• Обновено
Gilmour 843501-1001 Flexogen Тешки Наводнување на Градинарски Црева 3/4in x 50 Метри, Зелена

Gilmour 843501-1001 Flexogen Тешки Наводнување на Градинарски Црева 3/4in x 50 Метри, Зелена

Buyers rating:
DEN 935.76

Залиха

Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е 3/4x 50 flexogen црево.Производот е произведен во сад. 500 Psi пукна сила гаранции долго црево живот.Опис на производот најсилните, најлесниот црево во својата класа, Flexogen испорачува супериорен во однос на сите околу перформанси за вашиот тревник, дворот, палуба и патеката.Пребројувањето на Flexogen градина црево да крива без kinking, поврзете без протекување и одржи сезона по сезона.Идеален за широк спектар на вашиот дом и двор користи, ова професионални одделение Flexogen црево од Gilmour е само осум-ply градина црево на пазарот.Доставување на повеќе од 500 PSI пукна сила, оваа висока-перформанси црево е исто така лесни и floatable, и трајни карактеристики, патентирана конструкција и тешки мерач, кршете-отпорни месинг спојки.Совршен за користење во било кој временски, својата двојно гуми мозок е засилен за сигурен сила, и Протокот Guard Плус јака им помага да се спречи kinks на славина.Покрај тоа, О-прстен печат чувари против протекување и флексибилни изградба помага на цревото да калем и да се справи лесно.Доволно силна за да го задржи највисок притисок на најжешките денови, Flexogen црево исто така е опремен со полиран површина што е отпорен на гребнатинки, mildew и дамки.За додаде мир на умот, тоа доаѓа со живот замена гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Запечатени храна чување Храна контејнер Садовите за Складирање Кујна со Капаци Големи Херметички Житни Фармацевт Керамички Тегли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Запечатени храна чување Храна контејнер Садовите за Складирање Кујна со Капаци Големи Херметички Житни Фармацевт Керамички Тегли

ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Дебела, Трајни Керамички Тегли се Побезбедни Од Пластика.Функција Извонредно Раскош�

DEN 12846.48
Okngr Божиќ Венец Складирање Торба, 15.7 Инчен Гарланд Венци Сад со Јасно Прозорец Двојна Zippered Трајни Рачки Отпорни на Абење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Okngr Божиќ Венец Складирање Торба, 15.7 Инчен Гарланд Венци Сад со Јасно Прозорец Двојна Zippered Трајни Рачки Отпорни на Абење

СИГУРЕН ИЗДРЖЛИВОСТОваа 15.7 / 19.7инчен венецстил празник торба се направени од издржлив материјал, солза�

DEN 143.76
Веѓите Тетоважа Сет, 13 Видови Microblading Веѓите Шминка Пракса Кожа, Постави, Личен Или Професионален За Тетоважа Колекции Тетоважа-Колекции
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Веѓите Тетоважа Сет, 13 Видови Microblading Веѓите Шминка Пракса Кожа, Постави, Личен Или Професионален За Тетоважа Колекции Тетоважа-Колекции

Веѓа Тетоважа Сет : 5pcs тетоважа пракса алатки, вклучува прирачник тетоважа пенкало, молив, тетоважа прак

DEN 314.16
Тетоважа Комплет Тетоважа Пенкало Хена Тетоважа Комплет Тетоважа Алатка Поставите Пракса Кожата Завој Grommet Тетоважа Додаток За
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Тетоважа Комплет Тетоважа Пенкало Хена Тетоважа Комплет Тетоважа Алатка Поставите Пракса Кожата Завој Grommet Тетоважа Додаток За

Иглата носителот донесува во три фази тока дизајн, заклучување на игла тока дизајн, не е лесно да лета на

DEN 455.76
ESH7 21x19.8 Еднорог Железо-во Patch преносот на Топлината Закрпи Термички Трансфер Налепници за Облека Т-Маица Јакна Фармерки Панталони
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ESH7 21x19.8 Еднорог Железо-во Patch преносот на Топлината Закрпи Термички Трансфер Налепници за Облека Т-Маица Јакна Фармерки Панталони

Големина : ве МОЛИМЕ ВИДИ ПРИЛОГ СЛИКА 1 Експрес Вашата Личност : Уникатен DIY декоративни закрпи направи �

DEN 212.64