• Обновено
Мотоцикл Пак Сигнали, Yctze 1 Парови 12V ОД 1,5 W Мотоцикл Пак Сигнал Светло Жолто Мотор LED Индикатор Светлото Одговара за Триумф Тигар 800/1200 Мотоцикл 600Cc Пак Сигнали Мотоци

Мотоцикл Пак Сигнали, Yctze 1 Парови 12V ОД 1,5 W Мотоцикл Пак Сигнал Светло Жолто Мотор LED Индикатор Светлото Одговара за Триумф

Buyers rating:
DEN 969.12

Залиха

Мотоцикл 600 Cc Пак Сигнали е произведен според фабричките спецификации и стандарди, погоден за триумф тигар 800 (xcx xca xrx xrt xr) 2017-2020; за триумф тигар 1200 (xcx xca xrx xrt xr) 2017 - 2020; за триумф брзина близнак 1200 2016-2020, итн.Спецификација : Предмет Тип : Мотоцикл се Претвори Јачина на Светлината Леќа Материјал : Акрилик Светилка Stand Материјал : ABS Монтажа Заградата Материјал : Butyraldehyde Домување Боја : Црна Леќа Боја : Јасна Позиција : Предна/Задна Напон : 12 V Wattage : 1.5 W светла Боја : Amber Fitment : Одговара за ТРИУМФ Тигар 800 (xcx xca xrx xrt xr) 2017-2020 Одговара за ТРИУМФ Тигар 1200 (xcx xca xrx xrt xr)2017-2020 Одговара за ТРИУМФ Брзина Близнак 1200 2016-2020 Одговара за ТРИУМФ Speed Triple R 2016-2017 Одговара за ТРИУМФ Speed Triple R/RS/S 2018-2020 Одговара за ТРИУМФ Street Triple R/RS 2018-2020 Одговара за ТРИУМФ Тигар 900(GT/GT НИСКА/GT PRO/МИТИНГ/МИТИНГ ПРО) 2020 Package Листата : 2 x Мотоцикл Пак Сигнал Light Note : ве Молиме овозможи 1‑5мм разликата се должи на рачно мерење.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Покрај тоа, Улица Dirt Bike Пак Сигнали има водоотпорен функција, која може ефикасно да се спречи дожд и перформанси.Ефективната зрачењето област е исто така поголем, правење на вашиот ноќ побезбедно возење.Производ функција : Нашето мото вртење на светлината е LED извор на светлина.Водоотпорен функција : Ова 12 V мотоцикл пак сигналот може да биде инсталиран на предна/задна на мотоцикл.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Имаме контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди дека производите се со висок квалитет.

Кон својствата

Item Type:
Motorcycle Turn Signal Light
Lens Material:
Acrylic
Lamp Stand Material:
ABS
Mounting Bracket Material:
Butyraldehyde
Housing Color:
Black
Lens Color:
Clear
Position:
Front/Rear
Voltage:
12V
Wattage:
1.5W
Light Color:
Amber
Fitment:
Fit for TRIUMPH Tiger 800 (xcx xca xrx xrt xr) 2017-2020 :
Fit for TRIUMPH Tiger 1200 (xcx xca xrx xrt xr)2017-2020 :
Fit for TRIUMPH Speed Twin 1200 2016-2020 :
Fit for TRIUMPH Speed Triple R 2016-2017 :
Fit for TRIUMPH Speed Triple R/RS/S 2018-2020 :
Fit for TRIUMPH Street Triple R/RS 2018-2020 :
Fit for TRIUMPH Tiger 900(GT/GT LOW/GT PRO/RALLY/RALLY PRO) 2020 :
Package List:
2 x Motorcycle Turn Signal Light :
Please allow 1‑5mm difference due to manual measurement. :

Најдобри предлози во категоријата

Црна И Бела Тема Кралот Лав Lioness Диви Животни Дома Декорација Слика Платно Ѕид Уметност Печати за Бања Платно Модерна Маслото
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Црна И Бела Тема Кралот Лав Lioness Диви Животни Дома Декорација Слика Платно Ѕид Уметност Печати за Бања Платно Модерна Маслото

Постер печатење големина : 20*10inch(4*6inch*2+4*8inch*2+4*10inch*1) 40*22inch(8*14inch*2+8*18inch*2+8*22inch*1) 60*32inch(12*16inch*2+12*24inch*2+12*32inch*1).ТОП �

DEN 3912.00
M I Голем Метал Ѕиден Часовник, Модерна 3D Гинко bilobaLeaf Оркестарот Кварц Часовник, Нечујно Не Темпирана Модерна Sunburst Ѕидни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

M I Голем Метал Ѕиден Часовник, Модерна 3D Гинко bilobaLeaf Оркестарот Кварц Часовник, Нечујно Не Темпирана Модерна Sunburst Ѕидни

Страни.Часовникот евиденција на среќните времиња со вас љубовници, родителите, семејството, пријателит

DEN 3263.76
Zenza Nirvasa Кромид Коса Масло за Раст на Косата за Мажи & Жени Имаат Кромид Масло и Комбинација од Природни Состојки, Како Bhringhraj,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Zenza Nirvasa Кромид Коса Масло за Раст на Косата за Мажи & Жени Имаат Кромид Масло и Комбинација од Природни Состојки, Како Bhringhraj,

Nirvasa 100 ml Кромид Коса Масло – Тоа е совршен додаток за нега на коса режим, корисни за одржување на здрава �

DEN 554.40
500g Топаз Природни Камења Кристал Мини Рок Минерални Примероци Може да Се Користи за Аквариум Камен Дома Декорација Занаети
  • Обновено
Ценетост на стоката:

500g Топаз Природни Камења Кристал Мини Рок Минерални Примероци Може да Се Користи за Аквариум Камен Дома Декорација Занаети

Потекло : CN(Потекло).Тема : МАСКОТА.is_customized : Нема.Стил : Американски Стил.Регионален Функција : европа 1 : П�

DEN 1884.00
Љубителите Точка Природни Тибет Хималаите Висока Надморска Височина 99% Јасна 48 Двострано Кристал Точка Кварц Фогел Стапче 6.20
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Љубителите Точка Природни Тибет Хималаите Висока Надморска Височина 99% Јасна 48 Двострано Кристал Точка Кварц Фогел Стапче 6.20

Тибетската Хималаите јасно кварцен кристал 48 двострано Фогел Во 99% вода јасно точка.Природни висока над

DEN 355.20