• Обновено
Продавница-Vac 9911510 4.0-Врв Коњски Сили Комерцијални Нерѓосувачки Челик Влажни/Сува Правосмукалка, 15 Литри

Продавница-Vac 9911510 4.0-Врв Коњски Сили Комерцијални Нерѓосувачки Челик Влажни/Сува Правосмукалка, 15 Литри

Buyers rating:
DEN 2313.60

Залиха

Две фаза мотор. 4 Тркала dolly.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?Продавница-Vac е целосна линија на производи вклучува cordless, батерија влажно и суво vacuums, автомобилската вакуум системи, воздух двигатели, прилози и повеќе.Без оглед на работното место, Продавница-Vac ви се покриени!.АМЕРИКАНЕЦ ОРИГИНАЛОТ : Магазин-Vac нуди најмногу комплетна линија на правосмукалки, кеси, филтери, прилози, колекции, и други чистење алатки достапни за дома, индустриски, и комерцијални апликации.ТЕШКО & СИГУРЕН : Магазин-Vac Корпорација е признат светски лидер во влажни/суви правосмукалки.Од 1965 година, што сме го направиле иновативна технологија, висок квалитет правосмукалки, филтри, кеси, и други додатоци.Од Производителот Продавница-Vac 15-Галон 4.0 врв HP Две-Фаза на Комерцијална Серија Влажни/Сува Vac е изграден посебно за професионалци.Со моќен 4.0 две фази моторни тоа може да се справи со било кој тип на чистење хаос.Има 4 тркала dolly со големи не-означување на задните тркала, превоз рачка, swiveling лесно се тркалаат пред casters за лесна подвижност.Солиден и издржливи нерѓосувачки челик резервоарот, 35-Метарски кабелот за напојување, и заклучување клипови за лесно филтер се менува. 1-1/2-Инчен Вклучени додатоци 10-Метарски здроби отпорни Lock On црево со позитивни заклучување на вртливата крајот, (2) interlocking метал продолжување прачки, 14-Инчен метал господар млазницата со килим, четка и squeegee чевли, метал пукнатина алатка, тркалезна четка ноктот комунални млазницата и алатка кошница.Филтри вклучуваат пена ракав, висока ефикасност за еднократна употреба филтер кеса, Cleanstream абразивни отпорни кертриџ филтер, како и целосна полиестер филтер.Поткрепени со 1 Година гаранција и е направен во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Партија Декорација Нето,Декоративни Ограда Нето Безбедност Пребивање,Безбедноста на Децата Нето,Балкон Превенција Нето-за Дете,Качување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Партија Декорација Нето,Декоративни Ограда Нето Безбедност Пребивање,Безбедноста на Децата Нето,Балкон Превенција Нето-за Дете,Качување

Здраво~ Добредојдовте на нашата продавница, среќен шопинг Име на Производ : ААSS за Безбедност на Децата �

DEN 1214.40
JASONN Деца се Игра Мат,Бебе да Ползи Мат за 12-36 Месец,Не-Токсични 1CM Дебели Двострано Водоотпорен Кат Мат за Деца Деца,200 х
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JASONN Деца се Игра Мат,Бебе да Ползи Мат за 12-36 Месец,Не-Токсични 1CM Дебели Двострано Водоотпорен Кат Мат за Деца Деца,200 х

Големина : 180*200*1 CM, / 79 X71 инчи, Дебелина : 1cm, екстраголеми димензии на мат дава многу простор за бебиња и р�

DEN 3023.76
5/16 x 6 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк / 3 Ударна Точка (Картон: 300 компјутери)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

5/16 x 6 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк / 3 Ударна Точка (Картон: 300 компјутери)

Хексадецимален За Миење Unslotted.Само Дупчење Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J78 спецификации.Случај Поја�

DEN 17495.76
Огледала Ѕид, од Нерѓосувачки Челик Кабинет, Бања Кутија за Складирање Кабинет, Облекување Маса со Led Светло, Ѕид-Монтирани Партиција
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Огледала Ѕид, од Нерѓосувачки Челик Кабинет, Бања Кутија за Складирање Кабинет, Облекување Маса со Led Светло, Ѕид-Монтирани Партиција

Поради неговата hygroscopicity, огледало кабинетот, исто така, може да се користи во други влажни средини, како

DEN 11231.52
PBYMT 1156 SMD LED 2 Куршум Пак Сигнал Светлина Задна Кочница Сијалица Компатибилен за Харли Дејвидсон Дуна Soprster Туринг Роуд
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PBYMT 1156 SMD LED 2 Куршум Пак Сигнал Светлина Задна Кочница Сијалица Компатибилен за Харли Дејвидсон Дуна Soprster Туринг Роуд

ТОПЛО СОВЕТИ : ве Молиме проверете со вашиот мотор е модел и потврди компатибилноста и спецификација од

DEN 477.60
afflorance Lifelike Пластични Вештачки се Движат Пливаат Риби Украс Украси за Аквариум Риба Резервоар (Случаен Боја Шема) 10 Компјутери.
 • Обновено
Ценетост на стоката:

afflorance Lifelike Пластични Вештачки се Движат Пливаат Риби Украс Украси за Аквариум Риба Резервоар (Случаен Боја Шема) 10 Компјутери.

10 парчиња од пластични вештачки пливаат риби во еден сет ќе се продава заедно со случаен боја и модел.Из�

DEN 407.76
Тигар Шише за Вода 10.1 fl. оз. (300 mL) Директна Пиење Нерѓосувачки Мини Шише Сахара Кригла Лесен Сон Гравитацијата Прав Црна ММП-J030KP
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тигар Шише за Вода 10.1 fl. оз. (300 mL) Директна Пиење Нерѓосувачки Мини Шише Сахара Кригла Лесен Сон Гравитацијата Прав Црна ММП-J030KP

Капацитет : 0.3 L / Топлина задржување ефект : (6 часа / 1 час) 61 ° C или повеќе / 83 ° C или повеќе (6 часа) 9 ° C ил

DEN 1005.60
JAJADO DIY Само-Лепило за Обновливи Свила Екран Stencils со 2 Мини Squeegees Печатење на Екран Алатка,Слика на Дрво Дома Декор, Chalkboard,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JAJADO DIY Само-Лепило за Обновливи Свила Екран Stencils со 2 Мини Squeegees Печатење на Екран Алатка,Слика на Дрво Дома Декор, Chalkboard,

【Свила Екран Stencils Љубов Тема】имаме различни мрежа лепило свила екран stencils модели како Љубов Фраза Зна�

DEN 1747.20
Екран Заштитник Дизајниран за полнење за Motorola I860 Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна (Двоен Пакет Пакет)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Екран Заштитник Дизајниран за полнење за Motorola I860 Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна (Двоен Пакет Пакет)

Совршено се вклопуваат.Ако не, ние ќе испрати нов еден за СЛОБОДНИ.MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ние верувам

DEN 1473.60
Цокл Светлина Собранието - Ладење Директни Компатибилен/Замена за TO2531129; TO2530129 98-00 Тојота Сиена Ван -Свиок Сигнал, Пар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цокл Светлина Собранието - Ладење Директни Компатибилен/Замена за TO2531129; TO2530129 98-00 Тојота Сиена Ван -Свиок Сигнал, Пар

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

DEN 1948.32
Marbling Сина Кујнски Нож го Поставите Блок, Кујнски Нож го Поставите Блок Дрво, Професионални Кујнски Нож го Поставите Блок со Нож
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Marbling Сина Кујнски Нож го Поставите Блок, Кујнски Нож го Поставите Блок Дрво, Професионални Кујнски Нож го Поставите Блок со Нож

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ДРВО : текстура е јасно, рафинирани и полиран, на површината се третира со природни рас

DEN 767.76
rtyu Базен Влакна Топката, Филтер Медиумите Риба Резервоарот, Базен Филтрација Филтер Топки за Базен Аквариум Риба Тенкови Филтри
 • Обновено
Ценетост на стоката:

rtyu Базен Влакна Топката, Филтер Медиумите Риба Резервоарот, Базен Филтрација Филтер Топки за Базен Аквариум Риба Тенкови Филтри

Материјал : 200g влакна филтер топката е изработена од полиестер, полипропилен сферични филтер и доградба

DEN 487.20