• Обновено
PAGOW 50Pcs Наводнување капка по капка Бодликава Tee Фитинзи, Бодликава Конектори Фитинг за 1/4 Инчи Наводнување Цевки, Капење Линија Tee за Капење Sprinkler Градина Тревник Сис?

PAGOW 50Pcs Наводнување капка по капка Бодликава Tee Фитинзи, Бодликава Конектори Фитинг за 1/4 Инчи Наводнување Цевки, Капење Линија

Buyers rating:
DEN 186.96

Залиха

Пакет се Вклучени : ќе добиете 50 бодликава tee конектори,кој може да одговара на сите потребата за 1/4" наводнување капка по капка поврзување на цевки, ќе го поврзете вашиот системи за наводнување како што сакаат.Издржлив Материјал : Капе линија конектори направени од високо влијание и висока јачина на пластични материјали, високо влијание и УВ-отпорни погоден за употреба на отворено.Оваа 1/4 инчи наводнување конектори нема да се деформира или пауза лесно и обезбедува повеќе издржливи живот.Се вклопува во 1/4" Наводнување Цевки : Универзална 1/4" наводнување капка по капка фитинзи работа со најголем бренд на 1/4" наводнување капка по капка цевки. (Забелешка : ве Молиме проверете ја големината внимателно пред купување).Лесно се Инсталира : Без лепак, алатки или стеги за да се инсталира.Бодликава завршува земи 1/4" цевки цврсто за безбедна течење-доказ конекција. (Совети : Топлина крајот на цревото да помогнат да се поврзете со приклучоците).Широка Примена : Ова наводнување капка по капка фитинзи за 1/4 инчи sprinkler црево помага да се изгради одржување-бесплатен систем за наводнување, тоа е идеален да се применуваат за градина, стаклена градина, цвет кревет, патио и други земјоделски наводнување систем.PAGOW 50 Pcs Наводнување капка по капка Бодликава Tee Фитинзи, Бодликава Конектори Фитинг за 1/4 Инчи Наводнување Цевки, Капење Линија Tee за Капење Sprinkler Градина Тревник Системи СПЕЦИФИКАЦИИ Материјал : Пластични Погоден Цевки : 1/4 Цевки Пакетот Вклучува : 50 Пакети Забелешка : ве Молиме проверете ја големината внимателно пред цел, бидете сигурни дека вашиот наводнување капка по капка фитинзи е 1/4" Топла вода околу 70-80 степени, 10-15 впива ефект е најдобро, не се користи вода со премногу висока температура или впива време за премногу долго Нашата Услуга : 1. Било каков проблем, ние ќе го реши вашиот проблем за вас 24 часа 2. За било какви прашања, ние прво ќе ве задоволи 3. Никакви проблеми, ние безусловно ќе ви даде целосна наплата Ако не сте целосно задоволни само ги споделите со нас и ние ќе ги нудиме брза наплата или замена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Четка И Метла Багажник, Тешки Кука, Супер Не се лизга од не ' Рѓосувачки Челик Складирање Рек, Не-porous Ѕид-монтирани Метла Багажник,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Четка И Метла Багажник, Тешки Кука, Супер Не се лизга од не ' Рѓосувачки Челик Складирање Рек, Не-porous Ѕид-монтирани Метла Багажник,

Се користи за товарот спектар на метла и четка држачот [Здрав и здрав] складирање решетката е направен н�

DEN 499.20
TG-YAN Облека иглички 5pcs 10cm Големи Безбедност Иглички Злато се Зголеми Безбедноста на Иглички Метални Игли Shawl Иглички Brooch
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TG-YAN Облека иглички 5pcs 10cm Големи Безбедност Иглички Злато се Зголеми Безбедноста на Иглички Метални Игли Shawl Иглички Brooch

Безбедноста pin поставете ја прави вашата креативна работа полесно.Направени од високо квалитетен матер

DEN 646.08
Garmont Dragontail Lt Пешачење Чевли ЕУ 38
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Garmont Dragontail Lt Пешачење Чевли ЕУ 38

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 3659.76
YUANBOO 50 Компјутери/многу Шарени Мини Сунѓерот Нокти Датотеки Двојно-Страна 100/180 DIY Emery Одбор Помине Визуелниот Датотеки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUANBOO 50 Компјутери/многу Шарени Мини Сунѓерот Нокти Датотеки Двојно-Страна 100/180 DIY Emery Одбор Помине Визуелниот Датотеки

[ДВОЈНО ДВОСТРАНО EMERY ОДБОРИ] 100 и 180 двојно двострано ронки, 100 ронки е повеќе грубо да се формира и подне�

DEN 1876.80
DYLANDY Мулти-Функција Платно Пенкало, Боја, Молив Торба Кутија се Тркалаат Платно Боја, Молив Тркалаат Поставете Перниче Повеќенаменски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DYLANDY Мулти-Функција Платно Пенкало, Боја, Молив Торба Кутија се Тркалаат Платно Боја, Молив Тркалаат Поставете Перниче Повеќенаменски

✔️Димензии : 20 см широк * 58 cm долги, да ги задржи на молив организирани ✔️Материјал : Изработени од паму�

DEN 161.76
Бања Туш Завеса Лагер за Дома Хотелски Спа 60x72 Инчи Pongee Дома Декоративни Туш Завеса 12 Куки Акварел на Вљубените Розева Пеперутка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бања Туш Завеса Лагер за Дома Хотелски Спа 60x72 Инчи Pongee Дома Декоративни Туш Завеса 12 Куки Акварел на Вљубените Розева Пеперутка

Големина на : Оваа туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да изберет�

DEN 503.52
INNICON Помине Гел лак Врвот Грб 12ml, УВ LED Впие-Оф Долготрајни Помине Уметност Нокти Подарок За Божиќ База на Грб Не ги Избрише
 • Обновено
Ценетост на стоката:

INNICON Помине Гел лак Врвот Грб 12ml, УВ LED Впие-Оф Долготрајни Помине Уметност Нокти Подарок За Божиќ База на Грб Не ги Избрише

Како да го користите : 1 Пред примена, ве молиме да се осигурате вашите нокти се целосно сува, чиста и масл

DEN 287.76
Засилен Мрежа Pop-Up Перење Забавува, Преносни Трајни Рачки, Расклопна за Складирање и Лесно да се Отвори, Виткање Pop-Up Облека
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Засилен Мрежа Pop-Up Перење Забавува, Преносни Трајни Рачки, Расклопна за Складирање и Лесно да се Отвори, Виткање Pop-Up Облека

Здрав мрежа изградба : трајни мрежа материјал овозможува на воздухот да циркулира со цел да се елиминир�

DEN 359.76
Beerty Шупливи Од Цвет Печати Пенкало, Молив Носителот Складирање Кутија Сад Организаторот за Статистика Училиште Биро Материјали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Beerty Шупливи Од Цвет Печати Пенкало, Молив Носителот Складирање Кутија Сад Организаторот за Статистика Училиште Биро Материјали

Тоа е практична , вие може да ја користите за да accomodate голема планината на пенкала и задржи вашето биро н�

DEN 52.56
xigua Розово Злато Апстрактен Мермерен Влажно и Суво Торба 2 Пакет Водоотпорен Виси Крпа Пелена Организатор Кеса со Две Патент Џеб
 • Обновено
Ценетост на стоката:

xigua Розово Злато Апстрактен Мермерен Влажно и Суво Торба 2 Пакет Водоотпорен Виси Крпа Пелена Организатор Кеса со Две Патент Џеб

Никогаш не грижи се за да го направи вашиот чиста облека меша со валкана облека.Ако не сте задоволни со н

DEN 167.76
Erosebridal Гејмер Постелнина Поставите Модерна Gamepad Coverlet Поставите Видео Игри Вратоврска Боја Bedspread за Деца Момчиња Новина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Erosebridal Гејмер Постелнина Поставите Модерна Gamepad Coverlet Поставите Видео Игри Вратоврска Боја Bedspread за Деца Момчиња Новина

Преголеми Голема Покриеност Заедно Страни На Креветот ✿✿ Нашата Гаранција Знаеме Дека Ќе Ви Се Допад�

DEN 1168.80
ZYHO Airlove Крвава Лузна Ѓердан Хорор Крв Капе Ѓердан Грлото Крварење Ѓердан ноќта на Вештерките Mardi Gras Партија Материјали за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZYHO Airlove Крвава Лузна Ѓердан Хорор Крв Капе Ѓердан Грлото Крварење Ѓердан ноќта на Вештерките Mardi Gras Партија Материјали за

Материјал : Пластика / смола.Големина : Ѓердан должина е 32cm, продолжен синџир должина е 4cm, грешка е околу 1

DEN 167.76
Каролина е Богатства SS8146SN ги поставува стандардите Refiillable Леплива Забелешка Носителот или Забелешка Фармацевт, Голем, Multicolor
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Каролина е Богатства SS8146SN ги поставува стандардите Refiillable Леплива Забелешка Носителот или Забелешка Фармацевт, Голем, Multicolor

ЗЕМЕТЕ предвид!Каролина е Богатства леплива забелешка носител е совршен подарок за секого!Оваа Леплива

DEN 1020.00
Женска Резервоарот на Врвот Графички Tees Гроздобер Сонцето и Месечината се Печати без Ракави Кошули Астронаут Т Кошули Фитнес Тренингот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Женска Резервоарот на Врвот Графички Tees Гроздобер Сонцето и Месечината се Печати без Ракави Кошули Астронаут Т Кошули Фитнес Тренингот

жените две парче исклучување рамо износени flounce исечете бикини врвот со печатење отсечени bottoms activewear ра�

DEN 150.96