• Обновено
12 Прстен Светлина со Tripod Стенд - Selfie Светлина Прстен Комплет со Bluetooth Далечински управувач, Биро Стојат & 2 × Телефон Носителот, ПРЕДВОДЕНА Круг Прстен Светлина за Ви?

12 Прстен Светлина со Tripod Стенд - Selfie Светлина Прстен Комплет со Bluetooth Далечински управувач, Биро Стојат & 2 × Телефон

Buyers rating:
DEN 863.76

Залиха

Прстен светлина дијаметар : надворешно - 12"/30cm, внатрешно - 9. Телефон носителот големина : 2.Што ќе добиете?1×12 Инчен Прстен Light1×Tripod stand1×Биро stand2×Телефон носители(еден е со црево, другото е се вклопуваат за tripod стојат)1×Bluetooth далечински control1×360° ротирачки head Flexible се Зголеми Црево за Подот Стојат двете tripods се количка & преносни и флексибилно црево е дизајниран да се зголеми на подот застанете во можност да ги исполни вашите различни потреба за осветлување агол, а исто така и ако имате доволно USB напојување, можете да го користите во секое време и насекаде. Завртка дупка големина : меѓународните универзални - М1/4 inches7. ⚓ Продолжи Метал Tripod & Биро Стојат : Selfie светлина вклучува проширување tripod застане до 65 инчи и биро застане што го прави возможно да се користат или на вашата маса или на подот, обезбедување на стабилност, која е често недостасува во поголем прстен светлина поставување. ????Нежно & Светлина : На selfie прстен светлина има 180 високо-квалитетни LED светилки изградена-во само 12 инчен прстен светлина, подобрување на нејзината светлост над 30% од 160 светилки, емитува мека и дури и зрачи да рамниот вашата кожа и да се спречи око отсјај.4", целосно се протегала - 65"/165cm, поврзете прстен светлина - 77"/195cm. Напојување : безбедно USB, 5 V влезен напон, приклучок и play6.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Домашно милениче База Двоен Слој Ткаенина Куче Чешлање Hammock,Мачка Чешлање Торба,Куче Прашка за Чешлање,Уво/Око Нега и Средување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Домашно милениче База Двоен Слој Ткаенина Куче Чешлање Hammock,Мачка Чешлање Торба,Куче Прашка за Чешлање,Уво/Око Нега и Средување

????【ПОГОДНО】 Овој миленичиња чешлање hammock може да ви помогне да им даде на вашиот "мал бејби" целосен опс

DEN 503.76
Бела коса покривање крем 80g (темно кафеава 1 тегла) Кетрин V8, нова иновација на покрие сива коса, вредност од Jeju Вулкански Пепел
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бела коса покривање крем 80g (темно кафеава 1 тегла) Кетрин V8, нова иновација на покрие сива коса, вредност од Jeju Вулкански Пепел

Користете шпатула за да промешајте ги сите состојки додека хомогена.се покријат бела коса реално мазна

DEN 599.76
ОК-Делукс 5500(W) Енергетски Ефикасни Целата Куќа Фан | R-5 Изолирани Амортизерите | 2-Брзина Ѕид Switch & Тајмер | 2-Приказна Домови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ОК-Делукс 5500(W) Енергетски Ефикасни Целата Куќа Фан | R-5 Изолирани Амортизерите | 2-Брзина Ѕид Switch & Тајмер | 2-Приказна Домови

❄ На QAДелукс 5500 испорачува моќни 5500 CFM (3945 HVI916 CFM) и бара околу 4.5 квадратни метри на таванот вентилација �

DEN 358.56
MOOG 81749 Серпентина Пролет Сет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MOOG 81749 Серпентина Пролет Сет

100% Оптоварување тестирани.Лесно да се инсталира.Обезбедува како нов волан.Дизајниран да се намали стре�

DEN 1809.12
Sunbeam Премиум Мека Електрично Загревани Фрлиле Ќебе Velveteen Кадифен, Перат со 3 Топлина Settings и Авто Shut-Off, (Сини Цвеќиња)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sunbeam Премиум Мека Електрично Загревани Фрлиле Ќебе Velveteen Кадифен, Перат со 3 Топлина Settings и Авто Shut-Off, (Сини Цвеќиња)

100% Полиестер.Увезени.Доверливи повеќе од 100 Години, Sunbeam е #1 бренд во Електрично загревани фрли ќебиња во

DEN 1679.76
Moog 8629B Кралот Pin Сет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Moog 8629B Кралот Pin Сет

Лесно да се инсталира.Се враќа како нов волан.Долготраен перформанси.Конструкција и дизајн потврдена о�

DEN 4091.76
Exclusivo Mezcla Лесни Реверзибилна 3-Парче Утешителот Сет за Сите Сезони, Надолу Алтернативни Утешителот со 2 Перница Шамс, Кралицата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Exclusivo Mezcla Лесни Реверзибилна 3-Парче Утешителот Сет за Сите Сезони, Надолу Алтернативни Утешителот со 2 Перница Шамс, Кралицата

На 3парче утешителот поставува вклучува 1 парче 88" X 88" кралицата големина утешителот и 2 парчиња 20"x26" перн

DEN 1987.20
Мобилен Датотека Кабинет,Возен Поднесување на Кабинетот на Тркала,Дрво Канцеларија Кабинет за Домашната Канцеларија 2 Фиока Печатач
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мобилен Датотека Кабинет,Возен Поднесување на Кабинетот на Тркала,Дрво Канцеларија Кабинет за Домашната Канцеларија 2 Фиока Печатач

【Пространа Простор за Складирање】целата датотеката кабинет нуди 2 пространа фиока и еден отворени пол

DEN 3239.76