• Обновено
DLLL Универзален Мотор Пак Сигнал Светлина Мрежа Леќа LED Гроздобер Мотор Flashers Blinker Индикатор Светилка Страна Маркер Светлина За Харли Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki (Црна)

DLLL Универзален Мотор Пак Сигнал Светлина Мрежа Леќа LED Гроздобер Мотор Flashers Blinker Индикатор Светилка Страна Маркер Светлина

Buyers rating:
DEN 455.76

Залиха

; Жици Метод : Црна жица негативен пол, Црвена жица позитивен пол слабо жолта светлина, Жолта жица позитивен пол силна жолта светлина Пакување содржи : 1 Пар Мотор LED Пак Јачина на Светлина.Сјајна светлина, ниска потрошувачка на енергија, силна експлозија отпор, сигурен и издржлив.Јасно се гледа насоката ознака, дури и во екстремни временски услови.Резервни пак сигнали со половина-куршум форма.Продорен жолто светло, побрзо вклучување/исклучување на одговор за возење безбедност.Цврст челик, градежништвото, 2-жица конекција. ★Лесно да се Инсталира-Лесно да се инсталира, само инсталирајте тоа со точни жици и слободно расклопување.Ве молиме потврдете, ако тоа ги задоволува вашите потреби пред да купите.Лесна инсталација, само инсталирајте со право жици метод, без да ја размонтираат.Професионална изработка, одлични перформанси, за да се зголеми светлината на светлината. ★Високи Перформанси-Метална школка, мрежа дизајн, ефикасно да се зголеми на топлина дисипација ефект и да го прошири светлина живот.Fitment : Универзален Дизајн,Одговара Најмногу Мотоцикл,Како што се : За Хонда; За Suzuki; За Јамаха; За Kawasaki; За Ducati; За Хеликоптери Велосипед; За Триумф; За Кафе Racer; За Харли Дејвидсон и др.4 во Големина : Прикажува како слика Fitment : Универзална за повеќето мотоцикли и спортски автомобили, одговара за Хонда, како и стариот модел ретро мотоцикли.Спецификација : Состојба : Сосема Нов Материјал : Метал Факултативна Боја : Сребрена, Црна Навој Дијаметар : Прибл.

Кон својствата

Condition:
Brand New
Material:
Metal
Optional Color:
Silver, Black
Thread Diameter:
Approx.10mm/0.4in
Size:
Shown as picture
Fitment:
Universal for most motorcycles and sports cars, fit for Honda as well as old model retro motorcycles.
Fitment:
Universal Design,Fit Most Motorcycle,Such As:
For Honda; :
For Suzuki; :
For Yamaha; :
For Kawasaki; :
For Ducati; :
For Choppers Bike; :
For Triumph; :
For Cafe Racer; :
For Harley Davidson etc; :
Wiring Method:
Black wire -- negative pole, Red wire -- positive pole weak yellow light, Yellow wire -- positive pole strong yellow light
Packing Include:
1 Pair Motorcycle LED Turn Signal Light; :

Најдобри предлози во категоријата

Marbling Сина Кујнски Нож го Поставите Блок, Кујнски Нож го Поставите Блок Дрво, Професионални Кујнски Нож го Поставите Блок со Нож
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Marbling Сина Кујнски Нож го Поставите Блок, Кујнски Нож го Поставите Блок Дрво, Професионални Кујнски Нож го Поставите Блок со Нож

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ДРВО : текстура е јасно, рафинирани и полиран, на површината се третира со природни рас

DEN 767.76
LED Flex Неонски Уметност Резерви се Отвори Знак за Бизнис Прикажува | Електронска светне Знак за продажба на Мало Бизниси | 26W
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Flex Неонски Уметност Резерви се Отвори Знак за Бизнис Прикажува | Електронска светне Знак за продажба на Мало Бизниси | 26W

100% ПРЕДВОДЕНА од Flex Неонски ултрасветли технологија ви дава повеќе од светлината, додека со користење н

DEN 10392.00
Најновите Голем Проток на Св Рака Пумпа Преносни Рачен Автомобил Гориво Трансфер Пумпата за Бензин и Дизел Течна Вода/Црево
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Најновите Голем Проток на Св Рака Пумпа Преносни Рачен Автомобил Гориво Трансфер Пумпата за Бензин и Дизел Течна Вода/Црево

За овој проект.Висок проток прирачник св пумпа : Трајни, долги и дебели транспарентен ПВЦ цевки, масло на

DEN 1634.40
AWSAD за Безбедност на Децата Нето, Анти Паѓа Најлон Заштита Ограда Hammock Замав Качување Нето-Игралиште за Деца Внатрешна Декорација,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AWSAD за Безбедност на Децата Нето, Анти Паѓа Најлон Заштита Ограда Hammock Замав Качување Нето-Игралиште за Деца Внатрешна Декорација,

Генерално 4 бои се ткаење.Ако имате било какви прашања, ве молиме бидете во контакт со нас.Исто така, може

DEN 10656.96
YUBBAEX Сребро Washi Лента ИГ Стил Ласерски Фолија Маскирање Лента Поставете Декоративни за Уметност, DIY Занаети, Куршум Весник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUBBAEX Сребро Washi Лента ИГ Стил Ласерски Фолија Маскирање Лента Поставете Декоративни за Уметност, DIY Занаети, Куршум Весник

GORGOДИЗАЈН : Оваа убава washi лента колекција се состои од различни бои, што е многу свежо и шармантно, нуди г

DEN 167.76
Огледала Ѕид, од Нерѓосувачки Челик Кабинет, Бања Кутија за Складирање Кабинет, Облекување Маса со Led Светло, Ѕид-Монтирани Партиција
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Огледала Ѕид, од Нерѓосувачки Челик Кабинет, Бања Кутија за Складирање Кабинет, Облекување Маса со Led Светло, Ѕид-Монтирани Партиција

Поради неговата hygroscopicity, огледало кабинетот, исто така, може да се користи во други влажни средини, како

DEN 11231.52
Bissell Обновување 1770/1970 Резервоарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bissell Обновување 1770/1970 Резервоарот

Ова е E O M Овластени дел.Одговара на различни Bissell модели.Оем дел број 2035522 Ова е Bissell замена дел.Дел Број 203

DEN 491.04
5/16 x 6 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк / 3 Ударна Точка (Картон: 300 компјутери)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

5/16 x 6 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк / 3 Ударна Точка (Картон: 300 компјутери)

Хексадецимален За Миење Unslotted.Само Дупчење Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J78 спецификации.Случај Поја�

DEN 17495.76
Брат Вистински DK-2113 Континуирана Должина Црно на Јасно Филм Лента за Брат QL Етикета Принтери, 2.4 x 50' (62mm x 15.2 М), 1 Тркалаат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Брат Вистински DK-2113 Континуирана Должина Црно на Јасно Филм Лента за Брат QL Етикета Принтери, 2.4 x 50' (62mm x 15.2 М), 1 Тркалаат

КОНТИНУИРАНА ДОЛЖИНА : Долги, континуирана должина на филмска лента може да се намали на вашиот прецизе�

DEN 1463.76
Ултра Свежи Platinum Оригинални Сина Плус Ткаенина Омекнувач ТОЈ Течни Перење Детергент. Концентрирани; Дали До 640 Товари. Ги споредува
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ултра Свежи Platinum Оригинални Сина Плус Ткаенина Омекнувач ТОЈ Течни Перење Детергент. Концентрирани; Дали До 640 Товари. Ги споредува

Детергент ПЛУС Ткаенина Омекнувач Whitens Не до 640 Товари по 5 Литри Кофа.ТОЈ; Безбедно за сите машини за пер�

DEN 1751.76
2011 Topps Најдобрите Двојна Мошти Refractor 72 Фреди Фриман Заверена Autograph Игра Носи Дрес Бејзбол Дебитант Картичка - Само
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2011 Topps Најдобрите Двојна Мошти Refractor 72 Фреди Фриман Заверена Autograph Игра Носи Дрес Бејзбол Дебитант Картичка - Само

Има две swatches на Braves џерси дека Фриман носеше за време на игра.Уверение Autograph.Само 499 направени.Во близина

DEN 9598.80
Електричен камин 42 инчен 1400W спалната соба, студија на ѕидот виси, една боја, лажни firewood, греење жица, со мали далечински
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Електричен камин 42 инчен 1400W спалната соба, студија на ѕидот виси, една боја, лажни firewood, греење жица, со мали далечински

Изработени од железо и стакло материјали, убава пламен изгореници на lifelike логови, навидум да лижат лого�

DEN 753.60
Дрвени Складирање Перење Забавува Кабинет Кошница со Екранот Полица Бела Трајни Здрав Тешки Разноврсна Современи за Домашна Канцеларија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дрвени Складирање Перење Забавува Кабинет Кошница со Екранот Полица Бела Трајни Здрав Тешки Разноврсна Современи за Домашна Канцеларија

Големи, тилтотворете го забавува вратата се овозможи лесен пристап до забавува кошница.Се изгради од тр

DEN 4078.80
Партија Декорација Нето,Декоративни Ограда Нето Безбедност Пребивање,Безбедноста на Децата Нето,Балкон Превенција Нето-за Дете,Качување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Партија Декорација Нето,Декоративни Ограда Нето Безбедност Пребивање,Безбедноста на Децата Нето,Балкон Превенција Нето-за Дете,Качување

Здраво~ Добредојдовте на нашата продавница, среќен шопинг Име на Производ : ААSS за Безбедност на Децата �

DEN 1214.40