• Обновено
Moody Алатки 58-0670 6-Парче Слот/Phil/Завртка Extractor Комбо Реверзибилна Возачот Сет

Moody Алатки 58-0670 6-Парче Слот/Phil/Завртка Extractor Комбо Реверзибилна Возачот Сет

Buyers rating:
DEN 1271.28

Залиха

Алатка сет вклучува асортиман на минијатурни screwdrivers и завртка цедење за поправка на мали компоненти и да ги отстраните скршеното или одземени завртки.Сите алатка ножеви се двојно заврши и реверзибилна, нуди различен стил или големината на секој крај.Елоксирани алуминиумски рачки и најтврдокорните челични ножеви за издржливост.Винил за складирање торбичка штити алатки од елементи и ги задржува организирани.Доживотна гаранција на сите поставени компоненти.Забелешка : Точка не е загарантирана да се отстрани секоја скршена или одземени завртка.Најдобро се користи кога други методи не успеаја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Siemens 3RT10 15-1AU61 Моторни Контактор 3 Столбови Завртка Терминали S00 Големината на Рамката 1 НЕМА Помошен Контакт 277V на 60Hz
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Siemens 3RT10 15-1AU61 Моторни Контактор 3 Столбови Завртка Терминали S00 Големината на Рамката 1 НЕМА Помошен Контакт 277V на 60Hz

Безбедност на моторни контактор, големина S00 3 моќ столбови, 277 VAC серпентина напон, 1 НЕМА помошен контакт

DEN 1609.20
PP OPOUNT 60000 КОМПЈУТЕРИ 60 Бои Rhinestones за Дијамантски Сликарство Комплет Дијамант Сликарство Круг Дијаманти со 80 Само-Печат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PP OPOUNT 60000 КОМПЈУТЕРИ 60 Бои Rhinestones за Дијамантски Сликарство Комплет Дијамант Сликарство Круг Дијаманти со 80 Само-Печат

Примена : круг вежби не само што може да се направи се за исчезнатите бои за да се обезбеди интегритетот �

DEN 431.76
Умот на Читателот Селски Бања Кутија, Смешни Убав Задник Печатени Тоалетна Хартија Складирање, Ткиво Држачот за Туш кабина, Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Умот на Читателот Селски Бања Кутија, Смешни Убав Задник Печатени Тоалетна Хартија Складирање, Ткиво Држачот за Туш кабина, Дома

" Донесе во вашиот дом; ја даде на некој пријател или член на семејството; или да ја користите како вашиот

DEN 766.80
Обновливи Храна Складирање Силикони Кеси Сет од 4, Херметички, Leakproof & Еко-Пријателски Чување на Храната Кеси за Овошје, Зеленчук,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Обновливи Храна Складирање Силикони Кеси Сет од 4, Херметички, Leakproof & Еко-Пријателски Чување на Храната Кеси за Овошје, Зеленчук,

✔️ ОДЛИЧНА ЗА БИЛО кој ТИП НА ХРАНА, ЧОРБИ, ИЛИ ПЛОДОВИ : НА филозофите на херметичкиот печат прави овие

DEN 455.76
Таванот Фан Повлече Синџири 13.6 Инчи Фан Повлекува 2 Парчиња Тавански Вентилатор се Повлече на Кабелот Фан Повлече во Собата за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Таванот Фан Повлече Синџири 13.6 Инчи Фан Повлекува 2 Парчиња Тавански Вентилатор се Повлече на Кабелот Фан Повлече во Собата за

Оваа тавански вентилатор повлече синџир се користи за осветлување & фанови, таванот фанови & вентилациј�

DEN 215.76
2 парчиња Новородените Деца Деца Бебе Момчиња Девојчиња Црна Маица Блузи+Бел Крст Печати Панталони Тимови Облека Сет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Новородените Деца Деца Бебе Момчиња Девојчиња Црна Маица Блузи+Бел Крст Печати Панталони Тимови Облека Сет

Материјал : Памук мешавина , Памук Дише и Флексибилни,се Излади во текот на Летото , Мека рака чувство.Дос

DEN 143.76
Southbend Спектар 1164523 Стожерот Род
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Southbend Спектар 1164523 Стожерот Род

Вистински ОЕМ замена дел.За повеќе од сто години, Southbend има произведено најдобрите во тешкидолжност печ�

DEN 494.16