• Обновено
Триаголник Керамички Ѕидни Колонист - Монтажа на Ѕид Planters за Внатрешна Растенија - Триаголник Геометриски Ѕид Виси Колонист - Виси Триаголник Колонист - Растителни

Триаголник Керамички Ѕидни Колонист - Монтажа на Ѕид Planters за Внатрешна Растенија - Триаголник Геометриски Ѕид Виси Колонист -

Buyers rating:
DEN 527.76

Залиха

ЕКОЛОШКИ : Да се надомести јаглерод емисии што се емитуваат од нашите пратки, Растенијата Колективна ќе биде садење дрвја за секоја цел.ГЕОМЕТРИСКИ ЅИД КОЛОНИСТ : Тоа е одличен начин за да додадете мала затворен растенија, како што се вкусен растенија, воздухот и растенијата, како и други затворен растенија во вашиот дом или канцеларија.КЕРАМИЧКИ ТРИАГОЛНИК ЅИД КОЛОНИСТ : Направен од Врвен Квалитет керамички и пукаше во 1200℃ температура со позлатен лим, квалитет увери.ГОЛЕМИНА : Голема Вазна само : околу 8" (w) x 4" (l) x 7" (h) Вазна + закачалка : околу 11"(h) голема големина за џамбо фабрика за воздух, повеќе воздух растенија, еден голем вкусен, или мали-средни вкусен аранжман.МОДЕРЕН И СТИЛСКИ : Геометриски вазна со едноставен, елегантен дизајн кој лесно додава зеленило и pop на боја за секоја соба.Боја : Црно-Црно | Големина : Големи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Крајната Шопинг Торба 5-Pack – Обновливи Намирници Кутија Кеси (3) – Изолирани Намирници Кеси (2) – Врвен Квалитет, Тешки Tote Торба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Крајната Шопинг Торба 5-Pack – Обновливи Намирници Кутија Кеси (3) – Изолирани Намирници Кеси (2) – Врвен Квалитет, Тешки Tote Торба

✅ ПРАВИ ШОПИНГ ЛЕСНО – Со цврста структура, кутија кеси застане и да остане отворена – Супер лесно да о�

DEN 1046.40
Advantec MFS GA55150MM Влакна Филтер, Квалитетот на Водата за Тестирање, Одделение GA55, 150 мм Дијаметар, 0.21 mm Дебелина, Borosilicate
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Advantec MFS GA55150MM Влакна Филтер, Квалитетот на Водата за Тестирање, Одделение GA55, 150 мм Дијаметар, 0.21 mm Дебелина, Borosilicate

Општа намена и разјаснување филтрација оценки.Врзивно средство слободно и thermostable до 500°C Биолошки ине�

DEN 4948.56
ipega СТР-SW023 Безжичен Прекинувач про Контролер Игра Контролер Игра Џојстик со Вибрации шест-оската Турбо Функција за N-Префрлете
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ipega СТР-SW023 Безжичен Прекинувач про Контролер Игра Контролер Игра Џојстик со Вибрации шест-оската Турбо Функција за N-Префрлете

Со долго притискање на копче за почеток копче за 3 секунди може да се префрли на КОМПЈУТЕР Xbox360mode, и LED3 ќе

DEN 575.76
Гумени Врата Затка Декоративни, 2 Пакет Тешки Гума Вратата Стоп Оптоварување на трудот - Изработени од Гума и од не ' Рѓосувачки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Гумени Врата Затка Декоративни, 2 Пакет Тешки Гума Вратата Стоп Оптоварување на трудот - Изработени од Гума и од не ' Рѓосувачки

ОБЕЗБЕДИ СТАБИЛНОСТ & ИЗБЕГНЕ ЛИЗГАЊЕ : Нашата единствена скатен дизајн и против пролизгување база обез

DEN 311.76
HDMI Ѕид плоча Pigtail Кабел F Конектор Коаксијален Ѕид Плоча,F Femal да се Женски 3GHz,HDMI Коаксијален Со Една Банда низок Напон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HDMI Ѕид плоча Pigtail Кабел F Конектор Коаксијален Ѕид Плоча,F Femal да се Женски 3GHz,HDMI Коаксијален Со Една Банда низок Напон

Дискретни HDMI Pigtail,F Конектор Коаксијален ѕид плоча поддржува 4 K,3 D и наназад компатибилен со флексибилен

DEN 1759.20