• Обновено
БОШ BM2021 7/8X6 Кбр Совет на Ѕидани Малку

БОШ BM2021 7/8X6 Кбр Совет на Ѕидани Малку

Buyers rating:
DEN 264.00

Залиха

Брзо Спирала Ротари Ѕидани малку дизајнирани за дупчење во ѕидот, блок и тули со ротари вежба, обезбедување на брз дупчење и долг живот.Flute дизајн – обезбедува брзо материјал отстранување.Карбид глава – обезбедува долг живот во ѕидот и апликации.Прецизност производство – со цел да помогне да се елиминира малку одење.High-speed mode – обезбедува извршување cordless high-speed mode.тој Бош Брзо Спирала Ротари Ѕидани Вежба Малку обезбедува брзо дупчење во ѕидот, со користење на corded или cordless ротари вежби. (Ова малку е за употреба во ротари вежби само, не за чекан вежби.) На битни карактеристики на еден flute дизајн кој овозможува брза дупчење со оптимизиран материјал отстранување.Тоа може да се користи во high-speed mode.На карбид совет додава издржливост и ги носат.Дизајниран за ротари дупчење во ѕидот, тули и блокови, малку почнува да се чисти, со совет, кој е дизајниран за намалена одење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Bambonice Бамбус Четка (10 Парчиња) |Еко Пријателски четки за заби, Природна Четка | BPA Free, услужни Влакната & Biodegradable четки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bambonice Бамбус Четка (10 Парчиња) |Еко Пријателски четки за заби, Природна Четка | BPA Free, услужни Влакната & Biodegradable четки

♻ЕКОПРИЈАТЕЛСКИТоа е направен од природни бамбус, bambonice бамбус четки за заби се biodegradable & compostable.Тоа е не

DEN 215.76
RedIightRoad Носот Коса Тример, 3 во 1 Батерија Носот Тример/Носот во Увото Тример/Брада Тример/Тример/Веѓа Тример Водоотпорен Чешлање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RedIightRoad Носот Коса Тример, 3 во 1 Батерија Носот Тример/Носот во Увото Тример/Брада Тример/Тример/Веѓа Тример Водоотпорен Чешлање

Хуманизирано дизајн.Лесен и компактен дизајн, перат машина главата, extensible кабелот за напојување се комб

DEN 763.20
Комплет за шиење, 60/172 / 226 КОМПЈУТЕРИ Патник Возрасни Почетници Итни DIY Материјали за Шиење Организатор Исполнет со Ножици,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Комплет за шиење, 60/172 / 226 КОМПЈУТЕРИ Патник Возрасни Почетници Итни DIY Материјали за Шиење Организатор Исполнет со Ножици,

【ПАМЕТНИ И КОМПАКТЕН】 Компактен дизајн што го прави погодно да се носат во стил насекаде каде што ќе п�

DEN 311.76
25 Компјутери Нокти Датотеки 100/180 Ронки Двојно Страни Перат Нокти Датотека за на доградба на Акрилни Гел на Ноктите,Ноктите Екстензии
 • Обновено
Ценетост на стоката:

25 Компјутери Нокти Датотеки 100/180 Ронки Двојно Страни Перат Нокти Датотека за на доградба на Акрилни Гел на Ноктите,Ноктите Екстензии

Пакување вклучуваат : 25 Компјутери 100 / 180 ронки нокти датотека, доволно за секојдневна употреба.Големина

DEN 237.36
Aviditi 12 x 10 Рамен Отворен Врвот Јасно Пластика Поли Кеси за Партија Услуги, Подароци, Делови, Складирање, Пакување, и Повеќе,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aviditi 12 x 10 Рамен Отворен Врвот Јасно Пластика Поли Кеси за Партија Услуги, Подароци, Делови, Складирање, Пакување, и Повеќе,

Најпопуларните се користи поли торби за општа мала до средна тежина производи за да се заштитат од нечи�

DEN 2542.80
Не се Наруши Вратата Закачалка Знак Смешно | Двојно Двострано | 2-Pack | Спиење Не се Наруши Знак, Окупирана Спална соба, Бања, Бебе
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Не се Наруши Вратата Закачалка Знак Смешно | Двојно Двострано | 2-Pack | Спиење Не се Наруши Знак, Окупирана Спална соба, Бања, Бебе

РАЗНОВРСНА : Не се Наруши знак може да се користи кога се работи од дома, за канцеларии, како shh бебе спие �

DEN 2025.60
TOOLGAL Дијамант Core Вежба Малку 3 за Ѕидот - Влажни Дупчење на Конкретни/Армирано-Бетонски - Ласерски Заварени Дијамант Сегментирано
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TOOLGAL Дијамант Core Вежба Малку 3 за Ѕидот - Влажни Дупчење на Конкретни/Армирано-Бетонски - Ласерски Заварени Дијамант Сегментирано

СПЕЦИФИКАЦИИ Овој дијамант core вежба малку направени од премиум метални компоненти и висок квалитет на

DEN 1799.76
М12 Компактен Inflator Комплет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

М12 Компактен Inflator Комплет

Топ оф автомобил гума за помалку од 1 мин 2835 PSI, го исполнува еден lt камион гуми во помалку од 4 минути 3045 PSI

DEN 4500.00
Aviditi 48 x 54 Рамен Отворен Врвот Јасно Пластика Поли Кеси за Партија Услуги, Подароци, Делови, Складирање, Пакување, и Повеќе,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aviditi 48 x 54 Рамен Отворен Врвот Јасно Пластика Поли Кеси за Партија Услуги, Подароци, Делови, Складирање, Пакување, и Повеќе,

Тешкидолжност поли кеси се совршени за заштита тешка категорија производи како индустриски делови и ал

DEN 5346.96
MUZATA 165FT String Светлина Виси Комплет Светилка за Отворен и Затворен Свет Суспензија од не 'Рѓосувачки Челик 1/16 Црна Винил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MUZATA 165FT String Светлина Виси Комплет Светилка за Отворен и Затворен Свет Суспензија од не 'Рѓосувачки Челик 1/16 Црна Винил

Безбедно и Издржливи Овие string светлина виси проекти се направени од висококвалитетни нерѓосувачки чел

DEN 551.76
BLITZWAX Шанса за Полнење за Жени Мажи Дигитални Восок Потоплите Тврд Восок Комплет со 50 Восок Додатоци 17.5 оз Восок Грав за Полно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BLITZWAX Шанса за Полнење за Жени Мажи Дигитални Восок Потоплите Тврд Восок Комплет со 50 Восок Додатоци 17.5 оз Восок Грав за Полно

LCD Дигитален Дисплеј Восок Потоплите Нема повеќе гори!BLITZWAX дигитални восок грејач нуди прецизна дури и

DEN 959.76
2020 Panini Мозаик Мозаик Кавер-Розова 297 Патрик Mahomes II МВП -Канзас Сити Шефови МАК Фудбалот Картичка NM-MT - Сребрена Prizm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2020 Panini Мозаик Мозаик Кавер-Розова 297 Патрик Mahomes II МВП -Канзас Сити Шефови МАК Фудбалот Картичка NM-MT - Сребрена Prizm

Канзас Сити Шефови.Патрик Mahomes II.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќе наредби со повеќ�

DEN 3599.76
Energizer Алкални 12v Батерија, A27
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Energizer Алкални 12v Батерија, A27

Ова е Energizer Алкална Батерија A27 12 V 2блистер [EN639333] Energizer алкална батерија, модел A27, 12 Volt 2 Батерии во блисте�

DEN 143.76
УВ Светло со Очила, LGUIY 100 Led диоди УВ Светлина Факел Светилка 395nm Ултравиолетови Blacklight за Милениче Куче, Мачка Урина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

УВ Светло со Очила, LGUIY 100 Led диоди УВ Светлина Факел Светилка 395nm Ултравиолетови Blacklight за Милениче Куче, Мачка Урина

Премиум Квалитет : Направен од премиум квалитет на алуминиум, тоа е лесно да топлина дисипација.Анти абр

DEN 1725.60
JSN&PC LED Ѕид за Миење 36W IP65 Водоотпорен Отворено Светло за Рекламни Табли, Билборд,Изградба на Комерцијални Осветлување (Топло
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JSN&PC LED Ѕид за Миење 36W IP65 Водоотпорен Отворено Светло за Рекламни Табли, Билборд,Изградба на Комерцијални Осветлување (Топло

Градина дизајни, пејзаж lighting5.Specifications Lamp Големина : L39 Користи калено стакло и висок квалитет на леќа, све

DEN 1951.20
BalanceFrom 1.5 Дебела Три Пати Виткање Вежба Мат со Сметководствената Рачки за ММА, Гимнастика и Дом Салата Заштитна Тротоарите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BalanceFrom 1.5 Дебела Три Пати Виткање Вежба Мат со Сметководствената Рачки за ММА, Гимнастика и Дом Салата Заштитна Тротоарите

6 метри 2 метри широк (72инчен x 24инчен) во 1 5Инчен дебели фирма висока Густина EPE пена е идеален за активнос

DEN 647.76