• Обновено
Лајт-На iHAP422 22x DVD±RW ИРО/PATA Режач со ОЕМ најголемиот Дел LightScribe Drive

Лајт-На iHAP422 22x DVD±RW ИРО/PATA Режач со ОЕМ најголемиот Дел LightScribe Drive

Buyers rating:
DEN 959.76

Залиха

Интерфејси/Портови : 1 x ИДЦ EIDE/ATAPI.Максимална Пишување Брзина : 22x DVD/48x CD.Максимална Преработи Брзина : 8x DVD/32x CD.Максимална Прочитајте Брзина : 16x DVD/48x CD.Баферот : 2 MB.Лајт-На IHAP422 22x DVDRW се Вози со Light Scribe IHAP422-98 CD/DVD Комбо Дискови - Внатрешниот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Lrnn Дрвени Предиво Сад со Отстранлив Капак 5.7 х 3.3 Инчен рачно изработени Голем Плетење Сад Капчиња Сад Носителот Предиво Чување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Lrnn Дрвени Предиво Сад со Отстранлив Капак 5.7 х 3.3 Инчен рачно изработени Голем Плетење Сад Капчиња Сад Носителот Предиво Чување

Материјал : Нашиот рачно изработени предиво плетење сад е направен од дрво со гланц, Нејзината мазна пов

DEN 455.76
Засилен Мрежа Pop-Up Перење Забавува, Преносни Трајни Рачки, Расклопна за Складирање и Лесно да се Отвори, Виткање Pop-Up Облека
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Засилен Мрежа Pop-Up Перење Забавува, Преносни Трајни Рачки, Расклопна за Складирање и Лесно да се Отвори, Виткање Pop-Up Облека

Здрав мрежа изградба : трајни мрежа материјал овозможува на воздухот да циркулира со цел да се елиминир�

DEN 359.76
YUANBOO 50 Компјутери/многу Шарени Мини Сунѓерот Нокти Датотеки Двојно-Страна 100/180 DIY Emery Одбор Помине Визуелниот Датотеки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YUANBOO 50 Компјутери/многу Шарени Мини Сунѓерот Нокти Датотеки Двојно-Страна 100/180 DIY Emery Одбор Помине Визуелниот Датотеки

[ДВОЈНО ДВОСТРАНО EMERY ОДБОРИ] 100 и 180 двојно двострано ронки, 100 ронки е повеќе грубо да се формира и подне�

DEN 1876.80
Kleine Wolke Тоалет Четка Носителот Mallow, Бела
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kleine Wolke Тоалет Четка Носителот Mallow, Бела

Stoneware тоалет четка за носител со брановидни дизајн во меки природни нијанси.Мерења : 11,8 x 11,8 x 43 cm.Серија с�

DEN 1200.24
4 Пакет 3/16 Метал Дупка Приклучоци - Никел Позлатен Челик Круг Цевки Приклучоци - Тркалезна Челик Цевки Приклучоци - Никел Позлатен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Пакет 3/16 Метал Дупка Приклучоци - Никел Позлатен Челик Круг Цевки Приклучоци - Тркалезна Челик Цевки Приклучоци - Никел Позлатен

3 / 16" метал дупка приклучоци со никел плоча, одговара на панел дебелина 0.016"0.062", глава дијаметар 11 / 32".Круг

DEN 235.44