• Обновено
Jusaburo Flosser Орален Irrigator, 8 Мултифункционален Џет Совети и 1700 Пати/Минута Пулсот,600ml Стоматолошки Орален Irrigator Заби Почиста за Лична Протези за Нега на Забите, Чистење

Jusaburo Flosser Орален Irrigator, 8 Мултифункционален Џет Совети и 1700 Пати/Минута Пулсот,600ml Стоматолошки Орален Irrigator Заби

Buyers rating:
DEN 722.40

Залиха

ДИМОВСКА ФУНКЦИИ : опрема за контрола, интелигентни масажа на непцата, 8 мулти-функција млазници, 600 ML капацитет, ниска потрошувачка на енергија мотор, таписерии.МОЌЕН ПУЛСОТ ПРОТОК на ВОДА ЧИСТИ УСНАТА ШУПЛИНА ОСТАТОЦИ : 360 ° длабоко во забот јаз, стоматолошката фоса и други слепи области, и лесно да се измијат од пестициди и бактерии во скриени делови како што се на интерденталните, subgingival, итн. 10 НИВОА НА ВОДА ПРИТИСОК ПРИЛАГОДЛИВИ : да се грижи за сите аспекти на побарувачката, фино подесување, stepless притисок прилагодување, точно 1 psi.ПОДОБРУВАЊЕ на КРВАРЕЊЕ на НЕПЦАТА : Масажа на непцата за да се подобри гуми за џвакање крварење, не само што се моќни средства за чистење функција, но, исто така, нежна масажа на непцата за да се подобри крварење на непцата и други симптоми.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Од основањето на Jusaburo бренд, да се почитуваат концептот на "интегритетот на управување, соработка и win-win", ние сме посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одличен клиент service Product опис : Компактен и лесен, напредно на технологија за максимално отстранување плак и подобрени заболување на стимулација за подобрување на циркулацијата,се обезбеди сеопфатно вода чистење на забите со конец на сите areasspecification : име на Производ : Забите испирање device Gears : 10 брзини stepless напон regulation Voltage : 100 V-240 VAC, 50 / 60 Hz Water капацитет на резервоар : 600ml Power : 18 WWater проток : ≥290ml / min Speed : 1250-1700 пати / min Voice стандард : помалку од 72 decibels Water притисок опсег : 30-125 PSPacking листа : 1* Орална irrigator Thanks за продавница со нас.Јас го продаде искрен производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во времето.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Ако ви се допаѓа мојот производ, ве молиме да даде добар преглед.

Кон својствата

Product name:
Teeth flushing device
Gears:
10 gears stepless voltage regulation
Voltage:
100V-240VAC, 50 / 60Hz
Water tank capacity:
600ml
Power:
18W
Water flow:
≥290ml / min
Speed:
1250-1700 times / min
Voice standard:
less than 72 decibels
Water pressure range:
30-125PS
Packing list:
1* Oral irrigator
Thanks for shop with us. I sell honest products. If you have any questions, please contact me in time. We will solve it for you within 24 hours. If you like my product, please give a good review :

Најдобри предлози во категоријата

Батеријата Adaper, 20V ABS, Никел-обложено Челик SheetBattery Конвертор, Компатибилен со Милвоки.со Вежба, 18V Литиум Полначот Моќ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Батеријата Adaper, 20V ABS, Никел-обложено Челик SheetBattery Конвертор, Компатибилен со Милвоки.со Вежба, 18V Литиум Полначот Моќ

Рафинирани со високо‑квалитетна ABS материјал, производот е издржлив и лесен.Лесен за користење и брзо д

DEN 2035.20
Сè што се Врти на Допир за да го Продаваат 20 мл од не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик - Недвижен Имот Подароци - Realtor Подароци -
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сè што се Врти на Допир за да го Продаваат 20 мл од не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик - Недвижен Имот Подароци - Realtor Подароци -

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Агентот за недвижнини Подароци.Роденденски подарок за женски свој колега, или Ш�

DEN 527.76
SIMPARTE Флип-Врвот (Не Херметички) Модуларен Фармацевт Контејнери Овална Сет за Ориз, Dal,Atta, Брашно, Жито, мешунести плодови,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SIMPARTE Флип-Врвот (Не Херметички) Модуларен Фармацевт Контејнери Овална Сет за Ориз, Dal,Atta, Брашно, Жито, мешунести плодови,

Сега со Лесно се Прелива флип врвот капак за вашиот складирање содржина Affordable Luxury.Воздухот тесни & Течењ

DEN 1920.00
XVBMDS 4 парчиња Ziplock Торба Организатор Бамбус Складирање Кутија Поставени Контејнери за Жито, Мешунки Снек Кеси за Кујна-4 парчиња
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XVBMDS 4 парчиња Ziplock Торба Организатор Бамбус Складирање Кутија Поставени Контејнери за Жито, Мешунки Снек Кеси за Кујна-4 парчиња

4 пакет Бамбус Храна Торба за Чување на Организаторот за Кујна Drawer Wide Отворање Ziplock торба Складирање кут�

DEN 1226.40
SoGuDio Полиран Вежба Дијамант Обложени Совет Burrs Вежби 1x Алуминиум Рака Вежба Пресврт Вежби за Дрво Килибар Пластика Гума за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SoGuDio Полиран Вежба Дијамант Обложени Совет Burrs Вежби 1x Алуминиум Рака Вежба Пресврт Вежби за Дрво Килибар Пластика Гума за

Добар Квалитет : Добра обработка на квалитет, висока заврши.Може да се обработи во различни висока преци

DEN 693.12
Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жените и Мажите, 10x26inch Супер Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жените и Мажите, 10x26inch Супер Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Пресврт на крпа на круната на главата и да се обезбеди од страна на tucking на завршува во тилот на вратот и �

DEN 342.96
SITAKE Мини Пластични Фиока Организатор, Уметност и Занает Организаторите и Складирање се Користи Во Биро, Суета во Дом Или Канцеларија,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SITAKE Мини Пластични Фиока Организатор, Уметност и Занает Организаторите и Складирање се Користи Во Биро, Суета во Дом Или Канцеларија,

【Пакување Вклучуваат】1 парче уметност, занает складирање кутија + 1 пакет "Среќна Девојка" симпатична м�

DEN 2076.00
Косата Јаже Сите Натпревар Headdress СТП Девојки Еластична Ткаенина венчиња Жените Scrunchies Plaid Коса Јаже Косата Украс(СТП,црвена)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Косата Јаже Сите Натпревар Headdress СТП Девојки Еластична Ткаенина венчиња Жените Scrunchies Plaid Коса Јаже Косата Украс(СТП,црвена)

Предмет тип : Houndstooth / plaid / стп Губење на Јаже.Бои : Бела, Црна,Кафе,Црвено.Дизајн : Houndstooth,Plaid.Стил : Корејски

DEN 1454.40
Сликарството,A4 29cm Гроздобер Палас Накит DIY Дели Stencils Ѕидното Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Дефиниција
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сликарството,A4 29cm Гроздобер Палас Накит DIY Дели Stencils Ѕидното Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Дефиниција

БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : се направени од домашно МИЛЕНИЧЕ со lapping процес за да се осигура дека внатрешнит

DEN 437.04
Автоматско местење на портата настроената комплет 200KG Електрични Замав Портата Настроената Оружје се Вози Со Мулти Далечински Управувач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автоматско местење на портата настроената комплет 200KG Електрични Замав Портата Настроената Оружје се Вози Со Мулти Далечински Управувач

1.Лесно да инсталирате и да работат,и лесно да се поврзете звучници 2.Отворете и затворете ја вратата со д

DEN 21434.40
WellnessMats Кат мат, L ФОРМА, L ФОРМА
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WellnessMats Кат мат, L ФОРМА, L ФОРМА

Направени од комерцијален Напредни Полиуретан Технологија (АП) 100% полиуретан, Wellness Душеци се : секогаш �

DEN 1123.20
Geomag Магнетни Играчки | Деца МАТИЧНИ Зграда Играчки | Механика Магнетни Движење | Магнет Брзини Изградба | Образовни Подароци |
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Geomag Магнетни Играчки | Деца МАТИЧНИ Зграда Играчки | Механика Магнетни Движење | Магнет Брзини Изградба | Образовни Подароци |

GEOMAG TOYSGeomag играчки и игри стимулира креативноста и логично размислување.Geomag во согласност со повеќето р�

DEN 966.96
Salsbury Индустрии 53168GY-U Тројно Тиер 15-Инчен Широк 6-Метри Висока 18-Инчен Длабоко Unassembled Екстра Широк Стандардни Метални
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Salsbury Индустрии 53168GY-U Тројно Тиер 15-Инчен Широк 6-Метри Висока 18-Инчен Длабоко Unassembled Екстра Широк Стандардни Метални

Собрани Димензија : 15" W x 78" H x 18" D Оддел Димензии : (3) 15" W x 24" H x 18" D Секој шкафче оддел карактеристики 3 ѕид к

DEN 6887.76
Прибор за јадење Drainer Компактен Flatware Drainer, Креативни Нордиските Домаќинство Кујнски Нож и Вилушка Складирање Кутија, за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прибор за јадење Drainer Компактен Flatware Drainer, Креативни Нордиските Домаќинство Кујнски Нож и Вилушка Складирање Кутија, за

Овој Прибор за јадење Drainer е организатор за spatulas, дрвени лажици, whisks, супа, мешалки, маша, стапчиња за јаде

DEN 1002.72
Кристално Стакло Нокти Датотека Со Случајот Професионални Датотеки Нокти Уред Алатка Трајни Уметнички Бафер Салон За Убавина Алатки,Виолетова
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кристално Стакло Нокти Датотека Со Случајот Професионални Датотеки Нокти Уред Алатка Трајни Уметнички Бафер Салон За Убавина Алатки,Виолетова

Повеќе Usages : Овие нокти датотека алатки се погодни за нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акри�

DEN 428.88
Tacameng Чување на Кутии Мали, Гигант Magnolias, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници Копчиња
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Гигант Magnolias, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници Копчиња

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 311.76
JunJia Плетење Алатка за Складирање Торба со Патент и да се Справи Капчиња Предиво Кеси Козметичката Торбичка за Внатрешна Отворено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JunJia Плетење Алатка за Складирање Торба со Патент и да се Справи Капчиња Предиво Кеси Козметичката Торбичка за Внатрешна Отворено

Плетење торба : пространа капчиња алатка и предиво складирање перниче е многу погодна за чување и орган�

DEN 1762.56
Venito Capri Кожен Паричник Случај Компатибилен со iPhone XR (6.1 инчи) – Екстра Обезбеди со RFID Блокирање & Поместена Задниот Поклопец
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Venito Capri Кожен Паричник Случај Компатибилен со iPhone XR (6.1 инчи) – Екстра Обезбеди со RFID Блокирање & Поместена Задниот Поклопец

Направени од врвен Квалитет Cowhide Полно Зрно Кожа*Погодно ергономски design Holds кредитни картички и задно cash

DEN 957.60
GAOWEIFENG Сите-алуминиум Пол поштенско Сандаче, Кат-стои Отворено Градина Заклучување поштенско Сандаче, Вила Пол Пошта/Postbox
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GAOWEIFENG Сите-алуминиум Пол поштенско Сандаче, Кат-стои Отворено Градина Заклучување поштенско Сандаче, Вила Пол Пошта/Postbox

Лесно и едноставно се користи за полнење Завртка конекција е потребна помеѓу кутија и пол (инсталирани �

DEN 1701.60