• Обновено
Yeebline 10 AWG SAE Кабел Конектор, SAE Штекер Шасија Жица, 60cm SAE да SAE 2 Pin Брз Исклучите со Капа Моќ Автомобилската Панел Продолжување Кабел за Соларни Панели (SAE-SAE)

Yeebline 10 AWG SAE Кабел Конектор, SAE Штекер Шасија Жица, 60cm SAE да SAE 2 Pin Брз Исклучите со Капа Моќ Автомобилската Панел

Buyers rating:
DEN 287.76

Залиха

Спецификации : кабелот е направен од тешки 10 AWG жица.Тешка должност, дебелина, флексибилни и издржливи.SAE конектор со прашина капа - го штити SAE интерфејс од прашина и raindrops кога не е во употреба.На SAE продолжување кабел е погоден за поврзување и пренос на соларна батерија и автомобил батеријата, лесен за употреба и инсталирање.Забелешка : ве Молиме проверете спецификации и поларитетот пред инсталацијата.Апликации : Широк заѕвони на примена на соларни панел конекција, ПРЕДВОДЕНА од пол конекција, електрични играчка трактор, автомобил, камион, мотор, велосипед, трева моторни, RV, јахта, радио, други електрични врска инженеринг итн.Вкупна Должина : 60cm(Вклучувајќи ги двата краја), Должина на Кабел : 50cm(Не вклучувајќи ги двата краја); Боја : Црвена/Црна; Брзо и лесно да се поврзете и да се исклучите.SAE продолжување кабел за батерија полнач и уреди со sae конектори.Одговара на повеќето полначи информации за батеријата со брзо ослободување конектори.Лесен и брз врска има широк заѕвони на примена во соларен панел, генератор, мотор, косилка за трева, трактор батеријата, велосипед, rvs, возила, diy итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Орално-Б соодветна Замена Четка за заби Глави Двојно Чисти за Oralb Браун Електрична Четка за заби Замена Глави за Перорална Б Про,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Орално-Б соодветна Замена Четка за заби Глави Двојно Чисти за Oralb Браун Електрична Четка за заби Замена Глави за Перорална Б Про,

Компатибилен Орален Б Замена Глави од Бисер Претпријатија се начин да се оди, ако сте во потрага за најк�

DEN 239.76
he13 Конектор (3 pin Кабел Планината, 1)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

he13 Конектор (3 pin Кабел Планината, 1)

Кабел Опсег : 46.5 мм, Вкупната Големина : 67 x 20mm / 2.6" x 0.8" (L*D).Номинална Напон / Тековни : AC 250 V / 12 A, Отпор : 2mΩ.К�

DEN 239.76
Dianoo 35.5 см Црна Чаша Вино Багажник, Вино Стакло Носителот Под Полицата, Stemware Рек Под Кабинет За Бар трпезарија, 3 Реда
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Dianoo 35.5 см Црна Чаша Вино Багажник, Вино Стакло Носителот Под Полицата, Stemware Рек Под Кабинет За Бар трпезарија, 3 Реда

Дебела вино стакло рек под кабинет.Тоа е многу здрав и лесен за складирање вино, чаши.Тоа ќе трае цел жив�

DEN 444.00
UNBRUV0 Симпатична Жаба Sweatshirt за Тинејџерски Девојки, Женска Секојдневен Долг Ракав Лабава Crewneck Дуксери Pullover Кошула
  • Обновено
Ценетост на стоката:

UNBRUV0 Симпатична Жаба Sweatshirt за Тинејџерски Девојки, Женска Секојдневен Долг Ракав Лабава Crewneck Дуксери Pullover Кошула

Мека дише ткаенина.жените кошули за лето плус големина маици за мажите пак со џеб жените маици знаме тун

DEN 190.32
Coavas Биро Организатор Десктоп Канцелариски Материјали Организатор Со 6 Прегради , Простор за Заштеда на енергија Мрежа Биро Организатор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Coavas Биро Организатор Десктоп Канцелариски Материјали Организатор Со 6 Прегради , Простор за Заштеда на енергија Мрежа Биро Организатор

1,【Биро организатор】—Мултифункционални Организатор : биро организатор додаток за канцеларијата или д

DEN 647.76