• Обновено
3.7 V 380mAh Батерии за Smart Watch Литиум Трајни Литиум Батерија за QW09 DZ09 W8 SmartWatch 1PCBattery-Батерија 4PC-2 pcbattery

3.7 V 380mAh Батерии за Smart Watch Литиум Трајни Литиум Батерија за QW09 DZ09 W8 SmartWatch 1PCBattery-Батерија 4PC-2 pcbattery

Buyers rating:
DEN 796.80

Залиха

100% нови.Идеална замена на Smart Watch батеријата му овозможува на вашиот Smart Watch да работат повторно.Висок капацитет литиум батерија 380m Ah со добри перформанси и ултра стабилна.Стандардна големина се адаптира на текст и на репродукцијата на интелигентни види DZ09 QW09 W8 А1 V8 X6 само.Лесно да се замени и да ја инсталирате, нема друга алатка е потребно.Боја : 4pc battery Color името : 1 pcbattery"Батерија модел : LQ-S1 Material : Литиум polymer Capacity : 380m Ah Internal отпор : ≤ 150m Nominal напон : 3.7 VLoad напон : max. 4.2 VDischarge притисок напон : 2.75 VLoad струја : max. 1 C 5 ADischarge струја : max. Buxtehuder бул. 2 C 5 AOperating температура : 0 'S 45'Size на производот (должина x ширина x висина) : за 31x24x5.1 мм / 1,22x0.94x0.20 inches Compatible Дефиниција : Интелигентни Види DZ09 QW09 W8 А1 V8 X6".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Filmsticks Тешки Кабел Ремени со Кука & Јамка Затворање – Пакет од 5 Разноврсна, Повторно Употребливи Ремени за Големи Кабли (Големина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Filmsticks Тешки Кабел Ремени со Кука & Јамка Затворање – Пакет од 5 Разноврсна, Повторно Употребливи Ремени за Големи Кабли (Големина

ЧУВАЈТЕ ГИ ЧИСТИ.Било зафатено работното место, или навистина дом, има многу заостанува води и кабли сам

DEN 239.76
Umizato Eiko (Џет Црна)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Umizato Eiko (Џет Црна)

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА за Разлика од другите сина светлина блокирање леќа, Umizato е отпорен на гребење антирефле

DEN 264.00
Благодет Earthie Ѕид Дното Кат Водич Прилагодливи Мат Јаглероден Челик Лизгачки Ролери Загради Штала Вратата Хардвер Комплет Лесно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Благодет Earthie Ѕид Дното Кат Водич Прилагодливи Мат Јаглероден Челик Лизгачки Ролери Загради Штала Вратата Хардвер Комплет Лесно

Карактеристики : 1 Јаглероден челик конструкција со црна мат финиш, цврсти, трајни и сигурни 2 Ја спречув�

DEN 2205.60