• Обновено
DGFDS Возен Висина Прилагодливи Ротирачка Столица со Поддршка Рамка Barbershop Фризерски Круг Салон Стол Убавина Столче 360° Ротација на Тркала (Боја : Сива боја)

DGFDS Возен Висина Прилагодливи Ротирачка Столица со Поддршка Рамка Barbershop Фризерски Круг Салон Стол Убавина Столче 360° Ротација

Buyers rating:
DEN 5790.24

Залиха

► Висина Прилагодливи - Седиште Висина Може да Се Прилагоди од 45-58cm со Гас Лифт Механизам Кој Може да ги исполни Вашите Различни Потреби. ► Трајни и Стабилни : Седиште Перница е Направен на СТП Кожа,со силна отпорност на абење, затегнувачка, цврстина, и вода доказ функции, лесно да се чисти и одржува. ► Тркалање Столче со Корен Одмор—Модерен Дизајн за Дома Контра Островот Употреба, идеален за Работа Дома Тетоважа Масажа на Лицето Продавница за Медицински Спа Салон. ► Лесно Мобилност - Мазна Валање, плови efforlessly на сите видови подот кога sup за работа област или дома.Лесно Собранието,Собранието заврши во 5 минути,Држи до : 150 кг. ► Висока Стабилност - на дното на зглобот столче стол одговара на casters тесно да се направи стол постабилна.Нашите канцелариски столови користиме високо квалитетни молчи casters, на различни катови, како што се крпа тепих, дрвени подови и камените подови.Спецификација : Име на Производ : Златна Ротирачки Берберот Stool Material : Носат-отпорни, платно, метал од не ' рѓосувачки челик, метални железо, other Range на пораст или пад : околу 45-58 CMRotation агол : 360° rotation Process : прирачник за заварување, висока температура electroplating Applicable места : бербер, спална соба, дневна соба, ноктите салон, трпезарија, other Package Листа : 1* chair Feature : изметот височина е целосно прилагодливи и го задржува клиенти на дофат додека во седечка положба.Изметот е удобно, атрактивен и практичен.Оваа столица е исто така погоден за салони за коса, убавина parlour, tattoo студио и многу more Smooth возен casters тркала.360 степени вртливата за оптимален агол, без да се движат на столица.

Кон својствата

Product Name:
Golden Rotating Barber Stool
Material:
Wear-resistant fabric, metal stainless steel, metal iron, other
Range of rise or fall:
about 45-58CM
Rotation angle:
360° rotation
Process:
manual welding, high temperature electroplating
Applicable places:
barber shop, bedroom, living room, nail salon, dining room, other
Package List:
1* chair
Feature:
The stool's height is fully adjustable and keeps the clients within reach while in a sitting position. :
The stool is comfortable, attractive and practical. This stool is also suitable for hair salons, beauty parlour, tattoo studios and many more :
Smooth rolling casters wheels. :
360 degrees swivel for optimal angle without moving the stool. :

Најдобри предлози во категоријата

Qorpak GLC-02292 Безбедност Обложени Килибар Стакло Широк Устата Пакер Шише со 53-400 Црна Фенолни Пулпа/Винил Наредени Капа, 99mm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Qorpak GLC-02292 Безбедност Обложени Килибар Стакло Широк Устата Пакер Шише со 53-400 Црна Фенолни Пулпа/Винил Наредени Капа, 99mm

Црна thermoset фенолни печатнаредени капа обезбедува содржината за да помогне да се спречи spills и испарување

DEN 1934.40
Салон Берберот Кејп морска ѕвезда Шема Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Салон Берберот Кејп морска ѕвезда Шема Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

Идеален за шампон, сечење и обликување.Прилагодливи вратот затворање дизајн се вклопува во necks на возра�

DEN 458.40
Зелена Тропска Палма & Папрат Остава 48x72 Инчен Туш Завеса Водоотпорен Долго Перат Модерна Кабина Бања Декоративни Туш Завеси Ткаенина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Зелена Тропска Палма & Папрат Остава 48x72 Инчен Туш Завеса Водоотпорен Долго Перат Модерна Кабина Бања Декоративни Туш Завеси Ткаенина

ГОЛЕМИНА : Туш Завеса Лагер 48" од 72" (W x L) : полиестер, Водоотпорен материјал туш завеса со 12 пластични куки

DEN 359.76
ZONFIND Божиќ Чорапи Персоналните Сопствени за Семеен Стан Атмосфера Нејасна Стол Удобност Столица Пријатна Креативни Оркестарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZONFIND Божиќ Чорапи Персоналните Сопствени за Семеен Стан Атмосфера Нејасна Стол Удобност Столица Пријатна Креативни Оркестарот

СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Должина : 16.5", ширина : 8.2", давајќи доволно простор да се одржи на целото семејство е �

DEN 2222.40
Aspen Креативни 23059-4 Јасно & Матирано Преоден Стил Замена Стакло Сенка, 2-1/8 Техник Големина, 5 високо x 4-7/8 дијаметар, 4 Пакет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aspen Креативни 23059-4 Јасно & Матирано Преоден Стил Замена Стакло Сенка, 2-1/8 Техник Големина, 5 високо x 4-7/8 дијаметар, 4 Пакет

Aspen Креативни јасно & матирано дизајн замена стакло, 4 пакет 21 / 8" Техник Големина, 5" високо x 47 / 8" дијамета�

DEN 972.72
Нови Lon0167 40mm се Отвори Избрана Ширина Не-sli-стр Гума сигурен ефикасност се Справи со Метал Автомобил Поправка Plier Прстен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нови Lon0167 40mm се Отвори Избрана Ширина Не-sli-стр Гума сигурен ефикасност се Справи со Метал Автомобил Поправка Plier Прстен

Име на производ : (издржливи во употреба) Автомобил Поправка Plier; Пакет Содржина : (најновата технологија)

DEN 388.56
EastVita Три-Слој Звук Хартија Мачка Тунелот Интересни Дише Мачка-Ноктот-Дупка Во Облик На Солза-Отпор Расклопна Канал Интерактивни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EastVita Три-Слој Звук Хартија Мачка Тунелот Интересни Дише Мачка-Ноктот-Дупка Во Облик На Солза-Отпор Расклопна Канал Интерактивни

Интересен звук на хартија : Интересен звук хартија, симпатична модел, кога мачката е игра, тоа ќе се напр�

DEN 388.56
Табела Место Картичка за Денот на Вљубените Лице, 25 Компјутери Мал Шатор Картички Поставување со Цвет Дизајн, Елегантен Име Картички
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Табела Место Картичка за Денот на Вљубените Лице, 25 Компјутери Мал Шатор Картички Поставување со Цвет Дизајн, Елегантен Име Картички

КВАЛИТЕТ и ГОЛЕМИНА на : Нашата маса прием картички amade на квалитетот карта на акции, кои се предголови з�

DEN 261.12
Cimlord 50PC Тешки Грб Закачалка - Тенок Простор за Заштеда на енергија Облека Закачалки со Не се Лизга Гумени Подлога, Плакарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cimlord 50PC Тешки Грб Закачалка - Тенок Простор за Заштеда на енергија Облека Закачалки со Не се Лизга Гумени Подлога, Плакарот

ЈАКА PROTECTER : отворање на панталони закачалка врвот ќе ви помогне да се откажам кошула повеќе лесно без ис

DEN 1103.76
Автомобил Чаша Носителот Увеселителен парк, Pack 2 2.75 Инчи Автомобил Coasters за Купот на Сопствениците, Кристално Кристал Чаша
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Чаша Носителот Увеселителен парк, Pack 2 2.75 Инчи Автомобил Coasters за Купот на Сопствениците, Кристално Кристал Чаша

✅ Висококвалитетни Материјали : Нашата чаша носителот увеселителен парк е составен од врвен квалитет м

DEN 95.76
ИНДУСТРИСКИ MRO WM60AAA-24D 120VAC NSMP-ОЕМ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНДУСТРИСКИ MRO WM60AAA-24D 120VAC NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 2162.40
Персоналните Сопствени 1 Линија Велосипедизам Циклус Велосипедизам Двострано Овална Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Персоналните Сопствени 1 Линија Велосипедизам Циклус Велосипедизам Двострано Овална Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет

Ништо урнатините на ден доста како несреќна помине ситуација.Snags се претвори во солзите, и што е брз начи

DEN 215.76
Beladla Корисни U-форма четкичка за Заби За да,360° Орален Чистење на Забите Дизајн Четка за заби Премиум Мека Прирачник за Обука
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Beladla Корисни U-форма четкичка за Заби За да,360° Орален Чистење на Забите Дизајн Четка за заби Премиум Мека Прирачник за Обука

Четка глава може да се чистат во сите правци, што го прави лесно да се четка забите.На силиконски четка г�

DEN 281.04
Stens 055-034 Напонски Регулатор, Сива
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Stens 055-034 Напонски Регулатор, Сива

Преферирана Страна На Искусни Механика За Одржување На Надворешна Енергија Опрема.Бренд : Stens.Земја На П

DEN 1362.24
Vaxson за Приватност Екран Заштитник, компатибилен со Withings ScanWatch 42mm Анти Шпионски Филм Заштитници Налепница [ Не Калено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson за Приватност Екран Заштитник, компатибилен со Withings ScanWatch 42mm Анти Шпионски Филм Заштитници Налепница [ Не Калено

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

DEN 359.76