• Обновено
NVIDIA Quadro K5000 за MAC 4GB GDDR5 Графичка картичка (PNY Дел #: VCQK5000MAC-PB)

NVIDIA Quadro K5000 за MAC 4GB GDDR5 Графичка картичка (PNY Дел : VCQK5000MAC-PB)

Buyers rating:
DEN 9599.76

Залиха

Пакетот вклучува : NVIDIA Quadro K5000 за Mac графика одбор Стерео конектор заградата Две Display Port да мини-Display Port адаптери DVI-I VGA адаптерот Quick Start Водич PNY Предност од 3-годишна Гаранција Пред-и пост-продажни помош на бесплатниот телефонски професионална техничка поддршка Посветен Областа Апликација Инженери Спецификација на Производот CUDA Јадра 1536 графичкиот процесор Меморија 4 GB GDDR5 Меморија Интерфејс 256-битна Мемориска пропусен Опсег 173.Доверба решение уверение за индустрија-водечките професионални апликации.Максимална DVI DL Резолуција 2560 x 1600 во 60 Hz.0 GB/s Систем Интерфејс PCI Express 2.Стерео Конектор Заградата се Вклучени,Целосна поддршка за сите Mac OS X Графика APIs,Apple Камп Поддршка за Windows или Linux.Со способноста да се вози до четири прикажува истовремено од две DVI и две Display Port конектори, и поддршка за Прикажување Порта 1.50" L, Dual Слот Екранот Конектори DVI-I DL + DVI-D DL + ДП 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Beerty Шупливи Од Цвет Печати Пенкало, Молив Носителот Складирање Кутија Сад Организаторот за Статистика Училиште Биро Материјали
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Beerty Шупливи Од Цвет Печати Пенкало, Молив Носителот Складирање Кутија Сад Организаторот за Статистика Училиште Биро Материјали

Тоа е практична , вие може да ја користите за да accomodate голема планината на пенкала и задржи вашето биро н�

DEN 52.56
YaNovate Фитнес ЛАТ и Подигнете Макара Систем со Вчитување Pin Tricep Рака Бар Кабел Јаже Машина за Мускулна Сила, Дома Тренингот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YaNovate Фитнес ЛАТ и Подигнете Макара Систем со Вчитување Pin Tricep Рака Бар Кабел Јаже Машина за Мускулна Сила, Дома Тренингот

Ако не се целосно задоволни, едноставно ни email за размена или целосно враќање на средствата 【Директно Б�

DEN 719.76
Бања Туш Завеса Лагер за Дома Хотелски Спа 60x72 Инчи Pongee Дома Декоративни Туш Завеса 12 Куки Акварел на Вљубените Розева Пеперутка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бања Туш Завеса Лагер за Дома Хотелски Спа 60x72 Инчи Pongee Дома Декоративни Туш Завеса 12 Куки Акварел на Вљубените Розева Пеперутка

Големина на : Оваа туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да изберет�

DEN 503.52
LSNLNN Отпад, Отпадоци,Ѓубре Лименки Круг Мрежа Wastebasket Пластични Канти Може Без Покритие, Канти за Отпадоци за Кујни Бања Канцеларија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LSNLNN Отпад, Отпадоци,Ѓубре Лименки Круг Мрежа Wastebasket Пластични Канти Може Без Покритие, Канти за Отпадоци за Кујни Бања Канцеларија

Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Испратете Ни email, во Секое Време и Ќе Бидат Среќни да помогнеме.Из

DEN 631.20
Grizzly Сите Природни Заеднички Здравје за Кучиња, 16 Fl Мл - Направен во САД, Збогатени со Коноп Масло, Дополнителна Сила Течни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Grizzly Сите Природни Заеднички Здравје за Кучиња, 16 Fl Мл - Направен во САД, Збогатени со Коноп Масло, Дополнителна Сила Течни

СИДА ВО ПРИРОДНА ОДРЖУВАЊЕ НА ЗГЛОБОВИТЕ.Помага во одржување и поддршка на заеднички флексибилност и mov

DEN 400.80
20-Pack Шарени Спирала Роденден Свеќи во Собата со Носителите,Забава, Свадба, Роденден Свеќи во Собата,,Партија, Свадба, Роденден
  • Обновено
Ценетост на стоката:

20-Pack Шарени Спирала Роденден Свеќи во Собата со Носителите,Забава, Свадба, Роденден Свеќи во Собата,,Партија, Свадба, Роденден

Должина 13.2 инчи, burnable свеќа должина 9 cm / 3.54 инчи големината на пластичните носител е околу 4.Долгозапален

DEN 2181.60
ZYHO Airlove Крвава Лузна Ѓердан Хорор Крв Капе Ѓердан Грлото Крварење Ѓердан ноќта на Вештерките Mardi Gras Партија Материјали за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZYHO Airlove Крвава Лузна Ѓердан Хорор Крв Капе Ѓердан Грлото Крварење Ѓердан ноќта на Вештерките Mardi Gras Партија Материјали за

Материјал : Пластика / смола.Големина : Ѓердан должина е 32cm, продолжен синџир должина е 4cm, грешка е околу 1

DEN 167.76
6 фатат ЗИМА КАВЕР-Опстанок НОКТОТ Фиксна Сечилото Тактички KARAMBIT Јаглероден Челик Остри Тактички Фиксна Сечилото на Нож
  • Обновено
Ценетост на стоката:

6 фатат ЗИМА КАВЕР-Опстанок НОКТОТ Фиксна Сечилото Тактички KARAMBIT Јаглероден Челик Остри Тактички Фиксна Сечилото на Нож

Нашите остри ловечки нож ќе остане остри како жилет сечилото.Нерѓосувачки челик сечилото збогатена со �

DEN 638.16
LITINGFC Кујна Складирање Полица,2 Ниво Метал Десктоп Чување Полиците, Козметика Екранот Решетката за Спална соба за Бања за Статистика
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LITINGFC Кујна Складирање Полица,2 Ниво Метал Десктоп Чување Полиците, Козметика Екранот Решетката за Спална соба за Бања за Статистика

Метал материјал : Складирање Полица е направен од цврсти и издржливи железо, двојна боја процес, рачно з�

DEN 1557.60
DYLANDY Мулти-Функција Платно Пенкало, Боја, Молив Торба Кутија се Тркалаат Платно Боја, Молив Тркалаат Поставете Перниче Повеќенаменски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DYLANDY Мулти-Функција Платно Пенкало, Боја, Молив Торба Кутија се Тркалаат Платно Боја, Молив Тркалаат Поставете Перниче Повеќенаменски

✔️Димензии : 20 см широк * 58 cm долги, да ги задржи на молив организирани ✔️Материјал : Изработени од паму�

DEN 161.76