• Обновено
uxcell Мобилен Телефон PCB SMT Микро USB Тип Б 5Pin Женски Приклучок Адаптер за Полнач 50 Компјутери

uxcell Мобилен Телефон PCB SMT Микро USB Тип Б 5Pin Женски Приклучок Адаптер за Полнач 50 Компјутери

Buyers rating:
DEN 239.76

Залиха

Име на производ : Micro USB Женски Конектор;Конектор Тип : Micro USB Тип Б. Планината Тип : PCB SMT Тип;Pin Број : 5 Pin.Приклучокот Нога : 0.8 mm/ 0.03";Големина : 7 x 6 x 2mm / 0.3" x 0.24" x 0.08"(L*W*H).Материјал : Метал, Пластика;Боја : Сребро На Ѕвонење, Црна.Тежина : 6g;Пакет Содржина : 50(+/-2%) x Микро USB Женски Конектор.Погоден за мини USB апликацијата : MP3 плеер, дигитални видео и камера, pda уредите, GPS, телефон печатач/рамка, глувче, тастатура, флеш диск ,или кабел.Погоден за мини USB апликацијата : MP3 плеер, дигитални видео и камера, pda уредите, GPS, телефон печатач/рамка, глувче, тастатура, флеш диск ,или кабел.Погоден за мини USB апликацијата : MP3 плеер, дигитални видео и камера, pda уредите, GPS, телефон печатач/рамка, глувче, тастатура, флеш диск ,или кабел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ИНДУСТРИСКИ MRO WM60AAA-24D 120VAC NSMP-ОЕМ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНДУСТРИСКИ MRO WM60AAA-24D 120VAC NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 2162.40
LUARANE Бања Медицина Кабинет со Огледало, Монтира на Ѕид Огледало Кабинет со Прилагодлива Полица, Складирање Организатор Кабинет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LUARANE Бања Медицина Кабинет со Огледало, Монтира на Ѕид Огледало Кабинет со Прилагодлива Полица, Складирање Организатор Кабинет

Нашата бања огледало кабинет може да направи разумна употреба на ѕид простор и да ги елиминираат вашите

DEN 2399.76
Џони Мачка Тешки Отпадоци Кутија Облоги + Мачка Гордост Миризливи Бактериски Мирис Контрола Мулти-Мачка Clumping Отпадоци Југ, 15
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Џони Мачка Тешки Отпадоци Кутија Облоги + Мачка Гордост Миризливи Бактериски Мирис Контрола Мулти-Мачка Clumping Отпадоци Југ, 15

Тешки солза отпорна пластика.Удобен drawstring прави истурам ѓубре надвор полесно, само се повлече, се затво�

DEN 296.88
Qorpak GLC-02292 Безбедност Обложени Килибар Стакло Широк Устата Пакер Шише со 53-400 Црна Фенолни Пулпа/Винил Наредени Капа, 99mm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Qorpak GLC-02292 Безбедност Обложени Килибар Стакло Широк Устата Пакер Шише со 53-400 Црна Фенолни Пулпа/Винил Наредени Капа, 99mm

Црна thermoset фенолни печатнаредени капа обезбедува содржината за да помогне да се спречи spills и испарување

DEN 1934.40
Нови Lon0167 8мм Совет Избрана Ширина Хеликс Flute сигурен ефикасност на Електрични Чекан Ѕидани Вежба Малку(id:120 ae ез c91)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Нови Lon0167 8мм Совет Избрана Ширина Хеликс Flute сигурен ефикасност на Електрични Чекан Ѕидани Вежба Малку(id:120 ae ез c91)

Име на производ (издржливи во употреба) : Ѕидани Вежба Битови;Карактеристики : (најновата технологија) СД

DEN 376.80
NSBELL 300PCS Не се Лизга Закачалка Костец за Дрвени Закачалки Јасно Зафат Закачалка Лепило Облека Закачалка Лента 3.54 x 0.27 Инчен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NSBELL 300PCS Не се Лизга Закачалка Костец за Дрвени Закачалки Јасно Зафат Закачалка Лепило Облека Закачалка Лента 3.54 x 0.27 Инчен

Доволно Количество : пакетот вклучува 300 PCS на закачалка костец за дрвени закачалки, количината е доволн�

DEN 1089.60
UXZDX Шминка Организатор Кутија, Козметика Чување на Екранот за Носител со Фиоки,Складирање Кутија за Четки Палети Кармини
  • Обновено
Ценетост на стоката:

UXZDX Шминка Организатор Кутија, Козметика Чување на Екранот за Носител со Фиоки,Складирање Кутија за Четки Палети Кармини

LED огледало на врвот, го прави лесно да се стави на шминка, проверете вашиот кармин или носат накит.која е

DEN 5322.24
Салон Берберот Кејп морска ѕвезда Шема Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Салон Берберот Кејп морска ѕвезда Шема Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

Идеален за шампон, сечење и обликување.Прилагодливи вратот затворање дизајн се вклопува во necks на возра�

DEN 458.40