• Обновено
BandTie 12 Џеб Вертикален Ѕид Градина Колонист,Ѕид Виси Садење Кеси за Градина Затворен Отворен Двор Дома Декорација,Зелена

BandTie 12 Џеб Вертикален Ѕид Градина Колонист,Ѕид Виси Садење Кеси за Градина Затворен Отворен Двор Дома Декорација,Зелена

Buyers rating:
DEN 434.40

Залиха

Чувствував Материјал.МАТЕРИЈАЛ : не токсични материјали за безбедно, долгорочна употреба.Чувствував материјал, средба на еколошките стандарди.Лесно може да се монтира на ѕид користење на армирано-метал претходно биле вклучени за сила.Виси на ѕидовите, да се зачува простор, одгледувањето јагоди, зеленчук, зеленило растенија.И лесно да се отстранат, ако сакате да се менува во ново место на растенијата.Tatal 12 џебови да расте различни растенија.Погоден за затворени простории или на отворено да расте различни билки и цвеќиња.Нема собрание, без алатки, не копа, само се откажам, се пополни со почвата и растенијата, вашиот уживаат во градинарството без никакви проблеми.Расте на вашата сопствена зеленчук доби толку многу полесно.Изберете свежи производи како што треба.РАСТЕ УСЛОВИ : Вода задржувајќи се чувствува материјал создава совршен почвата состојба, што се користи за внатрешна/надворешна;вкупната димензија на 12 џеб садење торба е околу 60 * 80 см/ за 23.6 * 31.5 инчен,Тоа содржи 12 џеб (3*4 ред) вкупно.една големина на џеб е околу 18 * 17cm / 7.08 * 6.69 инч.НЕ ГРАДИНА, НЕМА ПРОБЛЕМ : Совршен за куќа со ограничен простор, може да се пласира на ѕидови, огради и прозорец рамки толку долго како безбедно да се откажам и неколку часа на светлината на денот.ДУРИ И РАСТЕ : Нема собрание, без алатки, не копа, само се откажам, се пополни со почвата и растенијата, вашиот уживаат во градинарството без никакви проблеми.ЗДРАВ КОРЕН : Ткаенина обезбеди голема дренажа и проток на воздух, да го охрабрат поздрав на кореновиот систем за максимален принос.ЕКСТРА ДЕБЕЛИНА : Нашите тешки не-плетени ткаенини е многу издржлив и УВ отпорни направен да трае со години.ОДРЖЛИВ живо : Расте вашиот сопствен зеленчук доби толку многу полесно.Изберете свежи производи како што треба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

BABYGREAT Загатка Игра Бебе Мат Пена за Години, Деца и Деца | Симпатична Градина Стил Interlocking Foram Плочка со Ограда за Подот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BABYGREAT Загатка Игра Бебе Мат Пена за Години, Деца и Деца | Симпатична Градина Стил Interlocking Foram Плочка со Ограда за Подот

☀【Безбедност】 Изработени од нетоксични ЕВА материјал, 100% се бесплатно на BPA, олово, phthalates & тешки метал

DEN 2272.80
Матрицата - Нека Снег Божиќ Одмор Матрицата Најдобри Винил Големи Stencils за Сликарство на Дрво, Платно, Ѕид, итн.-Multipack (S,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Матрицата - Нека Снег Божиќ Одмор Матрицата Најдобри Винил Големи Stencils за Сликарство на Дрво, Платно, Ѕид, итн.-Multipack (S,

УлтраДебел Изложба Одделение Матрицата : Ова е нашиот најголем трајни и тешки материјал.Тоа се прави со

DEN 1079.76
SXFYGYQ Туш Стол за Зглобот, Туш Седиште Тешки, Помош Туш со Оружје и Назад, Туш Столче, Не се Лизга Бања Безбедност Дебели Преносни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SXFYGYQ Туш Стол за Зглобот, Туш Седиште Тешки, Помош Туш со Оружје и Назад, Туш Столче, Не се Лизга Бања Безбедност Дебели Преносни

【300lb Тежина Капацитет】Е прилагодлива висина хендикеп туш седиштето е изградена на тешкидолжност мате�

DEN 4943.76
TADYL Отворено поштенски Сандачиња, Ѕид Монтирани Железо поштенско Сандаче Надвор Водоотпорен Пост Кутија Гроздобер Железо Лист Lockable
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TADYL Отворено поштенски Сандачиња, Ѕид Монтирани Железо поштенско Сандаче Надвор Водоотпорен Пост Кутија Гроздобер Железо Лист Lockable

【Одличен Материјал】отворено пошта е направен од метал ковано железо материјал, кои се цврсти и издржл�

DEN 266.40
Aputure LS600D ПРО Дневните LED Светло (V-Монт)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Aputure LS600D ПРО Дневните LED Светло (V-Монт)

Активно Ладење : ултративка и моќни топлинаспроведување на фан овозможува светилка за да се движат на г�

DEN 6216.00