMA MG6330 (Боја : Светло Црна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZGQA-GQA Печатач Замена на Делови Енкодер Лента Енкодер диск QC3-3925 Ролери Компатибилен со Canon PIXMA MG6330 (Боја : Светло Црна

Ве молиме проверете ја вашата број на моделот и да се спореди со слика be Compatible withe ќе го купите.Ние верува

DEN 1788.00
Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки со Бучава Изолација Микрофон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки со Бучава Изолација Микрофон

Истовремено се поврзете било кои два Bluetooth уреди преку Bluetooth 5.Дизајниран со елегантни магнетни полнење �

DEN 1006.80
Керамички Чај Кригла,16Oz Чаша Чај со Infuser и Капак, Чај Цедилка Чаши Инфузија Чаши Божиќ подароци Кафе кригла Инфузија првенство
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Керамички Чај Кригла,16Oz Чаша Чај со Infuser и Капак, Чај Цедилка Чаши Инфузија Чаши Божиќ подароци Кафе кригла Инфузија првенство

Бар додатоци Мазга чаши Инфузија Чаши Божиќ подароци Кафе кригла Инфузија првенство Кригла Бар додатоц

DEN 1188.00