• Обновено
Батеријата Случај за iPhone 5/5S/SE (4.0 инчен), 4000mAh Тенок Полначот Случај Батерија Преносни Случај на Продолжена Полнење на Батеријата Случај за iPhone 5/5S/SE Заштитна Копија М

Батеријата Случај за iPhone 5/5S/SE (4.0 инчен), 4000mAh Тенок Полначот Случај Батерија Преносни Случај на Продолжена Полнење на

Buyers rating:
DEN 551.76

Залиха

????【За i Phone 5/5 S/SE(4.0") САМО】НЕ ЗА СЕБЕ 2020 година (4.7")моќен 4000m Ah Li-полимер батерија на случај обезбедува екстра повеќе од 150% на животниот век на батеријата на вашиот i Phone.можете да минува низ ден, не грижете се батерија снема одеднаш. ????【Sync Заштита ★Карактеристики : 1.Тоа може да се пријави и на батеријата случај и на iphone во исто време;2.Компатибилен со Безжичната Bluetooth Слушалки и традиционалните Молња приклучок за слушалки.Случајот овозможува комплетен шок апсорпција, кој може да се заштити телефонот од капки и испакнатините;3.Четири LED индикатори : 1light=25%,2light=50%,3light=75%,4light=100% .Притиснете на прекинувачот клуч, на соодветните светлина одговара на износот на моќ;4.Интегрирано коло заштита дизајн може ефикасно да се спречи краток спој или преоптоварување и празнење дури и под екстремни услови за работа.★Како да го користите : 1.Само целосно се стави на вашиот телефон во батеријата caseand осигурете се дека телефонот е добро поврзан со приклучок на случајот.2.Притиснете го копчето на батеријата casefor 3 секунди, Тоа ќе почнете да го полните телефонот,притиснете го копчето повторно, случај ќе престане со наплата.3.Кога го користите за прв пат, ве молиме целосно да ја наполните Батеријата Случај.★Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме користете вашиот оригинален полнење кабел за полнење на тоа;2.Оваа батерија случај е само за i Phone5/5 S/SE(1nd Генерација);3.Ве молиме не го стави оваа батерија случај во влажна средина употреба или во близина на висока температура.Тоа не се водоотпорни и отпорни на топлина;4.Кога ќе го поврзете usb кабелот за iphone полнење на батеријата случај со телефон инсталиран, вашиот телефон ќе биде обвинет прво,по телефон целосна обвинет,тоа ќе ја полните батеријата случај;5.Батеријата случај НЕ е наменет за екран заштита, Тоа НЕМА ДА го заштитите екранот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

10 Инчен Дрво Кругови Иверица Кругови Круг Дрвени Парчиња за Занает, Вратата Закачалка, Сликарство и Дрво за Горење (24 Парчиња)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Инчен Дрво Кругови Иверица Кругови Круг Дрвени Парчиња за Занает, Вратата Закачалка, Сликарство и Дрво за Горење (24 Парчиња)

Количина на производот : има 24 парчиња од иверица кругови во нашиот пакет, доволни количини ќе ви овозмо�

DEN 671.76
Се Вклопува 2021 Стрит Глајд Огледала За Харли Сплит Визија Огледала Црна Роуд Глајд Спортските 883 Огледала Fatboy Мотоцикл Огледала
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Се Вклопува 2021 Стрит Глајд Огледала За Харли Сплит Визија Огледала Црна Роуд Глајд Спортските 883 Огледала Fatboy Мотоцикл Огледала

Тоа доаѓа со детални ИНСТРУКЦИИ за ИНСТАЛАЦИЈА.Ако не се најде упатство во пакетот или не го разбираат п

DEN 1335.12
Екран Заштитник Наменета за Canon Elura 70 Дигитална видео камера - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна (Двоен Пакет Пакет)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Екран Заштитник Наменета за Canon Elura 70 Дигитална видео камера - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна (Двоен Пакет Пакет)

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД Одржување на вашиот препродажба вредност & заштита од нечистотиј�

DEN 1094.40
KANULAN поштенско Сандаче Ѕид Водоотпорен Однадвор, во случаеви на Монтирани Ретро Сандачиња Гроздобер Европската Алуминиум Пост
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KANULAN поштенско Сандаче Ѕид Водоотпорен Однадвор, во случаеви на Монтирани Ретро Сандачиња Гроздобер Европската Алуминиум Пост

✅Wallmount поштенско Сандаче :Модерен дизајн писмо кутија, Постои дожд покривање на врвот, кои може да се с�

DEN 4319.76
JULABO CORIO C Греење Потопување Circulator
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JULABO CORIO C Греење Потопување Circulator

1 k W топлинска моќ +20..+100 °C работен опсег ±0.03 °C температурата на стабилност.Центрифугални пумпи 6 L / min; 0.1 �

DEN 4158.00
YANGLIYU Самостојна Камин Електричен Камин Инфрацрвен Печка Грејач, 3D Реални Пламен Ефекти, се Прилагодува Осветленоста и Греење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YANGLIYU Самостојна Камин Електричен Камин Инфрацрвен Печка Грејач, 3D Реални Пламен Ефекти, се Прилагодува Осветленоста и Греење

Тоа обезбедува добро дистрибуирани топлина, без да влијаат на влажност на воздухот, се поставува голема

DEN 6149.76
HDMI Ѕид плоча Pigtail Кабел F Конектор Коаксијален Ѕид Плоча,F Femal да се Женски 3GHz,HDMI Коаксијален Со Една Банда низок Напон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HDMI Ѕид плоча Pigtail Кабел F Конектор Коаксијален Ѕид Плоча,F Femal да се Женски 3GHz,HDMI Коаксијален Со Една Банда низок Напон

Дискретни HDMI Pigtail,F Конектор Коаксијален ѕид плоча поддржува 4 K,3 D и наназад компатибилен со флексибилен

DEN 1759.20
FOOTLOGIX Груба Кожа Формула со Spiraleen, 4.23 оз
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FOOTLOGIX Груба Кожа Формула со Spiraleen, 4.23 оз

Лекување на површни разбиена потпетици, сува, груба, лошо напишан, песокхартија како кожата.Оние кои што

DEN 696.00
Б. начин Магнетни 82mm Неутрален Густина ND8 (3 Стоп) Филтер за камерата Леќи на Камерата (82mm, Магнетни ND8+Адаптер Прстен)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Б. начин Магнетни 82mm Неутрален Густина ND8 (3 Стоп) Филтер за камерата Леќи на Камерата (82mm, Магнетни ND8+Адаптер Прстен)

Патентирана магнетни филтер,Оваа магнетен леќа филтер може да се инсталира за помалку од една секунда в

DEN 3095.76