• Обновено
Акрилик Филм Clapboard, 30x25cm/11.81x9.84 Филмот, Реквизитите Трипер Одбор Сува Избрише Директорот Исечете Акција Сцена Clapper Одбор Трипер Фотографија Алатка(Шарени)

Акрилик Филм Clapboard, 30x25cm/11.81x9.84 Филмот, Реквизитите Трипер Одбор Сува Избрише Директорот Исечете Акција Сцена Clapper

Buyers rating:
DEN 590.16

Залиха

Clapperboard направена од акрилик органски материјал, звук јасни и остри, не е лесно да се скрши.Шарени дрво со вграден магнет, комбинација заедно кога трипер, глас јасно.Професионална изработка, може да ја напишете на него со креда што ќе ги избрише лесно.Дали филм љубовник или аматерски режисер, совршен избор за филм сувенири.Многу погоден за играње на улоги, уредување, видео продукција, филмот филмот, камерата фотографија и сл.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Clapperboard Material : Acrylic Optional Боја : Жолта Лента Бела Табла, Шарени Мрачно Бела Board Quantity : 1 PCSSize : Прибл. 30x25cm/11.81x9.84inch Package Листа : 1 x Clapperboard.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Clapperboard
Material:
Acrylic
Optional Color:
Yellow Stripe White Board, Colorful Stripe White Board
Quantity:
1PCS
Size:
Approx. 30x25cm/11.81x9.84inch
Package List:
1 x Clapperboard :

Најдобри предлози во категоријата

INHDBOX 1 Сет Носот До Укинување на Носот Shaper Lifter Носот Потенок Носот Пенкалата Носот Мост Straightener Убавина Алатка 3 Големина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

INHDBOX 1 Сет Носот До Укинување на Носот Shaper Lifter Носот Потенок Носот Пенкалата Носот Мост Straightener Убавина Алатка 3 Големина

3 големини сет Носот До Убавината Алатки за Мажите и Жените.Не ви треба пластична хирургија за да го поди

DEN 172.56
5 ПАК Мода Еластична Коса Врски за Дебели или Тенки Влакна Scrunchies конска опашка на Носителите на Косата Јаже Бендови Косата Додатоци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

5 ПАК Мода Еластична Коса Врски за Дебели или Тенки Влакна Scrunchies конска опашка на Носителите на Косата Јаже Бендови Косата Додатоци

【Материјал】На конска опашка коса јаже е украсен со висок квалитет на алуминиум и пластика, плус еласти

DEN 239.76
Поставена Гума Полирање Точка 463 Dremel САД Премиум Направени. Се користи во Накит Glasswork, Мотоцикл Поправка и Gunsmithing. (Виолетова
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Поставена Гума Полирање Точка 463 Dremel САД Премиум Направени. Се користи во Накит Glasswork, Мотоцикл Поправка и Gunsmithing. (Виолетова

САД НАПРАВИ Овие премиум САД произведува гумени абразивни поени поставите перформанси лента за живото

DEN 455.28
Млеко Чаша, 3Pcs/Set 304 од не ' Рѓосувачки Челик Кафе, Двоен Ѕид Лажица Чинијата Наместете Мазна Површина Сребро за Дома Кафе Кујна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Млеко Чаша, 3Pcs/Set 304 од не ' Рѓосувачки Челик Кафе, Двоен Ѕид Лажица Чинијата Наместете Мазна Површина Сребро за Дома Кафе Кујна

Чашата е направен од нерѓосувачки челик, кој е издржлив, корозија‑отпорни, рѓа‑доказ и има долг животе�

DEN 1387.20
13pc Место Заварување Машина Поставите 3/8 Двојно Двострано Ротари Место Заварување Машина Смена Вежба Битови се Намали Завари Комплет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

13pc Место Заварување Машина Поставите 3/8 Двојно Двострано Ротари Место Заварување Машина Смена Вежба Битови се Намали Завари Комплет

Високи Стандарди : Со двострано ножот се прави отпорни на топлина подебели челик во високи стандарди,шт�

DEN 479.76
mDesign Мека Ткаенина Polka Точка Салон Фиока Плакар и Складирање Организатор Корпа за Детето/Децата Соба, Расадник, Playroom - Поделени
  • Обновено
Ценетост на стоката:

mDesign Мека Ткаенина Polka Точка Салон Фиока Плакар и Складирање Организатор Корпа за Детето/Децата Соба, Расадник, Playroom - Поделени

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : Зачувувате и организирате бебе облека, onesies, маици, пижами, спиење вреќи, mitts, чора�

DEN 287.76
mDesign Долго Мека Ткаенина Над Плакарот Род Виси Складирање Организатор со 12 Поделени Полиците, Странични Џебови за Детето/Децата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

mDesign Долго Мека Ткаенина Над Плакарот Род Виси Складирање Организатор со 12 Поделени Полиците, Странични Џебови за Детето/Децата

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : Тоа е лесно да додадете лесен прилагодено за складирање на било плакарот со овој

DEN 599.76
Simba Осветлување T6.5 25W Замена на Сијалица (6 Парчиња) за Хималаите Солт Рок и Кошница, Приклучок во Scentsy Восок Потоплите,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Simba Осветлување T6.5 25W Замена на Сијалица (6 Парчиња) за Хималаите Солт Рок и Кошница, Приклучок во Scentsy Восок Потоплите,

ДЕКОРАТИВНИ И СУПТИЛНИ : Овие Мини T6.5 Цевка Светилки често се користат во Хималаите Солт Светилки и Коше

DEN 166.80