• Обновено
Се подготвуваат Моќ Синџир, Ортодонтски Гума Синџир Еластична Еластични Професионален Флексибилен за Стоматолошки Болница за Дома(сина)

Се подготвуваат Моќ Синџир, Ортодонтски Гума Синџир Еластична Еластични Професионален Флексибилен за Стоматолошки Болница за Дома(сина)

Buyers rating:
DEN 863.76

Залиха

Добра Еластичност : Практична и лесна за употреба, супер еластичен и еластични, со супер издолжување, лесно да се применуваат на протези.Добар Материјал : Направен од висок квалитет на гумени материјал, безбедно и еко пријателски, и флексибилни.Мала тежина и преносни, совршен за професионална употреба.Добра Флексибилност : Одржување на добри флексибилност и да се обезбеди доволно сила дури и по подолг период на употреба, важно додаток за стоматолошки заграда.Добар За Лекување на Забите : долготрајни и нежни, направи пациентите се чувствуваат удобно и ефикасно да се подобри ефектот на лекување на забите.Лесно Да се постави И да се Отстранат : Висока флексибилност и еластичност, без вкочанетост, изработка на синџир полесно да се одржи и да се отстрани при давањето на подолго траење вратоврска.Функција : 1. Добра Еластичност : Практична и лесна за употреба, супер еластичен и еластични, со супер издолжување, лесно да се применуваат на протези.2. Лесно Да се постави И да се Отстранат : Висока флексибилност и еластичност, без вкочанетост, изработка на синџир полесно да се одржи и да се отстрани при давањето на подолго траење вратоврска.3. Добра Флексибилност : Одржување на добри флексибилност и да се обезбеди доволно сила дури и по подолг период на употреба, важно додаток за стоматолошки заграда.4. Добар За Лекување на Забите : долготрајни и нежни, направи пациентите се чувствуваат удобно и ефикасно да се подобри ефектот на лекување на забите.5. Добар Материјал : Направен од висок квалитет на гумени материјал, безбедно и еко пријателски, и флексибилни.Мала тежина и преносни, совршен за професионална употреба.Спецификација : Предмет Тип : Ортодонтски Гума Chain Material : Гума Пакет Листа : 1 x Ортодонтски Гума Синџир.

Кон својствата

Item Type:
Orthodontic Rubber Chain
Material:
Rubber
Package List:
1 x Orthodontic Rubber Chain :

Најдобри предлози во категоријата

ЗАНАЕТ МЕШАВИНА WS301 Фабрика Тенџере
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЗАНАЕТ МЕШАВИНА WS301 Фабрика Тенџере

Дрво Занает : 5.5"х5.5" Када Природни w / Јута Кабелот.Целосно индивидуализира, ова Дрвени Када е совршен за д

DEN 1864.80
[2 Pack] Галакси А50 A30 A20 за Приватност Екран Заштитник, [Надгради] Анти Шпионски Анти-Отсјај на Работ на Работ на Целосна Покриеност
  • Обновено
Ценетост на стоката:

[2 Pack] Галакси А50 A30 A20 за Приватност Екран Заштитник, [Надгради] Анти Шпионски Анти-Отсјај на Работ на Работ на Целосна Покриеност

➤За Заштита на приватноста : Samsung Galaxy A20 priavcy екран заштитник чува вашите лични, приватни, и чувствителна

DEN 1444.80
NJSJ 2 во 1 Компјутерските Звучници,Индивидуални КОМПЈУТЕР Игри Јазик,Стерео импровизирана Десктоп Звук Бар,Компактни Димензии,RGB
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NJSJ 2 во 1 Компјутерските Звучници,Индивидуални КОМПЈУТЕР Игри Јазик,Стерео импровизирана Десктоп Звук Бар,Компактни Димензии,RGB

Q4 : Може да работи со ТВ / Echo dot / Ipad / Телефон / Проектирање / Mac / Следи.Зошто ние го сакаме она што го прав

DEN 959.76
Microsoft Модерна USB-C Говорникот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Microsoft Модерна USB-C Говорникот

Висококвалитетен стерео звучници возачот (со поширок спектар и звук од вградените звучници на Површина

DEN 2399.76
Кафе во Облик на корпата за Ѓубре Десктоп Автомобил Мини Ѓубре Автомобил Ѓубре Може да Пластични Канти за Организаторот со Капак
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кафе во Облик на корпата за Ѓубре Десктоп Автомобил Мини Ѓубре Автомобил Ѓубре Може да Пластични Канти за Организаторот со Капак

Може да се користи во кујна, дневна соба, спална соба, бања, канцеларија, хотел и на други места.Материјал

DEN 335.76
AQGG за Blackview A100 [6.67] Случај, Меки Силиконски Браник Школка Црна Флексибилни Гума Телефон Заштитна Случаи TPU Покритие за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AQGG за Blackview A100 [6.67] Случај, Меки Силиконски Браник Школка Црна Флексибилни Гума Телефон Заштитна Случаи TPU Покритие за

[Компатибилен] : за Blackview A100 телефонот случај е целосно компатибилен .На лесни силиконски материјал TPU По�

DEN 148.32
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Половина Потресени Торонто Јавор Лисја Мека Гел Случај Компатибилен со LG K50S
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Половина Потресени Торонто Јавор Лисја Мека Гел Случај Компатибилен со LG K50S

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL производ.Стилски, отпорен на гребење, висока резолуција

DEN 430.80
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Половина Потресени Њујорк Островјаните Мека Гел Случај Компатибилен со Realme X7
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Половина Потресени Њујорк Островјаните Мека Гел Случај Компатибилен со Realme X7

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL производ.Стилски, отпорен на гребење, висока резолуција

DEN 430.80
2.2 lbs PLA Филамент, Толеранција: 1.75+/-0.02 мм, 3D Принтер со Вжарено со Гајтанот, Еколошки Не-Токсични Материјали (Боја : Зелена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2.2 lbs PLA Филамент, Толеранција: 1.75+/-0.02 мм, 3D Принтер со Вжарено со Гајтанот, Еколошки Не-Токсични Материјали (Боја : Зелена

Бои:Еден од најважните фактори на било печати сведува на боја 3 D бои се смели и живописни.Се меша и натп�

DEN 477.60