• Обновено
KWS DY-22 Комерцијални 3500W Електрични Длабоко Fryer 22.7 L ' Рѓосувачки Челик со Тапа Мозоци Вентил Систем за Комерцијални Ресторан

KWS DY-22 Комерцијални 3500W Електрични Длабоко Fryer 22.7 L ' Рѓосувачки Челик со Тапа Мозоци Вентил Систем за Комерцијални Ресторан

Buyers rating:
DEN 13776.00

Залиха

Тешки 304 од не ' рѓосувачки челик fryer кошница и пластични рачки за спречување на scald.Thermostatic Контроли.Тешки бакар тапа стил се исцеди за масло за јадење ослободување.Капак покритие за спречување на вриење масло јавните.Температурата Опсег : 50-190℃ /122-374℉ ; Капацитет на Резервоарот : 22.7 Л На Прибор Станица DY-22 висок квалитет на комерцијални електрични countertop длабоко fryer е удобен, лесно достапни и компактно решение за зголемување на излез од ресторан, храна камион или змија бар.Тоа е совршен за комерцијална употреба, за домашна употреба, угостители и готвачи итн.Оваа DY-22 22.7 L fryer карактеристики 3500 w на топлинската моќ за да се осигура вашата храна е темелно да се готви само начинот на кој вашите клиенти се допаѓа.Таа, исто така обезбедува моќ и сигурност за да се справи со постојана секојдневна употреба, и да се опорави брзо помеѓу серии.Оваа DY-22 fryer доаѓа со 2 фрај тенкови, кои ќе ви овозможи да се готви два различни видови храна во исто време во различни температура за да се зголеми ефикасноста.Електрични главата е пренослив за брзо чистење, и на сите не ' рѓосувачки челик изградба е дизајниран за долготрајна издржливост.Оваа DY-22 електрични fryer, исто така, изграден со тапа мозоци систем за нафта ослободување и лесен за чистење.Други Карактеристики : .Не-пропадна гумени нозе се задржи оваа fryer стабилна во текот употреба.Две 11.36 L фрај тенкови.Напон : 110 V/ 60 HZ.Целокупната димензии е 27.8" (L) X 20.5" (W) X 16.5" (H). * За Клиент Погодност, Резервни Делови Може да Се Купат Директно на Прибор Станица Официјалниот веб-Сајт. *.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Салон Берберот Кејп морска ѕвезда Шема Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Салон Берберот Кејп морска ѕвезда Шема Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

Идеален за шампон, сечење и обликување.Прилагодливи вратот затворање дизајн се вклопува во necks на возра�

DEN 458.40
Stens 055-034 Напонски Регулатор, Сива
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Stens 055-034 Напонски Регулатор, Сива

Преферирана Страна На Искусни Механика За Одржување На Надворешна Енергија Опрема.Бренд : Stens.Земја На П

DEN 1362.24
EastVita Три-Слој Звук Хартија Мачка Тунелот Интересни Дише Мачка-Ноктот-Дупка Во Облик На Солза-Отпор Расклопна Канал Интерактивни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EastVita Три-Слој Звук Хартија Мачка Тунелот Интересни Дише Мачка-Ноктот-Дупка Во Облик На Солза-Отпор Расклопна Канал Интерактивни

Интересен звук на хартија : Интересен звук хартија, симпатична модел, кога мачката е игра, тоа ќе се напр�

DEN 388.56
Љубов Јужна Африка Симпатична Компактно Огледало Шминка Патување Преносни Двојно Двострано Зголемување Виткање Огледало Круг
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Љубов Јужна Африка Симпатична Компактно Огледало Шминка Патување Преносни Двојно Двострано Зголемување Виткање Огледало Круг

Компактен Дизајн : Поклопката за да го користите како компактен, тоа може да биде укината рамна и има ultra

DEN 311.76
Зелена Тропска Палма & Папрат Остава 48x72 Инчен Туш Завеса Водоотпорен Долго Перат Модерна Кабина Бања Декоративни Туш Завеси Ткаенина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Зелена Тропска Палма & Папрат Остава 48x72 Инчен Туш Завеса Водоотпорен Долго Перат Модерна Кабина Бања Декоративни Туш Завеси Ткаенина

ГОЛЕМИНА : Туш Завеса Лагер 48" од 72" (W x L) : полиестер, Водоотпорен материјал туш завеса со 12 пластични куки

DEN 359.76
Табела Место Картичка за Денот на Вљубените Лице, 25 Компјутери Мал Шатор Картички Поставување со Цвет Дизајн, Елегантен Име Картички
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Табела Место Картичка за Денот на Вљубените Лице, 25 Компјутери Мал Шатор Картички Поставување со Цвет Дизајн, Елегантен Име Картички

КВАЛИТЕТ и ГОЛЕМИНА на : Нашата маса прием картички amade на квалитетот карта на акции, кои се предголови з�

DEN 261.12
EXCEART Стоматолошки Рефлектор Огледало - Стоматолошки Ортодонтски Стакло Рефлектор двострано Стоматолошки Фотографија Огледало (2)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EXCEART Стоматолошки Рефлектор Огледало - Стоматолошки Ортодонтски Стакло Рефлектор двострано Стоматолошки Фотографија Огледало (2)

Нуди најдобрите можни бои и трансфери со висок степен на стакло.Компатибилен со ладна sterilizations и автокла

DEN 287.76
UXZDX Шминка Организатор Кутија, Козметика Чување на Екранот за Носител со Фиоки,Складирање Кутија за Четки Палети Кармини
 • Обновено
Ценетост на стоката:

UXZDX Шминка Организатор Кутија, Козметика Чување на Екранот за Носител со Фиоки,Складирање Кутија за Четки Палети Кармини

LED огледало на врвот, го прави лесно да се стави на шминка, проверете вашиот кармин или носат накит.која е

DEN 5322.24
AFOSUN Homepod Мини Ѕид Седишта - Тип 2 Типа во еден Совршен Кабелот за Управување со SpeakerSpace-Заштеда за Паметни Дома Говорникот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AFOSUN Homepod Мини Ѕид Седишта - Тип 2 Типа во еден Совршен Кабелот за Управување со SpeakerSpace-Заштеда за Паметни Дома Говорникот

Генијален простор решенија,направи жици веќе не неуредна и расфрлани.На здрав заградата се одржи smart ја�

DEN 417.84
Мачките Цртан филм Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажно и Суво Организатор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мачките Цртан филм Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажно и Суво Организатор

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76
ИНДУСТРИСКИ MRO WM60AAA-24D 120VAC NSMP-ОЕМ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНДУСТРИСКИ MRO WM60AAA-24D 120VAC NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 2162.40
Aspen Креативни 23059-4 Јасно & Матирано Преоден Стил Замена Стакло Сенка, 2-1/8 Техник Големина, 5 високо x 4-7/8 дијаметар, 4 Пакет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aspen Креативни 23059-4 Јасно & Матирано Преоден Стил Замена Стакло Сенка, 2-1/8 Техник Големина, 5 високо x 4-7/8 дијаметар, 4 Пакет

Aspen Креативни јасно & матирано дизајн замена стакло, 4 пакет 21 / 8" Техник Големина, 5" високо x 47 / 8" дијамета�

DEN 972.72
Cimlord 50PC Тешки Грб Закачалка - Тенок Простор за Заштеда на енергија Облека Закачалки со Не се Лизга Гумени Подлога, Плакарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cimlord 50PC Тешки Грб Закачалка - Тенок Простор за Заштеда на енергија Облека Закачалки со Не се Лизга Гумени Подлога, Плакарот

ЈАКА PROTECTER : отворање на панталони закачалка врвот ќе ви помогне да се откажам кошула повеќе лесно без ис

DEN 1103.76
Персоналните Сопствени 1 Линија Велосипедизам Циклус Велосипедизам Двострано Овална Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Персоналните Сопствени 1 Линија Велосипедизам Циклус Велосипедизам Двострано Овална Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет

Ништо урнатините на ден доста како несреќна помине ситуација.Snags се претвори во солзите, и што е брз начи

DEN 215.76
Bevve Одговараат на Закачалки 20pcs Собираат Закачалка, Не се Лизга, Не-Означување, Не-Деформација, Рамо-Доказ за Секојдневна Стандард
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bevve Одговараат на Закачалки 20pcs Собираат Закачалка, Не се Лизга, Не-Означување, Не-Деформација, Рамо-Доказ за Секојдневна Стандард

Нашите закачалки воопшто не се крши во скоро време!.Дизајниран да биде флексибилен за разлика од кршлив�

DEN 1636.32
Beladla Корисни U-форма четкичка за Заби За да,360° Орален Чистење на Забите Дизајн Четка за заби Премиум Мека Прирачник за Обука
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Beladla Корисни U-форма четкичка за Заби За да,360° Орален Чистење на Забите Дизајн Четка за заби Премиум Мека Прирачник за Обука

Четка глава може да се чистат во сите правци, што го прави лесно да се четка забите.На силиконски четка г�

DEN 281.04
Ѕидани Вежба Малку Сет, Чекан Вежба Малку Крстот Сечилото 2‑Хеликс Рака Алатка Ротари Карбид Падна за Конкретни Природен Камен Ѕидани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ѕидани Вежба Малку Сет, Чекан Вежба Малку Крстот Сечилото 2‑Хеликс Рака Алатка Ротари Карбид Падна за Конкретни Природен Камен Ѕидани

【Цврста и Стабилна】Четворни сечење на крстот сечилото е направен на висока температура заварени карб�

DEN 429.60