• Обновено
3 Фиока Метал Возен Датотека Кабинет со Заклучување Фиоки

3 Фиока Метал Возен Датотека Кабинет со Заклучување Фиоки

Buyers rating:
DEN 3335.76

Залиха

Целокупната Димензии : 15.75" W x 22" D x 22.75" H. Две Мали Фиоки за Резерви : 12.5" W x 16.5" D. Дното Фиока Accommodates Писмо или Правни Големина на Датотеки.Заклучување Обезбедува сите Три Фиоки (две копчиња се вклучени). 2" се Опфатени Casters за Мобилност - 2 Пред Casters Заклучување ако е Потребно-за Еден Рициново на Дното Фиока за Стабилност.Оваа атрактивна вертикална датотека кабинет карактеристики 3 заклучување фиока за безбедност.Две снабдување со фиоки (12.5" W x 16.5" Г) да се задржи вашата канцеларија организирани.Бонус плови лента во снабдувањето фиока, го задржува мали клипови и пишување алатки поделени во повеќе прегради.Датотеката фиока можат да се сместат или правни или писмо датотеки.На дното на датотека фиока има рициново да се спречи ѓубрето кога се отвори.Возен casters обезбеди мобилност, или два пред casters заклучување за да го задржи тоа место.Достапни во Црна, Бела или Сребрена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Седло Столче на Тркала,Автомобил Детали Столче со Црвено СТП Синтетички Кожа Седиште,Прилагодлива Висина 50-64 cm,Поддржани Тежина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Седло Столче на Тркала,Автомобил Детали Столче со Црвено СТП Синтетички Кожа Седиште,Прилагодлива Висина 50-64 cm,Поддржани Тежина

Изметот е идеален за берберот, салони, лабораторија, магацини, ликовно студио, гаражи, тетоважа продавни

DEN 4332.48
Pyrex Едноставно Продавница Оброк Првично Стакло Храна Садовите за Складирање (24-Парче Сет, BPA Free Капаци, Фурна Безбедно)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Pyrex Едноставно Продавница Оброк Првично Стакло Храна Садовите за Складирање (24-Парче Сет, BPA Free Капаци, Фурна Безбедно)

Асортиман на стакло контејнери за да бидете организирани во фрижидер или замрзнувач.Вклучува (3) 1Коло о�

DEN 1064.88
Азар ја Прикажува 900942 BLU На DIY Мулти-Цел 12-Парче Pegboard Ѕид Организатор Комплет со Еден Панел и Додатокот Асортиман: Куки,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Азар ја Прикажува 900942 BLU На DIY Мулти-Цел 12-Парче Pegboard Ѕид Организатор Комплет со Еден Панел и Додатокот Асортиман: Куки,

ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН СОБРАНИЕТО Азар е Pegboard организатор колекции се направени од вбризгување на пластични

DEN 1437.60
Beykome Шофершајбната Снег Покрие Пред Прозорецот Автомобил Покритие за Снег, Мраз и Wiper Заштитник | Сите Временски Авто Sunshade
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Beykome Шофершајбната Снег Покрие Пред Прозорецот Автомобил Покритие за Снег, Мраз и Wiper Заштитник | Сите Временски Авто Sunshade

[Водоотпорен, снегдоказ, снегдоказ, фростдоказ] автомобилот шофершајбната снег маска е направена од 4 сл

DEN 479.76
Y-Тим Безжичен Контролер за PS4, 1000mAh Контролер за PS4 Игра Gamepad Далечински Џојстик со Двојна Вибрации, Жиро, Touchpad, Џек
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Y-Тим Безжичен Контролер за PS4, 1000mAh Контролер за PS4 Игра Gamepad Далечински Џојстик со Двојна Вибрации, Жиро, Touchpad, Џек

【Ергономски PS4 Безжичен Контролер】 YТим ps4 безжичен контролер е удобно за контрола, дршката е не се лизг

DEN 1055.52
Кујнската Крпа Рек Слободен Удар Складирање Кука, Крпа Носителот Грабител за Бања, Тешки Само Лепило, за Јадење Крпа, Партал Пешкир
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кујнската Крпа Рек Слободен Удар Складирање Кука, Крпа Носителот Грабител за Бања, Тешки Само Лепило, за Јадење Крпа, Партал Пешкир

☀Материјал☀ : Користење на ABS, силикони ракав е погодна за различни сценарија.Фиксен дел на пешкир е нап

DEN 261.36
Yardwe 4Pcs U - Форма Четка за заби Прирачник Детска Четка за заби Четка за заби Силикон Чистење на Забите Алатка Орална Нега Алатка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Yardwe 4Pcs U - Форма Четка за заби Прирачник Детска Четка за заби Четка за заби Силикон Чистење на Забите Алатка Орална Нега Алатка

Едноставен дизајн, со убава боја, да се осигура нејзината популарност меѓу убави деца.Деца Чистење На За

DEN 744.00
Јазик и Жлебот Plier,7 L -6 пакет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Јазик и Жлебот Plier,7 L -6 пакет

Клешти.Јазик и Жлебот Клешти.Јазик и Жлебот Plier.Plier Вилица Стил Криви На Вилицата.Вредноста Тип Ритам Зае

DEN 4948.08