• Обновено
atFoliX Пластика Стакло Заштитна Фолија Компатибилен со Хама IR150MBT Стакло Заштитник, 9H Хибрид-Стакло FX Стакло Екран Заштитник на Пластика

atFoliX Пластика Стакло Заштитна Фолија Компатибилен со Хама IR150MBT Стакло Заштитник, 9H Хибрид-Стакло FX Стакло Екран Заштитник

Buyers rating:
DEN 237.36

Залиха

Лесен за инсталација : Лесно собранието на Пластика стакло со заштитен филм - Чистење на екранот, усогласување на фолија, а заврши.2 мм) и отпорни на удари материјали.Екстра јаки силикони и леплив слој - постојните гребење на екранот едноставно disappear.Супер тенок и superhard - новиот стандард во екран заштита!На особено ниско ниво материјал со дебелина од Пластика Стакло Заштитна Фолија осигурува оптимален изглед-и-чувство на вашиот екран.Заедно со висока светлина на речиси 98%, оваа Пластика стакло заштитна фолија е практично невидливи.Значи, на вашиот екран на допир реагира на вашиот текст како целосно незаштитени екранот.Максимална заштита на вашиот екран : Направен од најновиот high-tech материјали, Стакло Екран Заштитник на пластични обезбедува оптимална заштита од гребење и soiling.Подобро од чаша : за разлика од вистинско стакло или калено стакло, овој FX-Хибрид-Стакло Стакло Екран Заштитник на пластика е нераскинливо и раска-free - одговара за и со компатибилни со Хама IR150 MBT.Остатоци-слободен пренослив.FX-Хибрид-Стакло Пластика Стакло Заштитна Фолија со at Foli X, ултра тенок и супер тешко, компатибилен со Хама IR150 MBTThe FX-Хибрид-Стакло Стакло Заштитник целосно redefines предмет на екранот заштита благодарение на еден единствен материјал состав : развој на оваа исклучително тешко (9 H молив цврстина) и отпорни стакло / пластичен материјал го прави можно да се произведе особено тенок екран заштитници.Исклучително силни и отпорни се должи на цврстината на 9 H.Преку специјална силиконска материјали, Пластика, Стакло Заштитна Фолија смрди автоматски на екранот.внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.Цврстина, што е невообичаено висока за екран заштитник филм, едвај остава никаква шанса за гребење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

GELANYOUPIN Полн Круг Вежба 5D DIY Дијамант СликарствоЧевли Шема Вез со Број Комплет Крстот Бод 5D Дијамант Мозаик Дома Декор Подарок
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GELANYOUPIN Полн Круг Вежба 5D DIY Дијамант СликарствоЧевли Шема Вез со Број Комплет Крстот Бод 5D Дијамант Мозаик Дома Декор Подарок

ДИЈАМАНТ СЛИКАРСТВО комплет ВКЛУЧУВА : маслото платно, дијамантнамалување на боја кристал монистра, ка�

DEN 623.52
Цевки Торба и Совети Торта Декорирање за Полнење за Печење Резерви,12 Компјутери Мрзнување Цевки за Полнење со Cupcake Шлаг Совети
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Цевки Торба и Совети Торта Декорирање за Полнење за Печење Резерви,12 Компјутери Мрзнување Цевки за Полнење со Cupcake Шлаг Совети

12 КОМПЈУТЕРИ МРЗНУВАЊЕ СОВЕТИ и ТОРБА : Нашата торта декорирање резерви доаѓа со 6 нерѓосувачки челик шл

DEN 134.16
HDMI Ѕид плоча Pigtail Кабел F Конектор Коаксијален Ѕид Плоча,F Femal да се Женски 3GHz,HDMI Коаксијален Со Една Банда низок Напон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HDMI Ѕид плоча Pigtail Кабел F Конектор Коаксијален Ѕид Плоча,F Femal да се Женски 3GHz,HDMI Коаксијален Со Една Банда низок Напон

Дискретни HDMI Pigtail,F Конектор Коаксијален ѕид плоча поддржува 4 K,3 D и наназад компатибилен со флексибилен

DEN 1759.20
3Pcs Микрофибер Косата со Крпа Брзо Сушење Коса, Туш Заврши Пресврт Коса Сушење Крпа Дебели Солидна Брзо се суши Вежба, Плива, Фризерски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3Pcs Микрофибер Косата со Крпа Брзо Сушење Коса, Туш Заврши Пресврт Коса Сушење Крпа Дебели Солидна Брзо се суши Вежба, Плива, Фризерски

Заштеда на време : Направен од супер абсорбента, дише и невкусна микрофибер материјал.Во споредба со тра

DEN 410.16
JULABO CORIO C Греење Потопување Circulator
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JULABO CORIO C Греење Потопување Circulator

1 k W топлинска моќ +20..+100 °C работен опсег ±0.03 °C температурата на стабилност.Центрифугални пумпи 6 L / min; 0.1 �

DEN 4158.00
AKROBIN 10-7/8L X 11W X 5H, YLW Пакет од 6 Секоја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AKROBIN 10-7/8L X 11W X 5H, YLW Пакет од 6 Секоја

Пластовидно кутии се произведуваат од издржлив индустриски одделение полимери.Можат да се сместат до 50

DEN 2063.28
10 Инчен Дрво Кругови Иверица Кругови Круг Дрвени Парчиња за Занает, Вратата Закачалка, Сликарство и Дрво за Горење (24 Парчиња)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Инчен Дрво Кругови Иверица Кругови Круг Дрвени Парчиња за Занает, Вратата Закачалка, Сликарство и Дрво за Горење (24 Парчиња)

Количина на производот : има 24 парчиња од иверица кругови во нашиот пакет, доволни количини ќе ви овозмо�

DEN 671.76
Кул Кат Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична Телефон Purses за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кул Кат Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична Телефон Purses за

Можете да го носат околу handsfree и чување на вашите предмети организирани.Можете да изберете еден ви се до�

DEN 647.76
100-за Еднократна употреба Стерилизирање Памук Брисеви Јод Памук Отворено Медицински потрошен материјал Медицински Брис Медицински
  • Обновено
Ценетост на стоката:

100-за Еднократна употреба Стерилизирање Памук Брисеви Јод Памук Отворено Медицински потрошен материјал Медицински Брис Медицински

Независна пакување : практично пакување, без отпад, чиста и хигиенски исправна, избегне вкрстена инфекц�

DEN 335.76
TOYMIS 15pcs 150 × 100 × 2 mm Природно Дрво Листови, Недовршени од трска Тенка Иверица Парчиња за DIY Згради Авион Брод Модел, Занаети
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TOYMIS 15pcs 150 × 100 × 2 mm Природно Дрво Листови, Недовршени од трска Тенка Иверица Парчиња за DIY Згради Авион Брод Модел, Занаети

【Пакетот Вклучува】Вие ќе добиете 15 парчиња иверица листови, мерење 150x100x2mm / 5.9x3.94x0.08", соодветна големин�

DEN 311.76
10Pcs Нокти Датотеки за на доградба на Акрилни Нокти, 100/180 Ронки на доградба на Акрилни Нокти Датотека, Emery Одбори за Природните
  • Обновено
Ценетост на стоката:

10Pcs Нокти Датотеки за на доградба на Акрилни Нокти, 100/180 Ронки на доградба на Акрилни Нокти Датотека, Emery Одбори за Природните

ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ние обезбедуваме квалитетни производи и задоволни услуга за да се исполнат наш�

DEN 95.76