• Обновено
Леново Легија 7 Гејмерски Лаптоп, 15.6 Full HD 144Hz Екран, Intel Core i7-10750H 6-Core Процесор, NVIDIA GeForce RTX 2060 Графика, 64GB RAM меморија, 1TB SSD + 2TB SSD, RGB позадинско осветлување Тастатура, Windows

Леново Легија 7 Гејмерски Лаптоп, 15.6 Full HD 144Hz Екран, Intel Core i7-10750H 6-Core Процесор, NVIDIA GeForce RTX 2060 Графика,

Buyers rating:
DEN 4799.76

Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 【Меморија & Складирање】Меморија 64 GB high-bandwidth RAM меморија за да непречено да работи на повеќе апликации, и интернет пребарувач јазичиња сите одеднаш.Хард Диск е 1 TB PCIe NVMe М. 2 Цврста Состојба Диск кој ви овозможува да брз bootup и трансфер на податоци + 2 TB PCIe NVMe М. 2 Цврста Состојба Диск за доволно простор за складирање. 【Процесор】10 Генерација Intel Core i7-10750 H 2.60 GHz Hexa-Core Процесор (12 MB Intel Smart Кеш, до 5.0 GHz), NVIDIA Ge Force RTX 2060 со 6 GB GDDR6 Посветен Графика Меморија. 【Екран】15.6" Full HD LED-позадинско осветлување (1920 x 1080) 144 Hz IPS Екранот. 【Пристаништа】 2 x Super Speed USB 3.2 Генералот 2 Тип-А, 1 x Super Speed USB 3.2 Генералот Тип 1-А, 1 x Super Speed USB 3.2 Генералот 2 Тип-В, 1 x Super Speed USB 3.2 Генералот Тип 1-В, 1 x HDMI 2.0, 1 х RJ-45 Конектор, 1 x приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо. 【Оперативен Систем】Windows 10 Дома, бесплатна надградба на Windows 11. Клучните Карактеристики и Предности : - CPU : 10 Генерација Intel Core i7-10750 H 2.60 GHz Hexa-Core Процесор (12 MB Intel Smart Кеш, до 5.0 GHz)Меморија : До 64 GB DDR4 RAMHard Диск : До 1 TB PCIe NVMe М. 2 Цврста Состојба Диск и 2 TB PCIe NVMe М. 2 Цврста Состојба Drive Operating Систем : Windows 10 Home Display : 15.6" Full HD Display Screen Резолуција : 1920 x 1080 Backlit Тастатура : Yes Ports : 2 x Super Speed USB 3.2 Генералот 2 Тип-А1 x Super Speed USB 3.2 Генералот Тип 1-А1 x Super Speed USB 3.2 Генералот 2 Тип-С1 x Super Speed USB 3.2 Генералот 1 Тип-С1 x HDMI 2.01 x RJ-45 Connector1 x приклучок за Слушалки/Микрофон Combo Graphics : NVIDIA Ge Force RTX 2060 со 6 GB GDDR6 Посветен Графика Memory Webcam : Yes Audio : приклучок за Слушалки/Микрофон Текст/ Output Wireless Конективност : Безжичните-СЕКИРА и Bluetooth 5.0 Combo Optical Диск : None Bluetooth : Yes Dimensions : 14.15 x 10.20 x 4.96 in Weight : 4.96 lb Color : Црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Восок Помине Rhinestones Берач Молив и 2 Пакет Восок Замена Совети Двојна Заврши Помине Уметност Дизајн Dotting Пенкало Studs Берач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Восок Помине Rhinestones Берач Молив и 2 Пакет Восок Замена Совети Двојна Заврши Помине Уметност Дизајн Dotting Пенкало Studs Берач

Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Држете кристал монистра акрилик се спра

DEN 232.32
Filmsticks Тешки Кабел Ремени со Кука & Јамка Затворање – Пакет од 5 Разноврсна, Повторно Употребливи Ремени за Големи Кабли (Големина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Filmsticks Тешки Кабел Ремени со Кука & Јамка Затворање – Пакет од 5 Разноврсна, Повторно Употребливи Ремени за Големи Кабли (Големина

ЧУВАЈТЕ ГИ ЧИСТИ.Било зафатено работното место, или навистина дом, има многу заостанува води и кабли сам

DEN 239.76
ИНДУСТРИСКИ MRO 800T-D СЕР. Т NSNP-ОЕМ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНДУСТРИСКИ MRO 800T-D СЕР. Т NSNP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 888.00
Altronix Помине UTP Центар W/Моќ 16Ch W/16 Ac Baluns
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Altronix Помине UTP Центар W/Моќ 16Ch W/16 Ac Baluns

Комплет Висина (Во.) : 1.63 во.Број на Излези : 24 V AC или 28 V AC.Крај : Црна.Батерии Се Потребни : Нема.Тип : UTP Transceiv

DEN 1154.40
shawshank ledz 302478 Светилка Со 9 Led Шкорпија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

shawshank ledz 302478 Светилка Со 9 Led Шкорпија

Едноставна притисниза вклучување / исклучување копче за и во прилог на зглобот на бендот, направете го т

DEN 333.36
Umizato Eiko (Џет Црна)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Umizato Eiko (Џет Црна)

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА за Разлика од другите сина светлина блокирање леќа, Umizato е отпорен на гребење антирефле

DEN 264.00
Благодет Earthie Ѕид Дното Кат Водич Прилагодливи Мат Јаглероден Челик Лизгачки Ролери Загради Штала Вратата Хардвер Комплет Лесно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Благодет Earthie Ѕид Дното Кат Водич Прилагодливи Мат Јаглероден Челик Лизгачки Ролери Загради Штала Вратата Хардвер Комплет Лесно

Карактеристики : 1 Јаглероден челик конструкција со црна мат финиш, цврсти, трајни и сигурни 2 Ја спречув�

DEN 2205.60
VEAQEE Ткаени Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2/Обратно Лајт Издание за Жени Мажи,Ткаенина Дише Додатоци Рака Прилагодливи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VEAQEE Ткаени Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2/Обратно Лајт Издание за Жени Мажи,Ткаенина Дише Додатоци Рака Прилагодливи

【ДОГОВОР СТИЛ на ДИЗАЈН】Совршен за криење на твојот Обратно 2 во стил!Толку многу поудобно од оригинал�

DEN 239.76
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Asus Zenfone 4 Max, Ујп, Плус
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Asus Zenfone 4 Max, Ујп, Плус

Дизајнер Случај за 5.5 Инчен AsZen Fone 4 Max / Zenfone 4 Max Pro / Zenfone 4 Max Плус е направен за конечна одговара за максима

DEN 354.96
HP SSD 60GB SFF, 570826-001
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HP SSD 60GB SFF, 570826-001

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

DEN 5544.00
YANJINGYJ VR Слушалки,VR Очила Виртуелната Реалност и 3D Очила,Паметни Очила, 3D Игри, Виртуелни Главата Монтирани Мулти-Функција
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YANJINGYJ VR Слушалки,VR Очила Виртуелната Реалност и 3D Очила,Паметни Очила, 3D Игри, Виртуелни Главата Монтирани Мулти-Функција

❤ Функција : Игра VR игри, VR гледајте филмови наназад и јачина додавање и одземање, да ја слушате песната �

DEN 10248.00
ИНДУСТРИСКИ MRO 855E-10TL4 СЕР. НА NSNP-ОЕМ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНДУСТРИСКИ MRO 855E-10TL4 СЕР. НА NSNP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 888.00