• Обновено
Боја Унија exfoliator отстранува blackheads и нечистотии од кожата на грбот на стапалата и нозете, кожата исхрана увоз и извоз уред, кожата ексфолиране алатка-подароци кутиј?

Боја Унија exfoliator отстранува blackheads и нечистотии од кожата на грбот на стапалата и нозете, кожата исхрана увоз и извоз уред,

Buyers rating:
DEN 1247.76

Залиха

????【Безбедно и направен од 100% од не ' рѓосувачки челик кој е нежен.Ако имате било какви прашања можете да не контактирате за во секое време. ????【Греење анти-стареење, анти-навремено и навремено отстранување, и имаат маснотии и возраст cutin повлечена од порите, така што на кожата може да биде целосно исчистени, и се апсорбираат хранливи материи, и да го стимулира регенерација на collagens и да се стегне на кожата. Оние кои не можат да се согледа топлина, страдаат од конгенитална срцева болест, и лицето нервни растројства; 5. ????【6 функционална режими за сликање-длабинско чистење на лицето】???? : 25k висока фреквенција бранови се во можност да темелно да се олабават и да се исчисти клетки, на себум, blackheads, акни, comedones, и други валкано; и тоа е сосема нежна exfoliating постапка и нема да наштети на вашиот кожата на сите; и да помогне да се подобри текстурата и тон, често води до неспокојот, посветла кожа во целина.Во споредба со вшмукување-вакуум метод кој може да предизвика црвенило и ќе ги опушти или не капилари, на една од најпознатите нежни форми на алатка на пазарот.????【Надградена верзија на висока фреквенција на вибрации со cordless полнење】???? : Оваа exfoliating алатка е надграден со 6 прилагодливи режими со најновата германска технологија, вклучувајќи 3 модули за чистење, исхрана, и подобрување; и cordless полнење функција; за лицето чистење и исхрана Апсорпција, анти-навремено, анти-стареењето, зацврстување, лицето кревање е ефикасна, нежни и безболна, погоден за сите типови на кожа; ова е професионален производ.(Забелешка : кога ја користите, раководител на exfoliating алатки треба да биде преместена полека на лицето. Луѓето со кожата, воспаление на кожата или лузни, егзема, изгореници, грутки кожата и други абнормалности; 4. (2) Првиот опрема за чистење на владата, Чистење опрема светло е вклучено, и позитивен јон функција е активирана (3) Вториот степен на пренос навлажнувачки режим Навлажнувачки опрема светла блескави, EMS масажа функцијата е активирана (4) Три-опрема кревање на владата, на Подигање на степен на пренос светло е вклучено, и негативни јони функцијата е активирана (5) Четири-брзо чистење на владата Чистење опрема светлина и Греење светлина се на, позитивни јони е активиран, и греење функцијата е активирана (6) Пет брзини навлажнувачки режим Навлажнувачки опрема, вентилација и Греење светла флеш, EMS и греење работат заедно Шест-опрема укинување на режимот на Подигање на степен на пренос светлина и Греење светло на негативни јони е активирана функцијата, и греење режим е вклучен Мерки на претпазливост : Луѓето со следниве услови се забранува користење на тоа! 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

11 Инчен Outhouse Фен Багажник
  • Обновено
Ценетост на стоката:

11 Инчен Outhouse Фен Багажник

Совршен подарок за оние кои сакаат лична нега.Одлична изработка.Мерење : H : 5 x W : 11 x D : 4 Информации : отвор�

DEN 703.44
Placon 32RPL, 32 Оз Јасно Пластика Круг Достав Сад со Редовни Јасно Пластика Капак, Извади за Еднократна употреба Угостителство Храна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Placon 32RPL, 32 Оз Јасно Пластика Круг Достав Сад со Редовни Јасно Пластика Капак, Извади за Еднократна употреба Угостителство Храна

Практични и ефективни, пакување опција за овошје, пекарница, салати, сендвичи, супи, тестенини, грицки, д�

DEN 1010.40
3Pcs Децата ноќ на Вештерките Бонбони Кофа ноќта на Вештерките Тиква Кошница Симпатична Бонбони Tote Кеси за ноќта на Вештерките
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3Pcs Децата ноќ на Вештерките Бонбони Кофа ноќта на Вештерките Тиква Кошница Симпатична Бонбони Tote Кеси за ноќта на Вештерките

Ноќта на Вештерките бонбони торба е изработен од полиестер материјал, кој е светлина и носатотпорни, и с

DEN 551.76
Bambonice Бамбус Четка (10 Парчиња) |Еко Пријателски четки за заби, Природна Четка | BPA Free, услужни Влакната & Biodegradable четки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bambonice Бамбус Четка (10 Парчиња) |Еко Пријателски четки за заби, Природна Четка | BPA Free, услужни Влакната & Biodegradable четки

♻ЕКОПРИЈАТЕЛСКИТоа е направен од природни бамбус, bambonice бамбус четки за заби се biodegradable & compostable.Тоа е не

DEN 215.76
YSTOOL AC У Полнење Црево со Мерач Автомобил Ладилни R134a R12 R22 Надополнување Алатка за Полнење Авто клима уред Полнење Црево
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YSTOOL AC У Полнење Црево со Мерач Автомобил Ладилни R134a R12 R22 Надополнување Алатка за Полнење Авто клима уред Полнење Црево

Низок притисок страна R134a брз спојка има некој против пролизгување скулптура зафат прстен надвор, и точ�

DEN 455.76
58mm да 40.5 мм Камера Филтри Прстен Компатибилен Сите 58mm Камерата Леќи на 40.5 mm УВ CPL Филтер Додаток,58-40.5 мм Камера Чекор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

58mm да 40.5 мм Камера Филтри Прстен Компатибилен Сите 58mm Камерата Леќи на 40.5 mm УВ CPL Филтер Додаток,58-40.5 мм Камера Чекор

【Висок Квалитет】Професионални производство, таписерии изработка, овој Објектив Адаптер е направен од

DEN 261.60
HAIUWO СТП Кожа Биро Организатор Датотека Кабинет,Мулти-Функционална Канцелариски Материјали Десктоп Складирање Организатор Кутија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HAIUWO СТП Кожа Биро Организатор Датотека Кабинет,Мулти-Функционална Канцелариски Материјали Десктоп Складирање Организатор Кутија

СОВРШЕН ДИЗАЈН : 3слој фиока дизајн, со полукружни рака дупки, лесно може да зачувувате и да се отстрани A4

DEN 979.20