• Обновено
Harilla Фолија Завеси Табела Здолниште Drapes Трепет Завеса за Свадба на Божиќ - Црвена, 275x75cm

Harilla Фолија Завеси Табела Здолниште Drapes Трепет Завеса за Свадба на Божиќ - Црвена, 275x75cm

Buyers rating:
DEN 263.76

Залиха

Карактеристики : сјајна површина, лесно да се исуши, здрави и безбедни, нема штети на кожата.Може да се користи за декорација на масите за посебни прилики како што се свадби, партии, бебето тушеви, бебе празници, Хавајски Luau, семејни дружења, а исто така може да се користи за секојдневна дома декорација да се облекуваат за на маса дома.Лесно се Инсталира : дојде со двострано лепливи ленти, откине врати на лента, потоа се закачите на тркалезна/правоаголник табела раб.Answer : ___________________________ Note : табела здолниште може да биде малку збрчкана за време на транспортот.Тоа не е важно.Вие само може да се спреј некои вода и да се направи тоа обесени суво за малку време, На масата здолниште ќе биде совршен.Да железо тоа е Не се препорачува.Материјал : Метални Фолии Дополнителните Табела Здолниште направени од елитното лесен сјај пластика.Опис : - Материјал : Метални Фолии Дополнителните Табела Здолниште направени од елитното лесен сјај пластика - Карактеристики : сјајна површина, лесно да се исуши, здрави и безбедни, нема штети на кожата. - Лесно се Инсталира : дојде со двострано лепливи ленти, откине врати на лента, потоа се закачите на тркалезна/правоаголник табела работ - Може да се користи за декорација на масите за посебни прилики како што се свадби, партии, бебето тушеви, бебе празници, Хавајски Luau, семејни дружења, а исто така може да се користи за секојдневна дома декорација да се облекуваат за на маса дома. - Забелешка : табела здолниште може да биде малку збрчкана за време на транспортот.Тоа не е важно.Вие само може да се спреј некои вода и да се направи тоа обесени суво за малку време, На масата здолниште ќе биде совршен.Да железо тоа Не е recommended Specification : - Големина : 275x75cm/108x29inch Package Вклучува : 1 Парче Табела Skirt Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење.2. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Машини, Висока Точност Печка, Широк Температура Спектар, за Контрола на Температурата на Машина, за Furnaces Машини Печки Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Машини, Висока Точност Печка, Широк Температура Спектар, за Контрола на Температурата на Машина, за Furnaces Машини Печки Дома

Висока точност, на температура грешка при мерење е 0.5℃.Погоден за furnaces, печки и машини, итн.Стабилни перф

DEN 1824.00
Zando Женска Костим за Капење) за Жени Плус Големина Костим за капење Tankini костими за Капење 2 Парче Стомак Контрола Бански бански
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Zando Женска Костим за Капење) за Жени Плус Големина Костим за капење Tankini костими за Капење 2 Парче Стомак Контрола Бански бански

Еластична.Материјал : Ова tankini костим за капење е направен дише ткаенина додека професионални крои техн�

DEN 479.76
ЛЕГО Идеи 123 Сусам Улица 21324 Зграда за Полнење; Страшни Изгради-и-Приказ на Модел за Возрасни Кој Elmo, Cookie Monster, Оскар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ЛЕГО Идеи 123 Сусам Улица 21324 Зграда за Полнење; Страшни Изгради-и-Приказ на Модел за Возрасни Кој Elmo, Cookie Monster, Оскар

Можете да му кажете на сите, како да се Сусам Улица и искра носталгични спомени кога ќе се изгради и прик�

DEN 2850.72
Сан Денот на Вљубените Смешно симпатична филџани кафе куп подароци за него сопруг дечко мажи од девојка саркастичен 11oz
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сан Денот на Вљубените Смешно симпатична филџани кафе куп подароци за него сопруг дечко мажи од девојка саркастичен 11oz

Смешни Денот на Вљубените Подароци.Симпатична Кафе Кригла.Саркастичен Подарок За Него.Подарок Под 20 До�

DEN 384.00
Eioflia Раст на Табелата Деца,Бебе Раст на Табелата,DIY Висина Ѕид Владетел Висина Мерење Лента Налепница Деца Ѕид Виси Раст Табелата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Eioflia Раст на Табелата Деца,Бебе Раст на Табелата,DIY Висина Ѕид Владетел Висина Мерење Лента Налепница Деца Ѕид Виси Раст Табелата

|МУЛТИЦЕЛ : Симпатична и краток во боја, ги красат детска градинка, внатрешни ѕидови или windows, тоалет, кан�

DEN 346.08
Преносни Воздух Личен Прочистувач за Дома, Мини Прочистувач на Воздух за Деца,Возрасни и Автомобил, USB Полнење Спалната соба Канцеларија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Преносни Воздух Личен Прочистувач за Дома, Мини Прочистувач на Воздух за Деца,Возрасни и Автомобил, USB Полнење Спалната соба Канцеларија

Притиснете го копчето повеќе од 3 секунди за да го вклучите уредот, и моќ индикатор светлото ќе се исклуч

DEN 983.76
Latch Кука Килим Колекции Crocheting Тепих Килим Акрилик Предиво Претходно Печатени Платно Перница Мат Капчиња Tapestry Троседот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Latch Кука Килим Колекции Crocheting Тепих Килим Акрилик Предиво Претходно Печатени Платно Перница Мат Капчиња Tapestry Троседот

【Карактеристики】Голема занаети ви даде можност да се направи рачно производство заедно со вашите дец�

DEN 448.80
EuisdanAA 8мм Метрички L Форма Аглеста Хексадецимален Штекер Клуч Хром Позлатен, Cr-V(Llave де tubo хексагонална en ángulo en форма
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EuisdanAA 8мм Метрички L Форма Аглеста Хексадецимален Штекер Клуч Хром Позлатен, Cr-V(Llave де tubo хексагонална en ángulo en форма

CRV ИЗГРАДБА : Направен од топлина третираат хром vanadium челик за сила и издржливост.ИЗДРЖЛИВИ ЗАВРШНИЦА : О

DEN 215.76
Погоден за носене Ќебе Качулка Една Големина Одговара на Сите Возрасни Преголеми Sweatshirt Простор Планети Астронаут Сина Маскирани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Погоден за носене Ќебе Качулка Една Големина Одговара на Сите Возрасни Преголеми Sweatshirt Простор Планети Астронаут Сина Маскирани

★ТОПЛО ПОДАРОЦИ : ќебе качулка е како топла прегратка, многу погодна за ноќта на Вештерките / Божиќ / Ден�

DEN 1199.76
EuisdanAA Најлон Хексадецимален Орев, M6x1mm Метрички Груб Навој Хексагонални Ореви, 50 Компјутери Црна(Tuerca хексагонална де nailon,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EuisdanAA Најлон Хексадецимален Орев, M6x1mm Метрички Груб Навој Хексагонални Ореви, 50 Компјутери Црна(Tuerca хексагонална де nailon,

[НАВОЈ] Груб навој, M6 дијаметар, 1mm теренот [SIZE] 0.39" (10мм) ширина низ станот, 0.2" (5mm) висина [МАТЕРИЈАЛ] Израб

DEN 287.76
Храна за Складирање Лице Шема Тегла Керамички Канистри, Канистер Складирање на Храна Контејнер со Бамбус Капак Модерен Дизајн Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Храна за Складирање Лице Шема Тегла Керамички Канистри, Канистер Складирање на Храна Контејнер со Бамбус Капак Модерен Дизајн Складирање

Високо Квалитетен Материјал : Кујна канистри се направени од високо квалитетна керамика, дрвена капак и

DEN 407.76