• Обновено
TenNuoDa XYSSG40 XY Оска Линеарна Фаза,Рачно од не ' Рѓосувачки Челик Платформа Висока Точност Лизгачки Табела за Оптички Инструмент

TenNuoDa XYSSG40 XY Оска Линеарна Фаза,Рачно од не ' Рѓосувачки Челик Платформа Висока Точност Лизгачки Табела за Оптички Инструмент

Buyers rating:
DEN 734.40

Залиха

Seiko производство : Ова поместување платформа телото е направено од Нерѓосувачки Челик материјал, надворешноста е третирана со electroless никел позлата, носат-отпор и добра отпорност на корозија, која е лесен во тежина, е издржлив и не ќе биде лесно да се оштети, светла и текстура високи.Прилагодлива : Опрема ротација се справи контрола, рачна контрола зафатнина платформа за мерење ќе биде повеќе точни, линеарна топката-водени движење метод може да се задржи на високо оптоварување на отпор и стабилно движење.Ефикасна : Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси, одлична изработка, изградена на строга контрола на квалитетот на стандардите, дизајн подобрена за висок квалитет и добри перформанси.Примена : Широк спектар на апликации, може да се користи во оптички инструмент уреди, апарати за мерење, phlx производство на опрема, тестирање машини, микроскопа, фотографска опрема, ракување со машини, обработка на машини, опрема, печатење машини, итн.Serivce : Секое купување на нашите производи е предвидено со 30-ден наплата/размена гаранција и доживотна поддршка на корисниците за да се обезбеди високо задоволството на клиентите.Ако не сте целосно задоволни, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Link2Home ТЕШКИ Професионална Одделение Метал Кабелот Ролна - Висока Видливост од 50 ft. 12 AWG SJTW Продолжување Кабелот за напојување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Link2Home ТЕШКИ Професионална Одделение Метал Кабелот Ролна - Висока Видливост од 50 ft. 12 AWG SJTW Продолжување Кабелот за напојување

ПРОФЕСИОНАЛНИ ОДДЕЛЕНИЕ ТЕШКИ КАБЕЛОТ УПРАВУВАЊЕ : карактеристики (4) Основи места и издржливи 50 ft 12 AWG, В

DEN 2639.76
CESULIS Чевли Рек Дрвени Чевли Рек Складирање Cushioned Седиште Entryway Клупата Организатор Слободни Стои Чевли Полици (Боја, Големина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CESULIS Чевли Рек Дрвени Чевли Рек Складирање Cushioned Седиште Entryway Клупата Организатор Слободни Стои Чевли Полици (Боја, Големина

На Чевли Рек Клупата е стилски акцент парче Компатибилен со складирање и седење.Материјал : метал+сунѓе�

DEN 1480.80
ИНДУСТРИСКИ MRO E20MDTS41000D4 NSNP-ОЕМ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНДУСТРИСКИ MRO E20MDTS41000D4 NSNP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 14040.00
SMEJS Куче Figurine Смола Црно Куче Ткиво Носителот Занает за Кујна Соба Табела Врвот Дома Декор Модерна Креативни Геометриски Куче
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SMEJS Куче Figurine Смола Црно Куче Ткиво Носителот Занает за Кујна Соба Табела Врвот Дома Декор Модерна Креативни Геометриски Куче

1.Дебела и издржлив, лесен да се земе, за хартиена крпа прием 2.Поставување Метод : Седиште Вид...

DEN 7280.64
Canon PowerShot SX710 ХС - Wi-Fi-От (Црна)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Canon PowerShot SX710 ХС - Wi-Fi-От (Црна)

Икони јасно обележете ја сликата за стабилизација на владата, без разлика дали сте снимање фотографија

DEN 5039.76
Не се Наруши Вратата Закачалка Знак Смешно | Двојно Двострано | 2-Pack | Спиење Не се Наруши Знак, Окупирана Спална соба, Бања, Бебе
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Не се Наруши Вратата Закачалка Знак Смешно | Двојно Двострано | 2-Pack | Спиење Не се Наруши Знак, Окупирана Спална соба, Бања, Бебе

РАЗНОВРСНА : Не се Наруши знак може да се користи кога се работи од дома, за канцеларии, како shh бебе спие �

DEN 2025.60