• Обновено
Отворено Преносни USB Интерфејс за Полнење Лесни Виткање Ротација Двојно Крајот КОЧАН Падне Отпорни Работи Светлина 22.9 оз

Отворено Преносни USB Интерфејс за Полнење Лесни Виткање Ротација Двојно Крајот КОЧАН Падне Отпорни Работи Светлина 22.9 оз

Buyers rating:
DEN 1071.60

Залиха

Работни Светлина Производ површината фирма и отпорни на абење, поудобно рака чувство.Работни Светлина Количка Може да биде укината 360 степени, без мртов агол осветлување во сите правци.Работни Светлина Отворено Преносни Двојно заградата преносни и виткање, лесни дизајниран, удобен за носење.Работни Светлина USB Полнење вградена литиум батерија, USB интерфејс за полнење, со сина светлина електрични количество потсетник функција.Работни Светлина Виткање Ротација Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Ние ќе ги реши вашите проблеми, во време со висок квалитет на услуга став Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Количка за Работа Светлина Материјали : Најлон + TPR + PC + АБС Боја : Како на Слики Прикажани на Батеријата Модел : Литиум Батерија(Полимер Батерија) Капацитетот на Батеријата : 5000m Ah Полнење на Текст Порт : за Samsung USB Приклучок за Внесување на струјата : 5 V-1 A Излез Тековната : 5 V-1 A Време на Полнење : 6 Часа Overcharge Overdischarge Заштита : Да Светлина Чип : 10 W-КОЧАН*2 Прозрачна Флукс : Двојно Страна 1000 LM/Една Страна 700 LM Празнење Време : Висока Осветленост 4 Часа/Ниска Осветленост 8 Часа Операција Температура : -20°C~40°C Водоотпорен Одделение : IPX3 Quiescent Струја : 90 Microamp Номинална влезна Моќност : 10 W Максимална влезна Моќност : 15 W Светло на Индикаторот за Полнење на Владата : Три Сина Светлина LED Светла за Доволно Количество Електрична, Еден Син на Светлината LED Светла Потсетам за Несоодветна Електрична Количина, Треба Наплаќа во Времето Екранот : Реално Време се Прикаже на Светлосен Флукс и Батерија за Електрична Количество Тежина : Околу. 652g Големина : Прибл. 200x195x55mm/7.87x7.68x2.17inch Пакет Листа : 1 x Виткање Работи Light1 x USB Кабел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ИНДУСТРИСКИ MRO 1326-CPB1-015 СЕР. Б NSNP-ОЕМ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНДУСТРИСКИ MRO 1326-CPB1-015 СЕР. Б NSNP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 868.80
Топлина Светилки Сијалица за Влекачи, 100 Вати УВА Уживаат Светилки Место Инфрацрвена Светлина Светилки за Брада Змеј Желка Црвени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Топлина Светилки Сијалица за Влекачи, 100 Вати УВА Уживаат Светилки Место Инфрацрвена Светлина Светилки за Брада Змеј Желка Црвени

【Висока топлина Рептил Светлина Тела】светлина на рептили светлина се зголемува вграден во рефлектор �

DEN 407.76
Latch Кука Килим Колекции Crocheting Тепих Килим Акрилик Предиво Претходно Печатени Платно Перница Мат Капчиња Tapestry Троседот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Latch Кука Килим Колекции Crocheting Тепих Килим Акрилик Предиво Претходно Печатени Платно Перница Мат Капчиња Tapestry Троседот

【Карактеристики】Голема занаети ви даде можност да се направи рачно производство заедно со вашите дец�

DEN 448.80
AWAING Храна Контејнери Керамика Кафе Храна Складирање Тегла Херметички Кујна Храна Складирање Тегла Сад за Чај, Шеќер, Кафе Грав
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AWAING Храна Контејнери Керамика Кафе Храна Складирање Тегла Херметички Кујна Храна Складирање Тегла Сад за Чај, Шеќер, Кафе Грав

*Материјал Направени од високо квалитетна керамика.Здравствени и нетоксични, создавање херметички сре

DEN 2963.76
Eioflia Раст на Табелата Деца,Бебе Раст на Табелата,DIY Висина Ѕид Владетел Висина Мерење Лента Налепница Деца Ѕид Виси Раст Табелата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Eioflia Раст на Табелата Деца,Бебе Раст на Табелата,DIY Висина Ѕид Владетел Висина Мерење Лента Налепница Деца Ѕид Виси Раст Табелата

|МУЛТИЦЕЛ : Симпатична и краток во боја, ги красат детска градинка, внатрешни ѕидови или windows, тоалет, кан�

DEN 346.08
LIKYE Мултифункционален Калкулатор Решение на Равенката Матрица Статистичка Анализа Комплексна Функција Научен Калкулатор (Боја :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LIKYE Мултифункционален Калкулатор Решение на Равенката Матрица Статистичка Анализа Комплексна Функција Научен Калкулатор (Боја :

Не се лизга, не се лизга мат, внимателен дизајн, направи вашата работа повеќе внимателен.Пластични копче

DEN 1145.28
WRENFRG Спојки Спојка 2mm/2.3 mm/3мм/3.17 mm/4mm/5mm/6/6.35 mm Месинг Цврсти Вратило Спојка Компатибилен со Моторни Пренос Конектор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WRENFRG Спојки Спојка 2mm/2.3 mm/3мм/3.17 mm/4mm/5mm/6/6.35 mm Месинг Цврсти Вратило Спојка Компатибилен со Моторни Пренос Конектор

Материјал : месинг.Боја : злато.Изглед, големина : 9*20 (дијаметар * должина).Голема додатоци на Компатибилн�

DEN 461.28
96 Круг Плитки И Плоча, PP, 270uL, 100/pk
 • Обновено
Ценетост на стоката:

96 Круг Плитки И Плоча, PP, 270uL, 100/pk

270µL Круг Добро Плоча идеален за Масовно Спецификации и Течни Ракувачи.Може да се складира на 80°C Alphanumeric �

DEN 2236.80
Fansipro Spanner Клуч Преносни,Притисок-Доказ, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабрика,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fansipro Spanner Клуч Преносни,Притисок-Доказ, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабрика,

Применливи прилики : автомобил поправка, мебел и декорација, дома, на отворено, патување, кампување, попр

DEN 380.16
Преносни Воздух Личен Прочистувач за Дома, Мини Прочистувач на Воздух за Деца,Возрасни и Автомобил, USB Полнење Спалната соба Канцеларија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Преносни Воздух Личен Прочистувач за Дома, Мини Прочистувач на Воздух за Деца,Возрасни и Автомобил, USB Полнење Спалната соба Канцеларија

Притиснете го копчето повеќе од 3 секунди за да го вклучите уредот, и моќ индикатор светлото ќе се исклуч

DEN 983.76
Erosebridal 3D Планета Прозорец Третмани Завеси 52 X 96 Надворешниот Простор Завеси за Деца Тинејџери Момчиња Девојчиња Сончевиот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Erosebridal 3D Планета Прозорец Третмани Завеси 52 X 96 Надворешниот Простор Завеси за Деца Тинејџери Момчиња Девојчиња Сончевиот

Како ноќта на Вештерките, Црн петок, Сајбер понеделник, Божиќ, итн 【Grommet Изградба】 : Секоја завеса панел

DEN 1439.76