• Обновено
Кабелот Завршува, Crimp Монистра со Јамка 5x1.5mm, 10 Парчиња, Sterling Silver

Кабелот Завршува, Crimp Монистра со Јамка 5x1.5mm, 10 Парчиња, Sterling Silver

Buyers rating:
DEN 311.76

Залиха

Да ги користите овие супер корисна малку предмети да се доврши мозок до .7mm дебели.Совршен за .6mm beading синџир, за Softflex и други beading жица.Едноставно внесете го скрати крајот на кабелот или синџир во crimp, и израмните со синџир носот клешти, или crimp со crimping алатка.Прстен е лемење на цевка, тоа нема отворање.Количина : 10 (5 парови.).Мерења : 1.5 mm широк, 5mm долго не вклучувајќи прстен.Прстен е 4mm во надворешниот дијаметар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Андроид Автомобил Стерео 9-инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил за Шкода Kodiag -2020 Андроид Авто Двојно Din со GPS Навигација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Андроид Автомобил Стерео 9-инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил за Шкода Kodiag -2020 Андроид Авто Двојно Din со GPS Навигација

【9inch ЕКРАН на ДОПИР】 : Андроид автомобил стерео bluetooth со 9 инчен HD 1024*600 капацитивни екран на допир,подобр

DEN 652.80
BYNNIX 8x8mm Висока Чист Титаниум Коцка Ti Блок Метал Врежан Елемент Периодична Табела Колекција за Класа Настава Алатки Титаниум
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BYNNIX 8x8mm Висока Чист Титаниум Коцка Ti Блок Метал Врежан Елемент Периодична Табела Колекција за Класа Настава Алатки Титаниум

8x8mm Висока Чист Титаниум Коцка Ti Блок Метал Врежан Елемент Периодична Табела Колекција за Класа Настава

DEN 1135.20
Чаши 8.5 ОЗ Керамика Кафе Кригла Чаша Чај со Декоративни Златна Линија Удар Бела Керамички Кригла за Статистика и за Домашна Употреба,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Чаши 8.5 ОЗ Керамика Кафе Кригла Чаша Чај со Декоративни Златна Линија Удар Бела Керамички Кригла за Статистика и за Домашна Употреба,

Може да се користи за Capucinno чаши, Lungo чаши, Macchiato, Млеко, Еспресо шолја, Demitasse чаши, Чај, пијалак и сок.Таписе

DEN 1064.40
Матрицата,Дома Слатки Зборови DIY Дели Stencils Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Хартија Картичка Дефиниција
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Матрицата,Дома Слатки Зборови DIY Дели Stencils Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Хартија Картичка Дефиниција

Дома, на училиште, градинка, дневна нега на јава Можете да ги користите овие stencils сликарство вашите ѕидо�

DEN 431.52
BETDET Морски Печатени Бања Поставите Не се Лизга Абсорбента Перница Туш Завеса Тепих Тоалет Седиште Бања Прибор 4/3/1 Парче (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BETDET Морски Печатени Бања Поставите Не се Лизга Абсорбента Перница Туш Завеса Тепих Тоалет Седиште Бања Прибор 4/3/1 Парче (Боја

Едноставен дизајн, стилски модел.Полиестер материјал, еколошки и удобно.ПВЦ мрежа дното е водоотпорен, �

DEN 2193.60
YUHUAWF Сапун Фармацевт Бања Додатоци во Собата, 5 Парчиња Бања Ансамбл, Бања Сет Колекција Мермер Шема Имитација на Дрво Жито Сапун
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUHUAWF Сапун Фармацевт Бања Додатоци во Собата, 5 Парчиња Бања Ансамбл, Бања Сет Колекција Мермер Шема Имитација на Дрво Жито Сапун

ДОМОТ & СТИЛСКИ ЕНТЕРИЕР Совршен прилог на вашиот дом и да се farmhouse, ќе го разубават секој бања или кујна.

DEN 1706.40
Рака Пескарење Блок, 5 L
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Рака Пескарење Блок, 5 L

Цена За : Секој Објект : Рака Пескарење Блок Ширина : 23 / 4" Материјал : Гума Должина : 5" Земјата на Потекло (п

DEN 350.40
Божиќ Куче погоден за носене Ќебе Качулка за Жени, Деца и Мажи Стандард Топла и Пријатна Ќебе Качулка Sweatshirt Една Големина Одговара
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Куче погоден за носене Ќебе Качулка за Жени, Деца и Мажи Стандард Топла и Пријатна Ќебе Качулка Sweatshirt Една Големина Одговара

Само изберете ја вашата боја & добие УДОБЕН!Го донесе на следната отворено barbeque, кампување патување, пла�

DEN 1247.76
Бања Countertop Сапун Точење, Сапун Диспензерот За Кујнски Мијалник, од Нерѓосувачки Челик Сад Сапун Фармацевт Со Сунѓер Носителот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бања Countertop Сапун Точење, Сапун Диспензерот За Кујнски Мијалник, од Нерѓосувачки Челик Сад Сапун Фармацевт Со Сунѓер Носителот

Бања Countertop Сапун Точење, Сапун Диспензерот За Кујнски Мијалник, од Нерѓосувачки Челик Сад Сапун Фармац

DEN 1111.20
Жичен Игри Тастатура и Глушец,3 во 1 Игри во Собата,Сини LED позадинско осветлување Жичен Игри Тастатура,RGB позадинско осветлување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Жичен Игри Тастатура и Глушец,3 во 1 Игри во Собата,Сини LED позадинско осветлување Жичен Игри Тастатура,RGB позадинско осветлување

【Plug & Play】:Овој 3во1 жичен игри на тастатурата и глувчето поставете се поврзани преку USB интерфејс, plug and p

DEN 1343.76
100W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 2 Пакет, 10,000 LM Стадион Светлина 6000K бел ден Вајт, Отворено Безбедност Светла IP67 Водоотпорен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

100W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 2 Пакет, 10,000 LM Стадион Светлина 6000K бел ден Вајт, Отворено Безбедност Светла IP67 Водоотпорен

【100w Супер Светло & Заштеда на Енергија】Користење на висококвалитетни LED чипови, со висока осветленост,

DEN 1646.40
Xcasso Тешки Челик ги Собереш Камионот Корито Extender со Ratchet Ремени | На Hitch Планината Камионот Корито Продолжување може да
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Xcasso Тешки Челик ги Собереш Камионот Корито Extender со Ratchet Ремени | На Hitch Планината Камионот Корито Продолжување може да

☛Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи ☛Одличен квалитет можете да им веруват

DEN 1799.76