• Обновено
Љубителите Точка Природни Тибет Хималаите Висока Надморска Височина 99% Јасна 48 Двострано Кристал Точка Кварц Фогел Стапче 6.20 Инчен Духовно Исцелување Реики

Љубителите Точка Природни Тибет Хималаите Висока Надморска Височина 99% Јасна 48 Двострано Кристал Точка Кварц Фогел Стапче 6.20

Buyers rating:
DEN 355.20

Залиха

Тибетската Хималаите јасно кварцен кристал 48 двострано Фогел. Во 99% вода јасно точка.Природни висока надморска височина стапче.Двојно прекинат 6.20 инчен најдобрите изработка.Реики исцелување духовна енергија.Ова апсолутно прекрасна и голема 48 двострано Фогел точка е направен од вистински Тибет Хималаите кристал!Овој уникатен кварц точка на најдобрите изработка е 99% вода јасни.Спецификациите се 6.20 инчи долго, и Околу Тежина 396 грама.Совршена големина за сите видови на енергија работи.Оваа прекрасна точка ќе се направи голема централен за секоја соба, лекување простор или работа област!Сликите кои не го прават тоа за правда.Овие МОЌНИ исцелување алатки биле поединечно handpicked за посебност, моќта на дополнителни енергетски својства, максималната енергија и се со највисок Квалитет на пазарот.Овие прекрасни кристали се благословил и полни со енергија од страна на нашиот господар секачи во нашата фабрика.Нашите секачи се channeling овие субјекти на светлина, љубов, сочувство, и мир, со чудесен healings да милиони посетители.На Кристали се првично извори од рудниците во Тибет Хималаите.Секој месец ние добива испораки на вода, и кристали од различни видови.Еднаш во нашата фабрика, вода и кристали се програмирани од страна на нашиот господар секачи специјално за да биде од корист и за исцелување на сите луѓе допрени од Тибет Хималаите енергија.Тибетската висока надморска височина кварцен кристал предизвикува засилување на свој посебен енергетско поле, тоа може и ќе произведува огромна сила областа на исцелување негативни јони и ќе го исчисти областа на позитивни јони кои може да наштети вас и вашите најблиски.Оваа Тибетската кристал точка е голем засилувач и трансформатор на енергијата, вашиот најмалите мисла ќе биде веднаш зголемена од овој свет кристал.Сите наши кристали & камења се природни и се формира во текот на милиони години.Бидејќи тие се природни, секое парче може да има содржини, природни линии или indentations.Ова е нормално и дел од природен материјал.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

YZERTLH Топла Вода во Шише Нови Креативни Преносни Кадифен Плетени Ткаенини Покрие Вода-Полнат Силиконски Топла Вода во Шише Производи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YZERTLH Топла Вода во Шише Нови Креативни Преносни Кадифен Плетени Ткаенини Покрие Вода-Полнат Силиконски Топла Вода во Шише Производи

Лекувањето на болките во мускулите, стрес или грчеви, артритис, болки и болки, беспомошна necks, долниот де�

DEN 479.76
Honpal Deshedding Чешлање Алатка за Мачки,Кучиња и Коњи-Ергономски Дизајн Дрвени Младоженецот Четка, Професионални Милениче Groomer,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Honpal Deshedding Чешлање Алатка за Мачки,Кучиња и Коњи-Ергономски Дизајн Дрвени Младоженецот Четка, Професионални Милениче Groomer,

Широка примена : Не само што не работа на домашни миленици, но, исто така, мебел, постелнина за домашни ми�

DEN 479.76
suyi Симпатична Количка за Накит и Козметички Лен Биро за Складирање Кутија Носителот Канцелариски Организатор Случај Складирање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

suyi Симпатична Количка за Накит и Козметички Лен Биро за Складирање Кутија Носителот Канцелариски Организатор Случај Складирање

100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Материјал : Лен + СТП.Големина : 27*27*28cm / 10.6*10.6*11in(поголем големина од други).О

DEN 431.76
DIY Eyelash Проширување,CALAILIS Кластер Трепките Комплет Eyelash Кластери Дома Eyelash Лепак-базирани Бенд 0.10 Дебелина 20 Корени
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DIY Eyelash Проширување,CALAILIS Кластер Трепките Комплет Eyelash Кластери Дома Eyelash Лепак-базирани Бенд 0.10 Дебелина 20 Корени

CALAILIS DIY EYELASH ПРОДОЛЖУВАЊЕ КОМПЛЕТ : DIT lash екстензија е да стане движат, можете да го направите сето тоа со �

DEN 407.76
ЛАК Лаптоп со Екран Зголемувачот,Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон,Екран Зголемување 3-4 Пати, за Филмови, Видеа, и за Статистика,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЛАК Лаптоп со Екран Зголемувачот,Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон,Екран Зголемување 3-4 Пати, за Филмови, Видеа, и за Статистика,

▶Лаптоп со екран зголемувачот парична Казна боја, богата екран, голем екран, поврзан со Лаптоп екранот �

DEN 564.00