• Обновено
ПУПКА Индустрии NBF-32032 Пластика, ABS NEMA Економија Кутија 19.68 L x 15.74 W, Сива

ПУПКА Индустрии NBF-32032 Пластика, ABS NEMA Економија Кутија 19.68 L x 15.74 W, Сива

Buyers rating:
DEN 410.40

Залиха

Дизајниран да IP66 на IEC 529 и NEMA 1, 2, 4 и 4x спецификации.Заврши со нерѓосувачки челик ѕид монтирање на платите и хардвер.Пластични изградба вклучувајќи зглоб иглички.Светло сива заврши.Надворешни мерки 19-43/64" должина од 15-47/64" ширина од 6-9/32" висина; интерни мерки 18-13/16" должина од 14-7/8" ширина од 5-61/64" висина.Дизајниран да IP66 на IEC 529 и NEMA 1, 2, 4 и 4x спецификации.Сите пластични изградба вклучувајќи зглоб иглички.Заврши со нерѓосувачки челик ѕид монтирање на платите и хардвер.Стилот На има две или три пластични брави.Дизајниран да IP66 на IEC 529 и NEMA 1, 2, 4 и 4x спецификации.Сите пластични изградба вклучувајќи зглоб иглички.Заврши со нерѓосувачки челик ѕид монтирање на платите и хардвер.Стилот На има две или три пластични брави.Пупка Индустрии нуди електроника индустрија широк спектар на NEMA кутија селекции формирана од лим и да ги задоволи извлекување NEMA стандарди вклучувајќи NEMA 4, 4x, IP65 огради, IP67 куќишта и IP66 куќишта.Вода-тесни, еколошки безбеден и здрав, овие NEMA-номинална куќишта се идеални за широк спектар на апликации кои се движат од индустриска опрема и за медицинските помагала.Опциите вклучуваат избор на нерѓосувачки челик за груби средини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ЏИН-НИ Видиме Екран Заштитник Компатибилен за Галакси A70s 2 ПАРЧИЊА Шапка-Принцот 0.26 mm 9H 2.5 D Криви Работ Калено Стакло Филм
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЏИН-НИ Видиме Екран Заштитник Компатибилен за Галакси A70s 2 ПАРЧИЊА Шапка-Принцот 0.26 mm 9H 2.5 D Криви Работ Калено Стакло Филм

Мобилните телефони се толку скапи, па се разбира дека треба да се заштити.5 D Криви Работ Калено Стакло Фи

DEN 1298.40
LFJ Макара за Кабел со Замав Рака Carabiner Салата Тркало Макара во Собата за LAT Макара Систем DIY се Повлече Надолу Прилог,Скалило
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LFJ Макара за Кабел со Замав Рака Carabiner Салата Тркало Макара во Собата за LAT Макара Систем DIY се Повлече Надолу Прилог,Скалило

Оваа салата макара во собата е погоден за домашна теретана ЛАТ макара систем,подигање на блокови,дигалк

DEN 407.76
Baiko Пополни Светилка, Ново и Необично USB Видео-Конференција Осветлување за Полнење за Далечинско Работење Учење, Зум Повик Осветлување,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Baiko Пополни Светилка, Ново и Необично USB Видео-Конференција Осветлување за Полнење за Далечинско Работење Учење, Зум Повик Осветлување,

★Три нивоа на температура на бојата, десет нивоа & stepless затемнување, се приспособат на погоден осветлен�

DEN 1195.20
JIUYUE Домаќинство Ѓубре може да Ѓубре Може да Ѓубре Кантите Виси Отпад Кошница Ѕид-Монтирани Ѓубре Торба за Кујната Кабинет Вратата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JIUYUE Домаќинство Ѓубре може да Ѓубре Може да Ѓубре Кантите Виси Отпад Кошница Ѕид-Монтирани Ѓубре Торба за Кујната Кабинет Вратата

Издржливи, Силен , Здрав и убав.МултиЦел : Овој разновиден отпад бин е погоден за секоја собабез разлика �

DEN 1564.08
OUMIFA Правец на Генератор 12V/24V+Контролер 3/6 Сечилото Црна Ветерни Турбини Хоризонтална Дома Сили Ветерници Енергија Електрани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

OUMIFA Правец на Генератор 12V/24V+Контролер 3/6 Сечилото Црна Ветерни Турбини Хоризонтална Дома Сили Ветерници Енергија Електрани

Користење на високомоќ за следење интелигентни микропроцесори контрола, ефективно регулирање на сега�

DEN 20124.48
iDesign Classico Метал Тоалет Ткиво се Тркалаат Резерви Организаторот за Бања, Компактен Организаторот, Има 4 Ролни од Тоалет Хартија,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

iDesign Classico Метал Тоалет Ткиво се Тркалаат Резерви Организаторот за Бања, Компактен Организаторот, Има 4 Ролни од Тоалет Хартија,

Нерѓосувачки Челик.Произведено во САД или Увезуваат.ФУНКЦИОНАЛНА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА НОСИТЕЛ : Здрав тоал

DEN 407.28
ITT Топ Конектор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ITT Топ Конектор

Спецификација : Комерцијална 5015 Type Sealing : No Shielding : Yes Connector Тип : Circular Connector Стил : Receptacle Mounting Тип : Ѕид Пред П

DEN 6936.48
Anpro ноќта на Вештерките Украси Соларна LED Цвет во Градината на Светлина со 6 Лили Цвет Пеперутки Комбинација,Водоотпорен Соларни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Anpro ноќта на Вештерките Украси Соларна LED Цвет во Градината на Светлина со 6 Лили Цвет Пеперутки Комбинација,Водоотпорен Соларни

Без жици или надворешни моќ е потребно.Додека сте задоволни.Тоа е убава градина оркестарот подарок.Свет

DEN 453.36
Henny Денар 15281 Assy-Sifter Кошница-Дното
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Henny Денар 15281 Assy-Sifter Кошница-Дното

Вистински ОЕМ замена дел.Henny Денар е посветена на развивање на нови концепти, вредностдодадено услуги и

DEN 5281.20