• Обновено
Тајландски Ултра-Тенок Безжична Тастатура, 78 Копчињата за Ултра-Тенок Лебди Копчето Мулти-Функционални Преносни Тастатура за/Mac/Андроид/Windows, PC Гејмерски Тастатури

Тајландски Ултра-Тенок Безжична Тастатура, 78 Копчињата за Ултра-Тенок Лебди Копчето Мулти-Функционални Преносни Тастатура за/Mac/Андроид/Windows,

Buyers rating:
DEN 599.76

Залиха

Тајландски тастатура, професионални прилагодувањето, без возачи е потребно, plug and play, додека Bluetooth е поддржана.Со Bluetooth безжична конекција, батеријата може да се замени и може да се користи континуирано, за три месеци.Лесен за употреба, FN+Q/W/E Еден кликнете на за да се префрлате за MAC , за Android, и Windows систем.Клучни структура : keycap (вклучувајќи X-облик режа агол, двојно-рака суспензија агол) + горниот капак.Ултра-тенок лебди копчето дизајн, телото дебелина е само 6.7 мм, прекрасен изглед, крајно деликатна, природно откривање на модна смисла.Тајландски тастатура, професионални прилагодувањето, без возачи е потребно, plug and play, додека Bluetooth е поддржана.Со Bluetooth безжична конекција, батеријата може да се замени и може да се користи континуирано, за три месеци.Лесен за употреба, FN+Q/W/E Еден кликнете на за да се префрлате за MAC , за Android, и Windows систем.Клучни структура : keycap (вклучувајќи X-облик режа агол, двојно-рака суспензија агол) + горниот капак.Ултра-тенок лебди копчето дизајн, телото дебелина е само 6.7 мм, прекрасен изглед, крајно деликатна, природно откривање на модна смисла. 78-копче за дизајн, со 6 мултимедијални копчиња и за подлога/телефон посветен мајстор клучеви, да пребарувате за пребарување, светлината на вредноста на функцијата, фото пребарување, виртуелна тастатура и екран вклучите функцијата кратенки.Карактеристики : Материјал : ABS Големина : Прибл. 28.5*12.5*2cm/11.22*4.92*0.79 инчен Јазик : Тајландски Боја : Сребро Бела Bluetooth Верзија : 3.0 Работа на Далечина : Прибл. 10m/32.81 ft Max Компатибилен Систем : За /Mac/Андроид/Windows Копчиња Количина : 78 Напојување : 2*AAA(не се вклучуваат) Пакет листа : 1 x Тастатура 1 x Инструкции Забелешка : Доколку компјутерот нема Bluetooth функцијата, треба да ги конфигурирате прилагодувањата за Bluetooth адаптер за употреба.Тастатурата користи 2*AAA батерии и треба да се купи со себе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Awenia Шминка Организатор[Надгради], Акрилик Козметика Складирање Организатор Случаи со 3 Прилагодливи Слоеви,8 Фиоки Убавина Организаторите
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Awenia Шминка Организатор[Надгради], Акрилик Козметика Складирање Организатор Случаи со 3 Прилагодливи Слоеви,8 Фиоки Убавина Организаторите

♛【3 Прилагодливи Слоеви и 8 Монтажни Фиоки】шминка организаторот има 7 видови на комбинација на методи �

DEN 1031.76
2019 Topps 150 Години од Професионални Бејзбол 150th Годишнината Бејзбол 150-34 Тед Вилијамс SER/150 Бостон ред Сокс Службен MLB
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2019 Topps 150 Години од Професионални Бејзбол 150th Годишнината Бејзбол 150-34 Тед Вилијамс SER/150 Бостон ред Сокс Службен MLB

Бостон Ред Сокс.Тед Вилијамс.Печати Работи 150 Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Б�

DEN 599.76
Отворено Преносни USB Интерфејс за Полнење Лесни Виткање Ротација Двојно Крајот КОЧАН Падне Отпорни Работи Светлина 22.9 оз
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Отворено Преносни USB Интерфејс за Полнење Лесни Виткање Ротација Двојно Крајот КОЧАН Падне Отпорни Работи Светлина 22.9 оз

Работни Светлина Производ површината фирма и отпорни на абење, поудобно рака чувство.Работни Светлина �

DEN 1071.60
Доброто во Собата,Јапонски Доброто Поставите Трајни Јапонски Доброто Керамички Сет,Јапонски Стил 6 Парче Доброто Првенство во Собата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Доброто во Собата,Јапонски Доброто Поставите Трајни Јапонски Доброто Керамички Сет,Јапонски Стил 6 Парче Доброто Првенство во Собата

ДОБРОТО ПРВЕНСТВО ПОДАРОК СЕТ Сите во еден здрав, безбеден и убава подарок кутија, совршен подарок за љ�

DEN 5714.64
Pamapic 100 FT Проширување Градина Црево, Лесни Трајни Флексибилни Вода Црево со 3/4 Млазницата Солидна Месинг Конектор и 8 Шема
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Pamapic 100 FT Проширување Градина Црево, Лесни Трајни Флексибилни Вода Црево со 3/4 Млазницата Солидна Месинг Конектор и 8 Шема

Вклучување на водата полека, бидете сигурни дека водата притисок е во нормални граници (36 Бар).Не одиме н

DEN 1007.76
Овластувања за Прицврстување на Иновации 7463SD1 Моќ-Студ и Sd1 1-Инчен од 9-Инчен Тип Јаглероден Челик Оптоварување Проширување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Овластувања за Прицврстување на Иновации 7463SD1 Моќ-Студ и Sd1 1-Инчен од 9-Инчен Тип Јаглероден Челик Оптоварување Проширување

Целосно навој, вртежен моментконтролирани, оптоварување проширување сидро.Дизајниран за доследна изве

DEN 359.52
Safari Расадник Печати Сет од 6 Отпечатоци, Африкански Бебето Животно Акварели: Лавот, Жирафата, Слон, Зебра, Мајмун, Cheetah - Избор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Safari Расадник Печати Сет од 6 Отпечатоци, Африкански Бебето Животно Акварели: Лавот, Жирафата, Слон, Зебра, Мајмун, Cheetah - Избор

Карактеристики 6 Отпечатоци на мојот акварели на Safari Бебе Животни : Слон, Cheetah, Жирафа, Лав, Мајмун и Зебра

DEN 2376.00
DLLL Универзален Мотор Пак Сигнал Светлина Мрежа Леќа LED Гроздобер Мотор Flashers Blinker Индикатор Светилка Страна Маркер Светлина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DLLL Универзален Мотор Пак Сигнал Светлина Мрежа Леќа LED Гроздобер Мотор Flashers Blinker Индикатор Светилка Страна Маркер Светлина

; Жици Метод : Црна жица негативен пол, Црвена жица позитивен пол слабо жолта светлина, Жолта жица позит

DEN 455.76
3 Парчиња на Црна трапезоидна Жица mesh Занает Складирање Кошеви, Лесна Инсталација, Повеќе Складирање, Дребулии Складирање, Погоден
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3 Парчиња на Црна трапезоидна Жица mesh Занает Складирање Кошеви, Лесна Инсталација, Повеќе Складирање, Дребулии Складирање, Погоден

Ги зачувувате и организирате сите видови на храна, сите видови на предмети, сите видови на овошје, печењ�

DEN 1953.60
XIALIUXIA 2 Ниво Микробранова Полица, Прилагодлив во Висина Кујна Складирање Решетката Решетката, Кујната Countertop Организаторот,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XIALIUXIA 2 Ниво Микробранова Полица, Прилагодлив во Висина Кујна Складирање Решетката Решетката, Кујната Countertop Организаторот,

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПРОСТОР : Нашата микробранова печка решетката е способен за сортирање и чување на мн�

DEN 1680.00