• Обновено
NewFantasia Замена Аудио Кабел Компатибилен со Hifiman Sundara, Arya, Ananda Слушалки 3,5 мм и 6.35 mm до Двојна 3.5 mm Конектор Џек Машки Кабелот од 1,5 метри/4.9 нозе

NewFantasia Замена Аудио Кабел Компатибилен со Hifiman Sundara, Arya, Ananda Слушалки 3,5 мм и 6.35 mm до Двојна 3.5 mm Конектор

Buyers rating:
DEN 453.60

Залиха

Замена Аудио надградба HIFI Кабел со 3.5 мм машки и 6.35 mm адаптер за да го Двојна 3.5 mm Конектор, кој е Компатибилен со Hifiman Sundara, Arya, Ananda слушалки продолжени Кабли.должина : 1.5 м/4.9 фт, пакетот содржи : 1* замена на кабел (нема приклучок за слушалки вклучуваат).Нејзините Кабел со Дијаметар е 4mm(По bifurcation 3мм),неговата кабел материјал е направен со OFC жица внатре & направени со Плетенка Метежот-Бесплатен кабелски надвор.Џек : Dual 3.5 mm Конектор за 3,5 мм и 6.3 mm Адаптер.Тоа е Компатибилен со Hifiman Sundara, Arya, Ananda, HE400 SE слушалки. 3.5 mm машки и 6.35 mm адаптер за да го Двојна 3.5 mm Конектор Џек Машки Замена Кабел За Hifiman Sundara, Arya, Ananda, HE400 SE слушалки продолжени Кабли.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ADZERD Последователни Led Пак Сигнали Handlebar Маркер Светлина Мини Големина Мотоцикл Blinkers Компатибилен со Харли Хонда, Јамаха
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ADZERD Последователни Led Пак Сигнали Handlebar Маркер Светлина Мини Големина Мотоцикл Blinkers Компатибилен со Харли Хонда, Јамаха

➤ Универзална Компатибилност : Компатибилен со ХарлиДуна, Fatboy, Роуд Кинг, Спортски, Софтејл, Роуд Глајд,

DEN 503.76
he13 Конектор (3 pin Кабел Планината, 1)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

he13 Конектор (3 pin Кабел Планината, 1)

Кабел Опсег : 46.5 мм, Вкупната Големина : 67 x 20mm / 2.6" x 0.8" (L*D).Номинална Напон / Тековни : AC 250 V / 12 A, Отпор : 2mΩ.К�

DEN 239.76
balacoo Зајакот Snuffle Мат Перат Поларните Руно Милениче Хранењето Мат Досада Прекинувач за Збогатување Играчка Кревет за Зајаци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

balacoo Зајакот Snuffle Мат Перат Поларните Руно Милениче Хранењето Мат Досада Прекинувач за Збогатување Играчка Кревет за Зајаци

Поттикнете го зајакот да sniffle и да барате скриени третира помеѓу насоки на тастатурата за да се разбуди �

DEN 395.04