• Обновено
Corning Pyrex 6945-6L Borosilicate Стакло Обновливи Цилиндрични Хроматографија Развој на Резервоарот, 6.6 L Капацитет

Corning Pyrex 6945-6L Borosilicate Стакло Обновливи Цилиндрични Хроматографија Развој на Резервоарот, 6.6 L Капацитет

Buyers rating:
DEN 7097.76

Залиха

Капацитет : 6.6 L; врвот стил : земјата.Направени од borosilicate стакло код 7740. Надворешниот дијаметар : 152mm; висина : 457mm.Обновливи општа намена цилиндрични хроматографија резервоарот е обезбеден, без покритие.Не користите со топлина - притисок - или вакуум апликации.Овие 6.6 L PYREX општа намена цилиндрични хроматографија тенкови имаат блузи земјата во рок од 0.1 mm tolerances за да се обезбеди тесна покритие одговара.Ги опфаќа не се обезбедени.Не користите со топлина, притисок, или вакуум апликации.Без капак.Материјал : Borosilicate Стакло Код 7740. Капацитет : 6.6 L.Jar Стил : Хроматографија Резервоарот.Топ Стил : Земјата.Функција : Еднократно.Надворешниот Дијаметар : 152mm.Висина : 457mm.Corning# : 6945-6 L.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Бања ShelfStorage Полиците, Лебдејќи Полици Мулти‑Функционални Полица Висок Квалитет на Железо и МДФ Материјал за Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бања ShelfStorage Полиците, Лебдејќи Полици Мулти‑Функционални Полица Висок Квалитет на Железо и МДФ Материјал за Дома

Направен од висок квалитет на железо и МДФ материјал, носат‑отпорни, анти‑ ' рѓа, анти‑корозија, силни �

DEN 1902.96
L-Облик Транспарентен Агол Заштитник Бебе Главата Заштитник Бебе Безбедност Влијание На Апсорпција На Мебел Агол Заштитник Заштита
  • Обновено
Ценетост на стоката:

L-Облик Транспарентен Агол Заштитник Бебе Главата Заштитник Бебе Безбедност Влијание На Апсорпција На Мебел Агол Заштитник Заштита

Подобрување на ПВЦ материјал е повеќе флексибилна и има мека судири на аглите, намалување на можноста з�

DEN 220.56
ASTARON 50 Лист Јаглерод Хартија Црна Трансфер на Хартија Следење на Хартија за Следење на Дрво Ткаенина и Други Површини, 8.5 x
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ASTARON 50 Лист Јаглерод Хартија Црна Трансфер на Хартија Следење на Хартија за Следење на Дрво Ткаенина и Други Површини, 8.5 x

Пакување Вклучува : 50 листови јаглерод трансфер на хартија.Големина : 11.8*8.2 инчи / 30cm*21cm, може да се намали

DEN 191.76
LEONLITE 6W И Светлината LED, Низок Напон 12-24V, Рамни Врвот Во-Земјата Осветлување, 3000K Топло Бела УЛ Наведени Кабел, IP67 Водоотпорен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LEONLITE 6W И Светлината LED, Низок Напон 12-24V, Рамни Врвот Во-Земјата Осветлување, 3000K Топло Бела УЛ Наведени Кабел, IP67 Водоотпорен

✅ Тешки Воземјата Осветлување : Направен од умреизлиени алуминиум, ова ДОВЕДЕ и светлината има одлична

DEN 3047.76
xigua Романтичен Љубовник Ајфеловата Кула Розова Компактно Огледало Шминка со Зголемување на Леќата, Преносни Патување Шминка Огледало,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

xigua Романтичен Љубовник Ајфеловата Кула Розова Компактно Огледало Шминка со Зголемување на Леќата, Преносни Патување Шминка Огледало,

Погодни за употреба во прав соби, бањи, спални, се случува надвор, патуваат, датира и на други места.Компа

DEN 143.52
Тврдо Кат Почиста, Ламинатни Подни Почиста, апарати за Домаќинство, Залихи, за Длабоко Чистење на дрвото, Природно и Инженерните
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Тврдо Кат Почиста, Ламинатни Подни Почиста, апарати за Домаќинство, Залихи, за Длабоко Чистење на дрвото, Природно и Инженерните

Моќен Чистење Решение Sheiner подот чистење решение е доволно силна за да се справи со најтешките нечистот

DEN 674.40