• Обновено
Замена на Видео Проектор Далечински Управувач (Црна) за projectiondesign avielo Helios Студио Издание

Замена на Видео Проектор Далечински Управувач (Црна) за projectiondesign avielo Helios Студио Издание

Buyers rating:
DEN 598.80

Залиха

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, погодно за секојдневна употреба и транспорт.Електрични коло на далечинскиот управувач се бара малку енергија за да работат.Тоа ќе продолжи да работи дури и кога батериите се блиску до нивниот живот е крајот.НА Индикаторот ги осветлува по било активно копче на далечинскиот е притиснато.Тоа покажува дека далечинскиот управувач работи правилно и дека тоа праќа IR сигнал на уредот.Далечинското е изработена од цврста издржлива пластика и не ќе се скрши лесно.Копчиња се удобно, но не се премногу чувствителни на допир.Оваа функција ги спречува носење надвор или испраќање на случајни сигнали.Безбедност на Завртката е childproofing функција која го спречува неовластен пристап до мали делови во внатрешноста и гушење опасности поврзани со нив.Овој далечински е компатибилен само со моделот наведени погоре.Без дополнително програмирање е потребно.Далечинскиот обезбедува најголемиот дел од оригиналните команди за вашиот уред.Тоа е загарантирана за да го свртите уредот на и исклучување, им даде пристап и навигација низ менито, изберете влезниот сигнал.Некои специфични функции, како што страница флип, корекција на грешките, видео прилагодување и броевите се вообичаено достапни, но во ретки случаи може да не работи правилно со некои уреди.Не ласерски покажувач не е достапна.Далечински бара две ААА батерии (не се вклучени).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

М12 Компактен Inflator Комплет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

М12 Компактен Inflator Комплет

Топ оф автомобил гума за помалку од 1 мин 2835 PSI, го исполнува еден lt камион гуми во помалку од 4 минути 3045 PSI

DEN 4500.00
1/48 МЗ-60K Black Hawk
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1/48 МЗ-60K Black Hawk

Оваа пластика модел комплет бара пластичен цемент и боја за собрание, и тие да се продаваат одделно.Оваа

DEN 1522.32
LVeShop Копар кисели Краставички Автомобил Шофершајбната Сонцето Сенка - Блокови Ув Зраци Сонце Стакло Заштитник, Sunshade да се
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LVeShop Копар кисели Краставички Автомобил Шофершајбната Сонцето Сенка - Блокови Ув Зраци Сонце Стакло Заштитник, Sunshade да се

Додатоци За Градба : Не Е Еластична Бенд За Складирање, Од Една Страна И Две Corns На Горниот Крај, Која Може

DEN 494.40
MUZATA 165FT String Светлина Виси Комплет Светилка за Отворен и Затворен Свет Суспензија од не 'Рѓосувачки Челик 1/16 Црна Винил
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MUZATA 165FT String Светлина Виси Комплет Светилка за Отворен и Затворен Свет Суспензија од не 'Рѓосувачки Челик 1/16 Црна Винил

Безбедно и Издржливи Овие string светлина виси проекти се направени од висококвалитетни нерѓосувачки чел

DEN 551.76
Aviditi 40 x 48 Рамен Отворен Врвот Јасно Пластика Поли Кеси за Партија Услуги, Подароци, Делови, Складирање, Пакување, и Повеќе,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Aviditi 40 x 48 Рамен Отворен Врвот Јасно Пластика Поли Кеси за Партија Услуги, Подароци, Делови, Складирање, Пакување, и Повеќе,

Најпопуларните се користи Поли Торби за општа мала до средна тежина производи за да се заштитат од нечи�

DEN 4158.72
BLITZWAX Шанса за Полнење за Жени Мажи Дигитални Восок Потоплите Тврд Восок Комплет со 50 Восок Додатоци 17.5 оз Восок Грав за Полно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BLITZWAX Шанса за Полнење за Жени Мажи Дигитални Восок Потоплите Тврд Восок Комплет со 50 Восок Додатоци 17.5 оз Восок Грав за Полно

LCD Дигитален Дисплеј Восок Потоплите Нема повеќе гори!BLITZWAX дигитални восок грејач нуди прецизна дури и

DEN 959.76