• Обновено
Миленичиња Чешлање Четка, Професионални Де-Пролевање Алатка за Раси на Кучиња, Мачки со Кратка или Долга Коса, Драматично го Намалува Пролевање во Под 10 Минути

Миленичиња Чешлање Четка, Професионални Де-Пролевање Алатка за Раси на Кучиња, Мачки со Кратка или Долга Коса, Драматично го Намалува

Buyers rating:
DEN 1152.00

Залиха

НЕ се ЛИЗГА, се СПРАВУВА со : кои се ергономски дизајниран за удобно контрола и обезбедување на безбедно deshedding искуство за вас и вашето куче или мачка.НАЈДОБРИТЕ домашни МИЛЕНИЧИЊА ЧЕШЛАЊЕ АЛАТКА : пет четки отстранување до 95% од мртвите коса и tangles од вашата мачка и куче лесно во само 10 минути.ПРОФЕСИОНАЛНА ГРИЖА : Нашата четки задржи вашето домашно милениче чисти.Чешлање и масажа здрав грб остава вашето домашно милениче грб мека и сјајна.ПОГОДНА ЗА МНОГУ МИЛЕНИЧИЊА : Ова измамник четка е совршен за кучиња и мачки со долга или кратка коса.можете да ги купите овој производ со доверба.ВИСОК-КВАЛИТЕТ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : за време на употреба, ако најдете било какви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и да се врати во рок од 24 часа.Масажа животни со чешел може да помогне во спречување на кожни болести и да се промовира циркулацијата на крвта.Направете вашето домашно милениче крзно мека и сјајна!Вашето домашно милениче ќе сакаат да се бранеа!Строго се препорачува да професионални сопствениците на домашни миленичиња, ветеринари и beauticians. 1. Лесно да се чисти. 2. Погоден за мачки и кучиња. 3. Бојата е освежување и деконтаминација. 4. На трајни и не се лизга рачката на домашно милениче четка не ќе го направи вашиот зглоб замор. 5. Чешли не само што може да се спречи опаѓањето од заплитане, но, исто така, направи животински влакна помек и повеќе сјајна.Производ параметар Бренд : DEHSDO Димензии : 195mm x 84mm x 66mm Материјал : висок квалитет ABS+нерѓосувачки челик+HTPE Боја : бела, виолетова Тежина : 95g Производи во поглед 1 × Милениче Четка 100% по продажба на заштита Ако наидат на проблеми при користење на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.внимавајте 1. Поради светлосни ефекти, прикажување на светлината, контрастот, и сл., на тон на боја на сликата и на крај објект може да биде малку поинаков. 2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-2mm, ви благодарам многу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мачките Цртан филм Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажно и Суво Организатор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мачките Цртан филм Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажно и Суво Организатор

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76
Термички Заштитник, 10pcs Пластични Сонда KSD9700 за Електрична Опрема за средството за смекнување на косата Мотор за Трансформатор(80°C)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Термички Заштитник, 10pcs Пластични Сонда KSD9700 за Електрична Опрема за средството за смекнување на косата Мотор за Трансформатор(80°C)

Функција : 1 KSD9700 пластични сонда за контрола на температурата прекинувач, нормално отворен тип 250 V / 5 A.2...

DEN 487.20
Топла Вода во Шише со топла Вода за Греење и мраз Компресира? ПВЦ Вода Торба, без Мирис Супериорен Материјали,Одлични за Болка (E)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Топла Вода во Шише со топла Вода за Греење и мраз Компресира? ПВЦ Вода Торба, без Мирис Супериорен Материјали,Одлични за Болка (E)

Тоа исто така може да биде ладна облога за луѓе со треска или да се намали отокот за ситни повреди Кога г�

DEN 167.76
USX ПЛАНИНАТА Целост Предлогот ТВ Ѕид за Повеќето 47-84 инчен Рамен Екран/LED/4K Телевизори, ТВ Монтажа Заградата Двојно Завртување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

USX ПЛАНИНАТА Целост Предлогот ТВ Ѕид за Повеќето 47-84 инчен Рамен Екран/LED/4K Телевизори, ТВ Монтажа Заградата Двојно Завртување

40", која се зачуваат некои вредни простор за вас и за вашиот дом да изгледа уредно и Макс Прикачување на п

DEN 1039.44
LUARANE Бања Медицина Кабинет со Огледало, Монтира на Ѕид Огледало Кабинет со Прилагодлива Полица, Складирање Организатор Кабинет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LUARANE Бања Медицина Кабинет со Огледало, Монтира на Ѕид Огледало Кабинет со Прилагодлива Полица, Складирање Организатор Кабинет

Нашата бања огледало кабинет може да направи разумна употреба на ѕид простор и да ги елиминираат вашите

DEN 2399.76
NEIKO 52908A Мотоцикл Тркала Диск Кочница Заклучување со Аларм | До 110db Звук Аларм | Анти-Кражба Сензор за Движење за Безбедност
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NEIKO 52908A Мотоцикл Тркала Диск Кочница Заклучување со Аларм | До 110db Звук Аларм | Анти-Кражба Сензор за Движење за Безбедност

[КВАЛИТЕТ] : Трајни ' рѓа и времето издржливи метална конструкција за максимална заштита [БЕЗБЕДНО] : До 110

DEN 575.76