• Обновено
Smart Watch за Жените, Фитнес Trackers со отчукувањата на Срцето се Следи, да се Види Крв, Кислород за Дишење Водич отчукувањата на Срцето Следи Женски Здравствени Следење, Sma

Smart Watch за Жените, Фитнес Trackers со отчукувањата на Срцето се Следи, да се Види Крв, Кислород за Дишење Водич отчукувањата

Buyers rating:
DEN 2028.00

Залиха

★ Фитнес Часовници за Мажи Жени★ 1.09 инчен голема HD екран со целосен екран на допир панел.што го прави лесен за ракување и читање на податоци.погоден за мажи, жени и тинејџерите.Совршен за денот на Благодарноста, Божиќен и Роденденски подароци. ★ Smart Watch за ios Android Телефони★ Ова smartwatch е компатибилен со Android 5.0 Ако имате било какви прашања за овој производ или вашата нарачка, можете да не контактирате во секое време.Ние одговор повеќето купувачот пораки за помалку од 12 часа.Купи со доверба.Ние препорачуваме полнење за два часа по приемот на производот. ♥ Телото : Лице школка : Цинк alloy Bottom школка : ABS+PC♥ Компатибилност : Bluetooth 5.0 и above Android 5.0 + и погоре, IOS 9.0 + и погоре,♥ Екранот : Големина 1.09 инчен колор♥ Батерија : 155 m Ah Li-pol батеријата Smart Режим : За 3-5 дена режим за 15 дена ♥ Водоотпорен Дизајн : IP67 водоотпорен♥ Поддршка јазик руски, Индонезиски, германски, италијански, чешки, Јапонски, француски, полски, Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, англиски, португалски, шпански, арапски, корејски, Холандски, Хинди★ Карактеристики : ● Женски Физиолошки Циклус Потсетник● Дишење водич● отчукувањата на Срцето● Крвен притисок ● Крв, кислород● Спиење следи● Music контрола● 24 Спортски Режими● Чекор● Калории● Растојание● Вибрации на моторот● Smart часовник за аларм● play music● осветленоста на Екранот на вредноста● Времето за синхронизација● Стоперката● Мулти-спортски режим● Sedentary потсетник● Подигне својата рака за да заличи на екранот● режим не вознемирувај● Call потсетник/SMS потсетник● Други притисни● Remote камера● Dial избор..Пакет Листата : * 1 х Smart Watch * 1 x USB кабел * 1 x Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CGOLDENWALL L PS-80AD 22L Ултразвукови Почиста Ултразвукови Чистење машина Професионални Нерѓосувачки Челик Индустриски Ултразвукови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CGOLDENWALL L PS-80AD 22L Ултразвукови Почиста Ултразвукови Чистење машина Професионални Нерѓосувачки Челик Индустриски Ултразвукови

Грејач (100 w) моќна греалка го прави температура се постигне presetting една брзо производ модел : PS80 AD Топлинс�

DEN 343.20
BAIFFEI 7/11mm Лепак Прачки 100 Компјутери Стапови за Пиштол Топла Топи Лепило Електрични Алатки Не Капе Лепак Топла Лепак Стапови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BAIFFEI 7/11mm Лепак Прачки 100 Компјутери Стапови за Пиштол Топла Топи Лепило Електрични Алатки Не Капе Лепак Топла Лепак Стапови

Материјал : ЕВА.мала тежина, може да се поврзат голем број на видови на пластика, играчки, дрво, метал, тка

DEN 1672.08
ЕКСПРЕС ИСПОРАКА од СТРАНА на DHL За Чешање на Главата & Мрсна Коса Zenze Kaffir Вар Леплива Ориз Исплакнете со Вода Билни Шампон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЕКСПРЕС ИСПОРАКА од СТРАНА на DHL За Чешање на Главата & Мрсна Коса Zenze Kaffir Вар Леплива Ориз Исплакнете со Вода Билни Шампон

Текстура има добра течност.Содржина : 250ml.Со блага арома на бергамот плус мирисот на glutinoориз е многу осв�

DEN 1584.00
NNXC Влече Тип на Мобилен Телефон Екран Засилувач 3D Ефект Голем Екран со Маса Носителот на Телефонот на Екранот Зголемена Виткање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NNXC Влече Тип на Мобилен Телефон Екран Засилувач 3D Ефект Голем Екран со Маса Носителот на Телефонот на Екранот Зголемена Виткање

Направени на парична казна квалитет АБС материјал, практични, фирма и повеќе појасна екран 12in големиот �

DEN 623.76
Право на Патникот Страна Огледало VL721 Unpainted Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Iveco
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Право на Патникот Страна Огледало VL721 Unpainted Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Iveco

Компатибилен со Iveco Daily IV 5 / 2006 Одговара на Iveco Daily IV 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : се Вк

DEN 7457.52