• Обновено
Berker 85341288 Инфраред Сензор Ѕид Бела Сензор За Движење (Инфрацрвен Сензор Вајт)

Berker 85341288 Инфраред Сензор Ѕид Бела Сензор За Движење (Инфрацрвен Сензор Вајт)

Buyers rating:
DEN 4223.76

Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.Формат = сензор за движење.Монтажа Тип = рамна-монтирани.Постојана светлина контрола = Бр.HLK контрола = Yes.Може да се вмрежени = Yes.Откривање областа околу 12 x 16 M, откривање агол на секоја страна прилагодливи прибл. 45.. 90 °, Откривање нивоа 3, Одговор чувствителност може да се прилагоди прибл. 10.. 100% Одговор светлината прилагодливи прибл. 5../1000/unendl.LX – run-на време може да се прилагоди прибл. 10.. 30 минути, со исклучување на какво било предупредување за SO-DIMM ВРЕДНОСТ 50% за 30 секунди, кратки периоди на време 200 MS, имунитетот време прибл. 10 s, температурата на работа : 5.. + 45 °C, Релативната Влажност Опсег : 0.. 65% Не Бета Uung, на Висина од 34 mm, ниска сопствена потрошувачка на енергија, дај заштита, µ Процесор контролиран начин на работа, со копче за вклучување/исклучување/auto (и статус на LED индикатори црвена/, Зелена и Портокалова со заклучување на тастатурата, со мемориска функција за да го направите да изгледа како некој да е во симулација, учат функција за одговор осветлувањето може да се прилагоди со користење на копчето, партија функција да работат до 2 часа, ПРЕДВОДЕНА прилог/вметнете Kompatiblitäts екранот, кратко време со имунитет време (e.г.за скалите светлина/Импулс повици) е сензор за движење.Монтажа Тип е лиценциран под гипс.Konsta Ntlichtre.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

25 Зеленило, Кои Мама Знае Најдобро, Бебе Предвидувања И Совети Картички, 25 Trivia Игра Бебе Туш, Се Најде На Гости - 4 Двокреветни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

25 Зеленило, Кои Мама Знае Најдобро, Бебе Предвидувања И Совети Картички, 25 Trivia Игра Бебе Туш, Се Најде На Гости - 4 Двокреветни

Ако сакате бебе туш партија материјали кои бараат нула првично, организација, или за печатење, тогаш ово

DEN 604.32
Nofeda Компатибилен со Fitbit, Аце 3 Бендови за Деца, Силикони Водоотпорен Хривнија Додатоци Спортски Види Рака Wristbands Замена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Nofeda Компатибилен со Fitbit, Аце 3 Бендови за Деца, Силикони Водоотпорен Хривнија Додатоци Спортски Види Рака Wristbands Замена

⭐【Компатибилни Модели 】 Nofeda замена бендови компатибилен со Fitbit, аце 3 за деца.На тракерот не е вклучена

DEN 359.52
Нерѓосувачки Челик Цилиндар Пен Носителот Сребро Десктоп Организаторите На Купот Застане Мулти Користите Молив Тенџере Носителот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Нерѓосувачки Челик Цилиндар Пен Носителот Сребро Десктоп Организаторите На Купот Застане Мулти Користите Молив Тенџере Носителот

1.Боја Елегантен сребро сјајот нерѓосувачки челик пен носителот, мулти функција молив тенџере биро за о

DEN 309.36
Homemaid Живеење Бамбус 3 Ниво Чевли Рек Клупата, Премија Чевли Организатор или Entryway Клупата, Совршен за Чевли Cubby, Влез Клупата,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Homemaid Живеење Бамбус 3 Ниво Чевли Рек Клупата, Премија Чевли Организатор или Entryway Клупата, Совршен за Чевли Cubby, Влез Клупата,

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

DEN 1319.76
Puma Men ' s Tripple Двојно Резервоарот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Puma Men ' s Tripple Двојно Резервоарот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% ПОЛИЕСТЕР, 25% ПАМУК BCI, 25% VISCOSE.Увезен�

DEN 373.44
Isabelvictoria Електричен Автомобил Батеријата Замена Алатка Помошник Авто Компјутер Моќ-Исклучување Меморија OBD Автомобил Дијагностички
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Isabelvictoria Електричен Автомобил Батеријата Замена Алатка Помошник Авто Компјутер Моќ-Исклучување Меморија OBD Автомобил Дијагностички

Со црвена клип за да се поврзете на резервната батерија катоден, црна за да се поврзете на негативни.Поз�

DEN 194.16