• Обновено
10PCS Оригинални Вистински Вметнете Директно во HD74LS00P НАТОПИ-14 42 Текст NAND портата Логиката портата IC чип

10PCS Оригинални Вистински Вметнете Директно во HD74LS00P НАТОПИ-14 42 Текст NAND портата Логиката портата IC чип

Buyers rating:
DEN 490.56

Залиха

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Ние може да се испрати на стоката во рок од три дена или побрзо.Логистика време е за 20 дена или побрзо, ве молиме почекајте трпеливо.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката од себе.Ние негува секој клиент е за пофалба, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас, секој проблем може да се реши брзо.Висок квалитет на производот, квалитет, ние се движат секој клиент со "квалитет", "услугата" и "искреност".Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd., формирана на 6 јули, 2016 година, се регистрирани во соба 1803-1805, блок Б, Меѓународната Комора за Трговија зграда, Fuhua Патот, Futian Округ, Шенжен.Бизнис : чип истражување и развој, дизајн и продажба; електронски компоненти, диоди и triodes, capacitor електролиза, интегрирани кола, мобилни телефони и мобилен телефон плоча прибор, компјутер, безбедносна опрема, оган опрема, технологија, истражување и развој и купување и продажба; домашната трговија (со исклучок на franchised, ексклузивни, контролирани стоки); е-трговија, увоз и извоз бизнис.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

6 Парчиња Воланот Покритие за Жените Црвени Дијаманти за Кожа Автомобил сигурносен Појас Рамо Влошки Чаша Носителот Вметнете Coasters
  • Обновено
Ценетост на стоката:

6 Парчиња Воланот Покритие за Жените Црвени Дијаманти за Кожа Автомобил сигурносен Појас Рамо Влошки Чаша Носителот Вметнете Coasters

Практична воланот на корица : нашата воланот маска е направена од кожа со rhinestones, одликувајќи се со мазна

DEN 431.76
Hercugifts Нуркање Гем Базен Играчка 9 Дијамант Сет со Богатство Пиратски Кутија и Златна Мрежа Торба Лето, Пливање Pirate Gem Нуркање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Hercugifts Нуркање Гем Базен Играчка 9 Дијамант Сет со Богатство Пиратски Кутија и Златна Мрежа Торба Лето, Пливање Pirate Gem Нуркање

【Акрилик Материјал】Шарени голем дијамант,не се токсични и безбедно за деца, боја нема да избледи и ти�

DEN 239.76
Универзален Приклучок Алатки Подароци за Мажите,KUSONKEY Професионални 7mm-19mm Алатка Поставува со Енергија Вежба Адаптер,Најдобри
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Универзален Приклучок Алатки Подароци за Мажите,KUSONKEY Професионални 7mm-19mm Алатка Поставува со Енергија Вежба Адаптер,Најдобри

????ПОДАРОЦИ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ одличен подарок за било човек или жени, кој сака да работи со своите раце.Може

DEN 359.76
Гасеница Инјектор Приспособување на Висина на дршката Мерач Алатка Дизел Мотор Инјектор Времето Тела за Caterpiller (МАЧКА) 3406E,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Гасеница Инјектор Приспособување на Висина на дршката Мерач Алатка Дизел Мотор Инјектор Времето Тела за Caterpiller (МАЧКА) 3406E,

Дизел Моторот Инјектор Времето Тела за Caterpiller 3406 E, C15 и C16 Се користи за прилагодување на гориво инјектор�

DEN 671.76
Поттик за Исхрана Пијалаци Високо Протеинска со Влакна Балансирана Исхрана Пијат, Богата Чоколадо, 8 fl мл Шише, 24 Пакет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Поттик за Исхрана Пијалаци Високо Протеинска со Влакна Балансирана Исхрана Пијат, Богата Чоколадо, 8 fl мл Шише, 24 Пакет

Зголемете високо протеинска со влакна : Поттик високо протеинска со хранливи влакна тресе имаат 20 грама

DEN 1128.00
ИПГ За Callaway GPSy Голф GPS Smartwatch Екран Заштитник (2 Единици) Невидливи Ултра HD Јасно Филм Анти Нула Кожата Guard - Мазна/Лекување/Меур
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ИПГ За Callaway GPSy Голф GPS Smartwatch Екран Заштитник (2 Единици) Невидливи Ултра HD Јасно Филм Анти Нула Кожата Guard - Мазна/Лекување/Меур

Воздушната класификација патентиран материјал конструиран за вашите специфични уред се навлажни апли�

DEN 239.28
14mm 16mm Искра Приклучок за Штекер за Полнење Магнетни Тенок Ѕид 12-Точка Вртливата Штекер со 3/8 Инчи Вози x 10 Инчи Долго Продолжување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

14mm 16mm Искра Приклучок за Штекер за Полнење Магнетни Тенок Ѕид 12-Точка Вртливата Штекер со 3/8 Инчи Вози x 10 Инчи Долго Продолжување

Професионална Промена Искра Приклучок за Полнење : комплет вклучува 14mm искра приклучок за штекер; 16mm ис�

DEN 1176.00
Helfees ДОВЕДЕ на Патот Одблесокот Патот Итни Beacons за Полнење 4 Дискови Пакет за Складирање Торба, Безбедност Чекан Вклучени (1)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Helfees ДОВЕДЕ на Патот Одблесокот Патот Итни Beacons за Полнење 4 Дискови Пакет за Складирање Торба, Безбедност Чекан Вклучени (1)

* Водоотпорен Плови во вода.Предупредување сигнал дека секој street smart возачот треба да има на своето вози

DEN 695.76
Dataroad iPhone 13 Про Max Тенок Случај[Хартија-Тенок] 0.2 мм 6.7 Инчи,со 2 Екран Заштитник Калено Стакло,Мат PP Одговара Назад[Не
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Dataroad iPhone 13 Про Max Тенок Случај[Хартија-Тенок] 0.2 мм 6.7 Инчи,со 2 Екран Заштитник Калено Стакло,Мат PP Одговара Назад[Не

[Тенка уште Заштитна] : Само 0.2 мм,исклучително тенки како хартија А4,речиси нула големо и тежина.Оваа i Phone

DEN 259.20