• Обновено
Goodful Вакуум Запечатени Изолирани Храна Тегла со Рачка Капак, од не ' Рѓосувачки Челик Термос, Ручек Сад, 16 Оз, Сива

Goodful Вакуум Запечатени Изолирани Храна Тегла со Рачка Капак, од не ' Рѓосувачки Челик Термос, Ручек Сад, 16 Оз, Сива

Buyers rating:
DEN 383.76

Залиха

ТОПЛА ИЛИ ЛАДНА ЧАСОВИ - Овој двоен ѕид вакуум запечатени изолирани храна тегла може да се задржи топла супа станат жешки или јогурт во совршен студена температура, за неколку часа!.DURABLY ИЗГРАДЕНИ ПРЕМИУМ ХРАНА СКЛАДИРАЊЕ JAR - двоен ѕид од не ' рѓосувачки челик дизајн држи вашата храна, топли или ладни без потење или горење на вашите раце.Земете вашата храна тегла со вас во канцеларија, парк, како и повеќе - каде и да одите, оваа храна тегла може да дојде со вас!.ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ КАПАК - завртката на капакот е течење доказ, па може да се одржи оваа храна тегла во салата торба, чанта, ранец и повеќе без да се грижиш за вашата храна протекување насекаде.СОВРШЕНО ПРЕНОСНИ - Користете го вградениот носат рачка за лесно tote вашата храна тегла со вас во движење.Без разлика дали сте надвор да јога, се случува во природа или да оди на работа, оваа храна тегла е лесно да се донесе со вас насекаде и да одите.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Оваа храна тегла е лесно да се чисти со која било сунѓер или шише четка, бидејќи на екстра широк устата врвот.Поминаа деновите на користење на мало со храна садовите за складирање дека само во последните неколку недели или се обидуваат да бутам вашиот омилен оброк во внатрешноста на еднократна употреба на пластични кеси.Со овој изолирани храна тегла, можете да ја носите вашата омилена ужина, ручеци, и повеќе во движење и чува топли или ладни часови.Оваа храна тегла има вакуум изолирани од нерѓосувачки челик, градежништвото, која е идеална за одржување на содржината на оптимална температура.Да се намали на вашиот придонес за депонија со овој обновливи храна тегла.На излегуваат во јавноста доказ капак доаѓа опремен со силиконски печат така можете да ги ставите на оваа храна во тегла торба, ранец или ташна без да се грижиш за тоа протекување сите над местото.Капакот, исто така, има лесен носат рачка за да го направите лесно да tote со вас во движење.Кога сте подготвени да се исчисти ја, екстра широк отворање го прави брзо и лесно да се чисти со сунѓер или шише четка.Со овој изолирани храна тегла, можете да ја носите вашата омилена ужина, ручеци, и повеќе во движење и чува топли или ладни часови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Проф. д-Р ХИДРО 3.2 L Литри Вода во Шише со Изолирани Складирање Ракави со Слама и Силициум Рачка - BPA Free Големи Шише за Вода/100
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Проф. д-Р ХИДРО 3.2 L Литри Вода во Шише со Изолирани Складирање Ракави со Слама и Силициум Рачка - BPA Free Големи Шише за Вода/100

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КАПАК Избегнувајте Лесно Сплит и ја расипам со нерѓосувачки челик течењедоказ капа

DEN 767.76
Devo 6-Полица Жица Shelving Единица, Прилагодлив Тешки Складирање Багажник, Челик Организатор Жица Решетката со Израмнување на Нозе
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Devo 6-Полица Жица Shelving Единица, Прилагодлив Тешки Складирање Багажник, Челик Организатор Жица Решетката со Израмнување на Нозе

Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : Големина : 54x29x160cm / 21.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од е�

DEN 1655.76
Картичка Грабител Keychain за Кредитни Картички Touchless Рака Алатка за Долго Лажни Нокти, Влечење со Hairball и Пластичен Клип
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Картичка Грабител Keychain за Кредитни Картички Touchless Рака Алатка за Долго Лажни Нокти, Влечење со Hairball и Пластичен Клип

❤️За овој проект:❤️ Спасување на вашите долги нокти : Дали сте загрижени што ќе ги повреди вашите пре�

DEN 633.60
JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Галакси S20+ Шапка-Принцот 3D Full Screen МИЛЕНИЧЕ Криви Топла Свиткување HD Екран Заштитник
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Галакси S20+ Шапка-Принцот 3D Full Screen МИЛЕНИЧЕ Криви Топла Свиткување HD Екран Заштитник

Мобилните телефони се толку скапи, па се разбира дека треба да се заштити.Единственото нешто што треба д

DEN 2155.20