• Обновено
Hayward 1M145TVT38 Серија R Модел RX50 Магнетни Диск Пумпа, ETFE, 5 HP, 3 Фаза, 208-230/460 V

Hayward 1M145TVT38 Серија R Модел RX50 Магнетни Диск Пумпа, ETFE, 5 HP, 3 Фаза, 208-230/460 V

Buyers rating:
DEN 1060.80

Залиха

Влезот Врска : 2" MNPT.Испуштање Врска : 1-1/2" MNPT.Пумпа : RX50 5 HP 230/460 3 PH.Печат-Помалку Дизајн.Лесно Одржување.Оваа Hayward, модел 1 M145 TVT38, е Р Серија Хоризонтална Магнетни Диск Пумпа, Јаглерод Засилен ETFE, RX50 5 HP 230/460 3 PH.Неговите Карактеристики и Спецификации се : Печат-Помалку Дизајн, Низок Триење Ракување, Лесно Одржување, Нема Специјални Алатки.Пумпа : Стакло армирано, дебел ѕид, ETFE изградба.Цевка Врска : Навој NPT.Вратило : Керамички со PTFE Черупка.Печати : FPM.Перформанси : Модели за проток од 5 до 140 GPM со TDHs до 141 стапки.R-Серија пумпи и мотори се исти за не-оптоварување, континуирано должност перформанси во текот на целиот пумпа перформанси опсег.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кафе Кригла, Чај Шолја Кафе Кригла Порцелан со Рачка Сет на Микробранова печка и машина за миење Садови Безбедно Широк Кригла за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кафе Кригла, Чај Шолја Кафе Кригла Порцелан со Рачка Сет на Микробранова печка и машина за миење Садови Безбедно Широк Кригла за

Ви посакувам среќен живот!.Производот е рачно мери, не може да биде грешка на 12 cm, ве молиме да се разбере.

DEN 1570.32
Creality CR-10-ТИ Pro Full Hotend Комплет, Оригиналниот Полн Собрани Екструдер Hotend Комплет со Грејач Блок, Силиконска Маска, Вентилатор,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Creality CR-10-ТИ Pro Full Hotend Комплет, Оригиналниот Полн Собрани Екструдер Hotend Комплет со Грејач Блок, Силиконска Маска, Вентилатор,

Вонредни Интегриран Дизајн : Лим надворешната школка, металик боја.Чувство на иднината на науката и тех�

DEN 1679.76
ДНК Motoring TWM-027-T666-Б.К.-СУМ-Р Прирачник Телескопски Количка за Влечење Огледало W/Претвори Сигнал Компатибилен Со 08-16 F250
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ДНК Motoring TWM-027-T666-Б.К.-СУМ-Р Прирачник Телескопски Количка за Влечење Огледало W/Претвори Сигнал Компатибилен Со 08-16 F250

FITMENT : Компатибилен Со 0816 F250 Супер Должност / 0816 F350 Супер Должност / 0816 F450 Супер Должност / 0816 F550 Супер Д�

DEN 2495.76
ПОТЕКЛОТО нега на кожата Ѕвезди
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ПОТЕКЛОТО нега на кожата Ѕвезди

Ѓумбирот Souffle Шлаг Тело Павлака 3 мл.Gloomaway Грејпфрут Тело Souffle 3 мл.Совршен Свет Интензивно Хидратантен Те

DEN 793.92
Fesjoy Термичка Хартија, Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Fesjoy Термичка Хартија, Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Направен од висок квалитет на термичка хартија, нетоксични, издржливи и отпорни на абење.Со заштитен сл�

DEN 1663.20
Матрицата,Дома Слатки Зборови DIY Дели Stencils Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Хартија Картичка Дефиниција
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Матрицата,Дома Слатки Зборови DIY Дели Stencils Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Хартија Картичка Дефиниција

Дома, на училиште, градинка, дневна нега на јава Можете да ги користите овие stencils сликарство вашите ѕидо�

DEN 431.52
Wristband Флексибилни Lulumi Lanyard Телефон Случај Компатибилен со Oppo R11S Плус, Сјајот Оригиналниот Штанд Функционална Потпирачот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Wristband Флексибилни Lulumi Lanyard Телефон Случај Компатибилен со Oppo R11S Плус, Сјајот Оригиналниот Штанд Функционална Потпирачот

[Функционална Wristband Носителот] Флексибилни wristband може да стане мобилен телефон носителот лесно...

DEN 191.76
WHUANR Мрежа на Храна ги Опфаќа за Надвор: 4 Стандард (17X17) Храна Шатори за на Отворено, Партии, Пикник, СКАРА, Пикник Додатоци,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WHUANR Мрежа на Храна ги Опфаќа за Надвор: 4 Стандард (17X17) Храна Шатори за на Отворено, Партии, Пикник, СКАРА, Пикник Додатоци,

СОВРШЕН ЗА на ОТВОРЕНО Лесно да се чисти, рака мие : Отстранете ги дамките од бришејќи шатори со влажна к�

DEN 239.76
Течни Ниво Предавателот Сензор, IP68 Водоотпорен Заштита на Високо‑ Течни Ниво Предавател за Индустриски Материјали(10)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Течни Ниво Предавателот Сензор, IP68 Водоотпорен Заштита на Високо‑ Течни Ниво Предавател за Индустриски Материјали(10)

ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА : IP68 мулти‑слој водоотпорен заштита се обезбеди безбедна употреба и долг животен п

DEN 2131.20
Umizato Сина Светлина Очила Круг Рамка - Лесни Удобно Bluelight Блокирање на Екранот Очила за Жени Мажи, Јасно Објектив за Зјапање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Umizato Сина Светлина Очила Круг Рамка - Лесни Удобно Bluelight Блокирање на Екранот Очила за Жени Мажи, Јасно Објектив за Зјапање

Долгорочната изложеност на сина светлина може да влијае на целокупното здравје проблеми, вклучувајќи о

DEN 1440.00