• Обновено
e-Пламен САД Регал Самостојна Електричен Камин Шпорет - 3-D Log и Оган Ефект (Бела)

e-Пламен САД Регал Самостојна Електричен Камин Шпорет - 3-D Log и Оган Ефект (Бела)

Buyers rating:
DEN 7176.00

Залиха

Дизајн, класичен дизајн истакнува реални дрво за горење ефект и танцување на пламен.Оваа огништето е лесен, и останува кул-на-на-на допир.Превоз од соба до соба е лесно.Ова е модерен греење решение за секој простор.Совршен за вашата гостинската соба, подрум, гаража, стан, канцеларија, или motorhome/Р.В.За безбедно да го поставите на сите тротоарите видови.Карактеристики тивко, фан-принудени грејач е лесен-за-прилагодете ги поставките за дури и топлината.Уживајте во топлото сјајот на пожарот во текот на годината со не-топлина.Безбедност за заштита вклучува автоматски shut-off за да се спречи прегревање.Единица е без мирис и без чад.Безбедно за стари лица, деца и домашни миленици.Декорација Облечи вашиот ложишта до одрази на вашиот личен стил.Сите надворешни лица остане кул, па тоа е одличен начин за прикажување на вашите сезонски décor и дома додатоци.Енергетски Заштеди во Овој модул може да ја намали вашата електрична сметка со користење на повеќе од 90% помалку енергија отколку гас.Тоа загрева побрзо, и има две топлина опциите за подесување така што нема да има потреба да плаќаат високата цена на топлинска целиот свој дом.Спецификации Заменливи 40-вати светилки (2).Оваа 1500-вати единица доаѓа со 6-ft.долго мозок кој приклучоци во било кој стандарден домаќинство штекер.Дава дополнителна топлина до 400 квадратни.ft.Отварање на мрежа на вратата. 5115 BTUs.Брзо и лесно собранието ќе добиете топло и удобно во минути. 24.7" (H) x 23.6" (W) x 11.2".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Премиер-Линија 9022778 Лист Метални Навртки, Само-Прислушување, Овална Глава, Филипс Диск, 6 X 1-1/2 во, Цинк Позлатен Челик, 50-Пакет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Премиер-Линија 9022778 Лист Метални Навртки, Само-Прислушување, Овална Глава, Филипс Диск, 6 X 1-1/2 во, Цинк Позлатен Челик, 50-Пакет

Големина : #6 X 11 / 2 инчи.Овална Глава, Филипс Диск.Се користи за да се закачите на лим со други тенок метал,

DEN 446.16
Самолепливи Кујна Куки, Не-Означување&Удар-Слободен Кујна Полица, Здрав Трајни Складирање Рек 360° Ротирачки со 6 Куки, Лепило Кука
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Самолепливи Кујна Куки, Не-Означување&Удар-Слободен Кујна Полица, Здрав Трајни Складирање Рек 360° Ротирачки со 6 Куки, Лепило Кука

1.Лесен за Инсталација : Не треба да се вежба, треба само отстранете ја заштитната фолија на dhesive и притис�

DEN 143.76
прана Жените Becksa Резервоарот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

прана Жените Becksa Резервоарот

84% Полиестер, 16% Spandex.Увезени.Еластична затворање.Одговорни За Собирање : Рециклирани / Repurposed.Материјал : 8

DEN 1158.24
MroMax М3 Бакар Сплит Заклучување за Миење 0.12 Внатрешен Дијаметар Метрички Бакар Пролет Заклучување Прстен Подлошки за Завртки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MroMax М3 Бакар Сплит Заклучување за Миење 0.12 Внатрешен Дијаметар Метрички Бакар Пролет Заклучување Прстен Подлошки за Завртки

【ГОЛЕМИНА】 Модел : M3; Внатрешен Дијаметар : 3мм / 0.12" 【Материјал】 Сплит Заклучување Подлошки се изработ

DEN 1125.60
2019-20 Горната Палуба МВП Сина Factory Set Паралелно Хокеј 61 Виктор Arvidsson Нешвил Предатори Службен NHL Трговски Картичка Од
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2019-20 Горната Палуба МВП Сина Factory Set Паралелно Хокеј 61 Виктор Arvidsson Нешвил Предатори Службен NHL Трговски Картичка Од

Нешвил Предатори.Виктор Arvidsson.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите �

DEN 47.76
2018 Topps Стадион Клуб Никогаш нема Компромис NC-MMC Марк McGwire Св. Луј Кардинали Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2018 Topps Стадион Клуб Никогаш нема Компромис NC-MMC Марк McGwire Св. Луј Кардинали Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw

Св Луј Кардинали.Марк Mc Gwire.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нар�

DEN 119.76
Luckya 16Pcs Дрво Алатка Поставува Трајни Висока Јаглерод Челични Рамни Вежба Битови Рамен Лопата Малку Дрво Алатки Малку Вежба 6-38mm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Luckya 16Pcs Дрво Алатка Поставува Трајни Висока Јаглерод Челични Рамни Вежба Битови Рамен Лопата Малку Дрво Алатки Малку Вежба 6-38mm

Достапни за апликација : Овие гребло вежба битови се користат за сечење на иверица, тврди и меки дрва, fiber

DEN 1018.56
SPNEC Модерна Кристал Таванот Светлина Гроздобер Дневна Соба LED Таванот Светилка Флеш Монтирани Светлина Тела за Спалната соба,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SPNEC Модерна Кристал Таванот Светлина Гроздобер Дневна Соба LED Таванот Светилка Флеш Монтирани Светлина Тела за Спалната соба,

Светилка тело направен од кристал дизајн, Избрана материјали, иновативен дизајн, шарени, исклучителна и

DEN 11330.64