• Обновено
Solution4Patio Домови Градина Црево Црвено Kink Слободни 3/4 во. x 50 ft. Комерцијални Црево, Нема Истекување, Тешки, Месинг Фитинзи 12 годишна Гаранција, Без DOP, Животната средина-

Solution4Patio Домови Градина Црево Црвено Kink Слободни 3/4 во. x 50 ft. Комерцијални Црево, Нема Истекување, Тешки, Месинг Фитинзи

Buyers rating:
DEN 1012.80

Залиха

????НЕ KINK ИЛИ НЕ МЕТЕЖОТ - Нов upgarde 5-слоеви со висока технологија, ПВЦ материјал ја спречува црево од заплитане и kinking.Издржливи црево за домаќинство или комерцијален. ????ДУВАЧКИОТ СПОЈКИ, НЕМА ИСТЕКУВАЊЕ - Индустриски машки и женски конектори течење доказ.Солидна месинг фитинзи се зајакнати со високо-одделение за индустриски гума за одржување на тесни печат на снег и да се обезбеди анти-пропадна заштита.Се сеќавам стави на гумена заптивка во цревото conncter дека ќе се избегне протекување на водата. ????ПУКНА ОТПОР & АНТИ УВ - Со излив сила на 30 Бар (450 Psi) и тешки најлон засилување за висок притисок области, ова 5 слоеви цевка засилен со X-форма теми црево беше изграден за тешки работи околу вашиот дом и во градина.Екстремни сите временски флексибилност од -20°C - 60°C. ????ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТЕШКИ ГРАДИНА ЦРЕВО - Наменета да се користи за годините што доаѓаат, ова трајни црево ролна е совршен избор за кога ќе сакате да се мијат вашиот автомобил или вода на растенијата, или дури и да им даде на вашиот матен куче чиста.Оваа црево е идеален за да одговараат на двете домаќинство или професионална наводнување потреби. ????НАЈДОБРА УСЛУГА - Ние нудиме 12 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА и обезбедување на исклучителен квалитет на производите и врвна услуга на клиентите!Одлична купување!.Треба тешки градина црево за перење на вашиот автомобил, за дополнување на притисок за миење, или дека може да се живее надвор во текот на жешките летни?Тогаш Solution4 Patio Експерт во Градината на Креирање понуда треба да биде на врвот на вашиот список.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

GYZX Шрафцигер Постави во 60 1 Torx Мултифункционален Отворање Поправка Алатка за Поставување Прецизност Шрафцигер за мобилни Телефони,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GYZX Шрафцигер Постави во 60 1 Torx Мултифункционален Отворање Поправка Алатка за Поставување Прецизност Шрафцигер за мобилни Телефони,

Материјал : јаглероден челик.S2 алатка челик материјал, 56 видови на битови.Дршката може да се ротира, и оп�

DEN 2563.68
Boeray 2 парчиња 1/2 Инчи NPT Машки до 1/4 Инчи NPT Женски Редуктор Месинг Цевка Цевка Цевка Фитинг Намалување Хексадецимален Главата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Boeray 2 парчиња 1/2 Инчи NPT Машки до 1/4 Инчи NPT Женски Редуктор Месинг Цевка Цевка Цевка Фитинг Намалување Хексадецимален Главата

големина : 1 / 2" NPT машки x 1 / 4" NPT Женски ; NPT е кратенка на Националниот (Американски) Цевка Нишка, а U S станда

DEN 215.76
Деца Сина Светлина блокирање Очила, Компјутер, Читање Игри ТВ Телефони, Очила Тинејџерите Девојки и Момчиња Анти напрегање на очите
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Деца Сина Светлина блокирање Очила, Компјутер, Читање Игри ТВ Телефони, Очила Тинејџерите Девојки и Момчиња Анти напрегање на очите

【Заштита за дете очи】транспарентни леќа не само што го блокира 99% од штетни blue ray , исто така со висок trans

DEN 1644.00
50pcs Стаклени Влакна GF microporous Филтер Мембрана 70/80/90/100/150/200/300мм воздух, прашина Земање мостри и прашина Мерење Филтер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

50pcs Стаклени Влакна GF microporous Филтер Мембрана 70/80/90/100/150/200/300мм воздух, прашина Земање мостри и прашина Мерење Филтер

50pcs, 25 парчиња / кутија.Изработени од 100% стаклени влакна, со capillary структура, може да се апсорбираат повеќ�

DEN 1917.60
58mm да 40.5 мм Камера Филтри Прстен Компатибилен Сите 58mm Камерата Леќи на 40.5 mm УВ CPL Филтер Додаток,58-40.5 мм Камера Чекор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

58mm да 40.5 мм Камера Филтри Прстен Компатибилен Сите 58mm Камерата Леќи на 40.5 mm УВ CPL Филтер Додаток,58-40.5 мм Камера Чекор

【Висок Квалитет】Професионални производство, таписерии изработка, овој Објектив Адаптер е направен од

DEN 261.60
Energizer Алкални 12v Батерија, A27
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Energizer Алкални 12v Батерија, A27

Ова е Energizer Алкална Батерија A27 12 V 2блистер [EN639333] Energizer алкална батерија, модел A27, 12 Volt 2 Батерии во блисте�

DEN 143.76
Kactera Модерна G4 LED Чип Осветлување Луксузни Метал Железо Лустерот, 20/40-Светла за Осветлување на Таванот Pendant Светла, Ресторан
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kactera Модерна G4 LED Чип Осветлување Луксузни Метал Железо Лустерот, 20/40-Светла за Осветлување на Таванот Pendant Светла, Ресторан

【Меѓународниот стандард】 3 C, CE, CTL Сертификација, напон 110 V~240 V, Крушка видови ги вклучуваат : LED / Блескав�

DEN 20672.88
Дополнителен Сет десна страна Шампон + Балсам Против Губење на Косата Зајакнување на Нови Erbs Добар Ден Секој Ден Шампон 230ml Вар
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Дополнителен Сет десна страна Шампон + Балсам Против Губење на Косата Зајакнување на Нови Erbs Добар Ден Секој Ден Шампон 230ml Вар

➩ Десна страна Шампон + Балсам Против Губење на Косата се Зајакне Косата генерира повторно растење на Reg

DEN 2388.96
YSTOOL AC У Полнење Црево со Мерач Автомобил Ладилни R134a R12 R22 Надополнување Алатка за Полнење Авто клима уред Полнење Црево
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YSTOOL AC У Полнење Црево со Мерач Автомобил Ладилни R134a R12 R22 Надополнување Алатка за Полнење Авто клима уред Полнење Црево

Низок притисок страна R134a брз спојка има некој против пролизгување скулптура зафат прстен надвор, и точ�

DEN 455.76