• Обновено
AMTAST Безжична Базен Термометар Температура на Водата Постоечкиот Базен Термометар со Соларната Енергија за Базени за Пливање Бањи Топли Кади Езерца Аквариум Риба ?

AMTAST Безжична Базен Термометар Температура на Водата Постоечкиот Базен Термометар со Соларната Енергија за Базени за Пливање Бањи

Buyers rating:
DEN 1199.76

Залиха

Широко се Користи : Дизајнирани за употреба во базен, загреан базен, дрво отпуштен кади, спа термометар, следи температури во кои езерцето, за следење на температурата во и надвор топла када од внатрешноста на куќата.Мулти-функција : Snooze функција Аларм; Прилагодливи календар; Радио контролирани време.Мерка Опсег : Надворешна температура опсег : -40°F~140°F(-40°C ~ 60°C); Внатрешна температура опсег : 32°F~122°F(0°C~50°C).Лесно е да се Користи : Можете да прочитате на температура на водата од и во затворени простории и на отворено.Проверете надворешна температура на базен на вода, дури и кога сте во дневната соба.Материјал : Изработени од АБС, има висока стабилност и добра водоотпорен перформанси.Соларна енергија со Дигитални LCD Дисплеј.Лесно да се види на податоци.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме користете добра алкална батерија, не се користи батерија. 2. Ве молам, инсталирајте надворешен предавател (сензор) за напојување прв, а потоа го инсталирате затворен приемник (дисплеј) напојување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

sykting Сина и Жолта Перница Опфаќа Farmhouse Памук, Лен Отворено Фрли Перница Опфаќа 18x18 инчен Декоративни за Каучот Троседот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

sykting Сина и Жолта Перница Опфаќа Farmhouse Памук, Лен Отворено Фрли Перница Опфаќа 18x18 инчен Декоративни за Каучот Троседот

Ние ви препорачуваме да користите малку поголем од 18" или 20" insert да ги исполни pillowcase,така што перница ќе и

DEN 479.76
Деца си Играат Тунелот Шатор за Деца, 6-ft Pop-Up Ползи Тунелот Играчка за Бебе Доенче Деца или Куче, Мачка, Расклопна Подарок за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Деца си Играат Тунелот Шатор за Деца, 6-ft Pop-Up Ползи Тунелот Играчка за Бебе Доенче Деца или Куче, Мачка, Расклопна Подарок за

✿【Шарени Тунелот Шатор】Се уште се збунети околу тоа што да изберете подарок за вашето бебе на нивните

DEN 1092.00
Boaton Падне за Заштита на Дрво на Рака, Брзо и Тивко Поставување на Дрвото Стојат Безбедност Темперамент, Дрво Додатоци на Штандот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Boaton Падне за Заштита на Дрво на Рака, Брзо и Тивко Поставување на Дрвото Стојат Безбедност Темперамент, Дрво Додатоци на Штандот

Спецификација : Рака Димензија : 5.Зошто Да Изберете Нашето Дрво Стои Безбедност Рака?Можете да добиете в

DEN 431.76
CoolToys Мајмун Рамнотежа Кул Математика Игра за Девојки и Момчиња | Забава, Едукативни детски Подарок & Детска Играчка МАТИЧНИ Учење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CoolToys Мајмун Рамнотежа Кул Математика Игра за Девојки и Момчиња | Забава, Едукативни детски Подарок & Детска Играчка МАТИЧНИ Учење

КУЛ МАТЕМАТИКА ИГРА : Оваа игра ве учи на основните пребројување на гласовите и почетокот математички в�

DEN 527.76
HVAC Компресор Моторни Отпорник - Компатибилен со Форд, Линколн, Меркур Возила - Експедицијата, да се Избега, F150, F250, F350 Супер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HVAC Компресор Моторни Отпорник - Компатибилен со Форд, Линколн, Меркур Возила - Експедицијата, да се Избега, F150, F250, F350 Супер

Замена HVAC Компресор Моторни Отпорник контрола на брзината на вентилаторот во вашиот AC и систем за грее�

DEN 449.52
Опрема Tatz јас се Залагаме за (Знаме) и јас Клекнете за (Крст) Нова Новина Автомобил Браник Магнет/Decal Патриотски Анти Kaepernick
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Опрема Tatz јас се Залагаме за (Знаме) и јас Клекнете за (Крст) Нова Новина Автомобил Браник Магнет/Decal Патриотски Анти Kaepernick

Бренд нов автомобил магнет било конзервативна ќе го сакам!.Највисок квалитет на трајни печати.Дожд, дож�

DEN 227.76
Влажни Noses Органски Крцкава Куче Третира – за Сите домашни Миленичиња Големини, Раси – Сите Природни Кутре Лекување, Виш Куче Снек
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Влажни Noses Органски Крцкава Куче Третира – за Сите домашни Миленичиња Големини, Раси – Сите Природни Кутре Лекување, Виш Куче Снек

ВКУСНИ ВКУСОВИ : Сите наши сите природни, органски куче третира функција различни вкусни вкусови.Избере

DEN 2392.80
Akhund Пред Стакло Поправка Полнење Компатибилен со Samsung Galaxy S9 Плус G960 Серија (Црна) се Прикаже екран осетлив на допир вкл.
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Akhund Пред Стакло Поправка Полнење Компатибилен со Samsung Galaxy S9 Плус G960 Серија (Црна) се Прикаже екран осетлив на допир вкл.

Пред Стакло Поправка Комплет од Akhund inc.На Жица ќе ви овозможи да нежно и безбедно да ја отстраните стакло

DEN 744.00