• Обновено
3 Парчиња на Црна трапезоидна Жица mesh Занает Складирање Кошеви, Лесна Инсталација, Повеќе Складирање, Дребулии Складирање, Погоден за Бања, Кујна, Спална соба

3 Парчиња на Црна трапезоидна Жица mesh Занает Складирање Кошеви, Лесна Инсталација, Повеќе Складирање, Дребулии Складирање, Погоден

Buyers rating:
DEN 1953.60

Залиха

Ги зачувувате и организирате сите видови на храна, сите видови на предмети, сите видови на овошје, печење материјали и мирудии; многу погодна за дополнителни резерви.Свежо-одржување на филмот, восок хартија и пластика сендвич торби; ќе ги најдете овие чување на кутии имаат многу намени.Издржливи структура и стилски дизајн го прават овој кошница погодни за чување во соби, кујни, и канцеларии.Модерната жица кутии задржи предмети на организиран и лесно да се најде.Секоја кошница има 2 копче за складирање куки и 1 mail кошница слот со етикета клип?Три кошници и може да се комбинираат слободно.Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитет свиткана жица од железо, рачно изработени тешки-должност површина, компактен, трајни, и долг животен век.Лесна инсталација?лесно да се чисти, ги чисти со мека влажна крпа.Со црна жица заврши, овие сталажи се одлична за употреба во бања / кујна / спална соба или само за никаде!Ова е совршено место за да ги зачувувате и организирате вашите букви или записи, дневна соба декорација за организирање на хартија/списанија, тоа може да биде туш кабина ѕид кошеви за шампон.Чувајте го на чиста и да се зачува простор.Оваа жица кошница е совршено решение за чување на различни предмети.тие се цврсти и трајни производи за долгорочна употреба. 1. Тип : Shelving Единица, Единица За Складирање 2. Примена : за Статистика, Студија, Врата, итн 3. Материјал : Метал 4. Боја : Црна 5. Димензии : Димензии : (11.81 x 5.5 x 10.4)" / (30 x 14 x 26.5)cm (L x W x H) (во Најширока Поени) 6. Тежина : 37.04 мл / 1050g 7. Стил : Земја Индустриски Стил .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Inhomer Цртан филм Симпатична Куче Големи Перење Забавува Водоотпорен Расклопна Облека Забавува Кошница за Облека Играчка Организатор,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Inhomer Цртан филм Симпатична Куче Големи Перење Забавува Водоотпорен Расклопна Облека Забавува Кошница за Облека Играчка Организатор,

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

DEN 1007.52
YINGJUN-ФУСТАН Прецизност Линеарни Лагери 1 КОМПЈУТЕР LM40MG LMS40UU Линеарна Топката Лежишта Нерѓосувачки Челик Смола Retainer Линеарна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YINGJUN-ФУСТАН Прецизност Линеарни Лагери 1 КОМПЈУТЕР LM40MG LMS40UU Линеарна Топката Лежишта Нерѓосувачки Челик Смола Retainer Линеарна

Модел : LM40 MG; Количина : 1 Компјутер.Тип на : Нерѓосувачки Челик; Окно : 40 мм.Впишани понесе дијаметар : 40 мм.�

DEN 2848.32
Zenalla E7 Активен Бучава Поништување на Безжични Слушалки, Bluetooth Слушалки со Вграден Микрофон, Длабок Бас и Супериорна Удобност
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Zenalla E7 Активен Бучава Поништување на Безжични Слушалки, Bluetooth Слушалки со Вграден Микрофон, Длабок Бас и Супериорна Удобност

ПОДОБРЕНА АНГ : Намалување на околу 90% околната бучава со нашите подобрување на Активен Бучава Поништув�

DEN 959.76
Devo 6-Полица Жица Shelving Единица, Прилагодлив Тешки Складирање Багажник, Челик Организатор Жица Решетката со Израмнување на Нозе
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Devo 6-Полица Жица Shelving Единица, Прилагодлив Тешки Складирање Багажник, Челик Организатор Жица Решетката со Израмнување на Нозе

Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : Големина : 54x29x160cm / 21.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од е�

DEN 1655.76
Сува Дијамант Core Вежба Битови,BGTEC 1pc 1 25мм Дијамант Дупка Видов со 5/8-11 Тема за Порцелански Плочки,Керамички Мермер Гранит
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сува Дијамант Core Вежба Битови,BGTEC 1pc 1 25мм Дијамант Дупка Видов со 5/8-11 Тема за Порцелански Плочки,Керамички Мермер Гранит

Вкупната Должина 60mm,Нишка 5 / 811 тема,Дијамант висина 15mm,Макс работна длабочина 50mm,со Дијаметар од 25mm 1";.Му

DEN 381.36
Eurmax 16inch До 500lbs Спирала Куче Вратоврска Од Земјата Спирала Водител на Акциите Идеален за Сите Видови на домашни Миленици.
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Eurmax 16inch До 500lbs Спирала Куче Вратоврска Од Земјата Спирала Водител на Акциите Идеален за Сите Видови на домашни Миленици.

1 КОМПЈУТЕР тешки спирала виткање прстен земјата подлога удели бонус 1 ТајПадови.Спиралата земјата удел

DEN 959.76
Силиконски Конусна Вибрации/Шок Апсорпција Планината - М8 x 1.25 x 16mm Темата - 171 N Max Оптоварување, (Пакување од 5) (256-32-М8-16-55-ГР)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Силиконски Конусна Вибрации/Шок Апсорпција Планината - М8 x 1.25 x 16mm Темата - 171 N Max Оптоварување, (Пакување од 5) (256-32-М8-16-55-ГР)

БОЈА КРАЈ : Сива.ОПИС : Конусна Вибрации / Шок Апсорпција Планината.MAX.ТЕМПЕРАТУРА : До 392 F (200 C).ТИП : Навој.�

DEN 4295.28
WSZJJ Дребулии Складирање Кутија Десктоп Козметички Складирање Чување Кошница Домаќинство Ратан Кујна Организирање Кутија Леб Кутија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WSZJJ Дребулии Складирање Кутија Десктоп Козметички Складирање Чување Кошница Домаќинство Ратан Кујна Организирање Кутија Леб Кутија

Можете да ги чува сите ваши декоративни елементи на вашата конзола табела.Направени од издржлив еколош�

DEN 4177.68
Nexel Прилагодливи Жица Shelving Единица, 4 Ниво, NSF Наведени Комерцијални Складирање Багажник, 24 x 72 x 86, Црна Епоксидна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Nexel Прилагодливи Жица Shelving Единица, 4 Ниво, NSF Наведени Комерцијални Складирање Багажник, 24 x 72 x 86, Црна Епоксидна

4Полица Shelving Единица Димензии : 24" x 72" x 86".Црна епоксидна заврши состои од црна епоксидна прав грб во теко�

DEN 7524.72
HHIP 3900-5077 MT3 ER-32 Collet Чак-Drawbar Крајот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HHIP 3900-5077 MT3 ER-32 Collet Чак-Drawbar Крајот

3 / 8"16 Навој Drawbar Крајот.Направени од високо квалитетен алатка челик.Појачани и прецизност земјата.Ги исп

DEN 1439.76