• Обновено
MECCANIXITY Батеријата Заврши ПВЦ Топлина се Намали Цевки 200mm Рамен 1.5 м Сина Добра Изолација за Батеријата Пакет

MECCANIXITY Батеријата Заврши ПВЦ Топлина се Намали Цевки 200mm Рамен 1.5 м Сина Добра Изолација за Батеријата Пакет

Buyers rating:
DEN 347.76

Залиха

ПВЦ топлина shrink wrap цевка може да се користи за голем батеријата или полначот пакет заштита, како што се 18650, 21700, АА, AAA батерија пакети.Батеријата облоги може да се користи за заштита на батерии пак, електронски компоненти, ПРЕДВОДЕНА од игли, итн.ПВЦ топлина shrinkable цевка, исто така може да се користи за DIY на различни справи со алатки во секојдневниот живот, повеќе удобен и брз.На ПВЦ топлина shrink wrap цевка е во големина од : 200mm(8-инчен) рамна ширина, 1.5 m вкупна должина, -40°C до +105°C(-40°С до +221°F) температура опсег, 80°C(176°F) намалување на температурата.Батеријата заврши цевка е со добра изолација, не само што може да заврши и заштита на батеријата пак, да се спречи прашина за батеријата пак, но, исто така, се подобрат батеријата пакет.Со добра изолација, ПВЦ топлина се намали цевки може да се користи и за заштита на електронските компоненти, како и LED иглички.Чекори на intallation : 1.Подготви топлина се смалуваат цевка, намалување на должината сакате ; 2.Стави батеријата во топлина се смалуваат цевка ; 3.Намали со топол воздух пиштол.Напомена : за Топол воздушен пиштол е обично се користи како топлинска алатка.При користење на топол воздух пиштол за да се загрее, се обрне внимание да се движат напред и назад за да се направи топлина се смалуваат цевка загрева како целина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кабел Напрсток Со Цијан (Големина 3/16)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кабел Напрсток Со Цијан (Големина 3/16)

Hillman делови препорачува да се користи во комбинација со едни со други.Идеален за светло должност местењ�

DEN 279.12
ZRQ 16 Инчен Мед Руса Еластичен Афро Пресврт Коса За Потресени Мека Locs 8 Пакети Пред-Одделени Пролет Пресврт Синтетички Марли Капчиња
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZRQ 16 Инчен Мед Руса Еластичен Афро Пресврт Коса За Потресени Мека Locs 8 Пакети Пред-Одделени Пролет Пресврт Синтетички Марли Капчиња

Губење На Материјал : Висок Квалитет На Ниска Температура Влакна, ПламенRetardant Синтетички Влакна.Природе

DEN 1905.60
2 Пакет Покритие за AlexaVoice Далечински управувач за FireTV 4K/ FireStick 2 Генералот/FireTV Коцка Далечински Управувач Силикони
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Пакет Покритие за AlexaVoice Далечински управувач за FireTV 4K/ FireStick 2 Генералот/FireTV Коцка Далечински Управувач Силикони

На Силиконски Случај Компатибилен со Alexa Voice Далечински управувач за Fire TV 4 K / Fire Stick (2 Генералот) / Fire TV Коц

DEN 215.76
RIPTEADRY Складирање Торба за Tonies Стартер Сет, се Чувствува Организатор Торба Преносни Патување Носи Чантата со Рачка, Образовни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RIPTEADRY Складирање Торба за Tonies Стартер Сет, се Чувствува Организатор Торба Преносни Патување Носи Чантата со Рачка, Образовни

Да зачувате Простор : На Чувствува Организатор Торба чува вашите слушалки, мини играчки, полнење станиц�

DEN 359.76
Врвка за околу Обвива (Професионален Квалитет) Место Лав Фитнес: Powerlifting, Bodybuilding, Дигање на Зглобот на поддршка за Тежина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Врвка за околу Обвива (Професионален Квалитет) Место Лав Фитнес: Powerlifting, Bodybuilding, Дигање на Зглобот на поддршка за Тежина

Место Лав Бела врвка за околу Обвива не се само уште еден пар на рачниот зглоб обвива.Нема потреба да се �

DEN 239.76
Fielect Алуминиум L 21 Заби 10мм Внатрешна Понесе Дијаметар Времето Појас Макара Страната Синхрони Тркала Сребрен Тон за 3D Печатач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fielect Алуминиум L 21 Заби 10мм Внатрешна Понесе Дијаметар Времето Појас Макара Страната Синхрони Тркала Сребрен Тон за 3D Печатач

【Параметри】 Создаден Дијаметар : 10мм / 0.39"; Вкупна Висина : 38mm / 1.48"; Заб Надворешниот Дијаметар : 62.91 mm / 2.45"

DEN 254.16
Преносни Складирање Диспензерот за Чување на Намирници Торба Ѕид за Пластична Кеса Сад Намирници Торба Носителот Круг Пргав и Привлечни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Преносни Складирање Диспензерот за Чување на Намирници Торба Ѕид за Пластична Кеса Сад Намирници Торба Носителот Круг Пргав и Привлечни

Стабилност и обновливи, се намали отпадот.Изработен од квалитетни мрежа крпа, издржливи и носатотпорни,

DEN 2008.80
KKFFHK Мултифункционален Облека Закачалки Мултифункционален Складирање Закачалки за Облека Рек Простор за Заштеда на енергија Закачалки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KKFFHK Мултифункционален Облека Закачалки Мултифункционален Складирање Закачалки за Облека Рек Простор за Заштеда на енергија Закачалки

Мултифункционален Складирање Закачалки За Облека Рек Простор За Заштеда На Енергија Закачалки Виткање

DEN 382.80
Еван-Фишер Агол Светлина Компатибилен со 1994-2002 Dodge Ram меморија 2500 / Ram меморија 3500 Пластични Јасно & Килибар Леќа Патникот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Еван-Фишер Агол Светлина Компатибилен со 1994-2002 Dodge Ram меморија 2500 / Ram меморија 3500 Пластични Јасно & Килибар Леќа Патникот

Директна Замена Агол Светлина Компатибилен со 19942002 Dodge Ram меморија 2500 / Ram меморија 3500 Директна Замена А�

DEN 397.44
Виси складирање торба, ѕид-монтирани бебе соба за складирање торба вратата складирање џеб ткаенина ѕид вратата на плакарот,балерините
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виси складирање торба, ѕид-монтирани бебе соба за складирање торба вратата складирање џеб ткаенина ѕид вратата на плакарот,балерините

【 Материјал Опис 】Памук и лен 【џеб мерки】 15.7" x 14.8"(40cm x 37.5 cm) 【Производ перформанси】Оваа виси складира�

DEN 926.40
XYSQ Прстен Светлина Selfie Убавина LED Светилка Пополнете Светлината со Телефонот Држачот за Црево 3 Осветлување Режими 10 Светлината
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XYSQ Прстен Светлина Selfie Убавина LED Светилка Пополнете Светлината со Телефонот Држачот за Црево 3 Осветлување Режими 10 Светлината

★Црево и база на клипот : висината на LED да се пополни светлина е 650mm, на висина од заградата е 380mm; база кл�

DEN 2638.56
Компатибилен со Галакси S21 FE 5G Случај, Карбонски Влакна Дизајн Кристално Јасно Анти-Нула Случај Покрие со 360° на Ротација Прст
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Компатибилен со Галакси S21 FE 5G Случај, Карбонски Влакна Дизајн Кристално Јасно Анти-Нула Случај Покрие со 360° на Ротација Прст

【ТОЧНО ОДГОВАРА】случај компатибилен Само за Samsung Галакси S21 FE 5 G 6.4 инч.Целосно се вклопуваат во вашиот �

DEN 407.52
Геометриски Мечка Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажно и Суво Организатор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Геометриски Мечка Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажно и Суво Организатор

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 239.76
Леќа ND Филтри Поставите CPL ND8 ND16 Мулти Обложени Филтри Комбо Леќи на Камерата е Компатибилна со DJI Mavic Мини 2/Мини/Мини SE
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Леќа ND Филтри Поставите CPL ND8 ND16 Мулти Обложени Филтри Комбо Леќи на Камерата е Компатибилна со DJI Mavic Мини 2/Мини/Мини SE

На ND8 филтер компатибилен со Mavic Мини / Mini 2 е дизајниран да се намали количината на светлина притискање н�

DEN 546.48
xigua Романтична Жена Пеперутка Играчка Кошница за Складирање - Платно Перење Кошница Ќебе Складирање Корпа за Играчки Организатор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

xigua Романтична Жена Пеперутка Играчка Кошница за Складирање - Платно Перење Кошница Ќебе Складирање Корпа за Играчки Организатор

Здрав design Durable структура може да ви овозможи да се стави повеќе тешки животни 【АТРАКТИВНИ & МОДЕРЕН ДИЗА

DEN 1080.00