• Обновено
X-DREE Двојна Страна 2-Жица Пролет Натоварени 6 x 1.5 V AA Батерии Носителот Случај(Custodia per il supporto D-e-лл-e batterie АА da 2 x 1,5 V АА един doppio caricatore на molla 2 conduttori

X-DREE Двојна Страна 2-Жица Пролет Натоварени 6 x 1.5 V AA Батерии Носителот Случај(Custodia per il supporto D-e-лл-e batterie АА

Buyers rating:
DEN 1737.60

Залиха

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Електрични Part.Net Тежина : 17g; Пакет Содржина : 1 x Батеријата Случај.Бренд : ; Главна Боја : Црна.Димензија : 5.5 x 4.5 x 3cm/2.2" x 1.8" x 1.2"(L*W*H); Должина на Кабел( Секој ) : 15cm/6"(Dimensione : 5,5 x 4,5 x 3 cm / 2,2' 'x 1,8' 'x 1,2' '(L * W * H); Lunghezza cavo (ciascuno) : 15 cm / 6' '.Погодни за : за 6 x 1.5 V AA Батерија(Батерија, не се Вклучени)(Adatto по : по 6 batterie АА da 1,5 V (batteria не inclusa).Dual Страна 2-Жица Пролет Натоварени 6 x 1.5 V AA Батерии Носителот Case With пролет оптоварување дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него.Батеријата не е вклучена овде.1. Кога батеријата случај се работи, максимална моќност треба да биде помалку од 12 W, работната тековната треба да биде помалку од 2 A.2.Ве молиме обрнете внимание на вашата батерија топлина при користење на овој производ и не користете лошиот квалитет на батеријата.Опис на Spanish Custodia per il supporto d Ell_e batterie АА da 2 x 1,5 V АА един doppio caricatore на molla 2 conduttori Paese ди produzione : CINA; Materiale : plastica, parte elettrica Peso netto : 17 g; Contenuto della confezione : 1 x Custodia по batterie : ; Colore principale : ner_o Dimensione : 5,5 x 4,5 x 3 cm / 2,2' 'x 1,8' 'x 1,2' '(L * W * H); Lunghezza cavo (ciascuno) : 15 cm / 6' 'Adatto по : по 6 batterie АА da 1,5 V (batteria не inclusa).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дрвени Ракавица Плетење Алатки, Божиќ DIY Плетени Ракавица Модел, Дрвени Плетени Ракавица Дефиниција, Екранот Модел Ракавици Удобен,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Дрвени Ракавица Плетење Алатки, Божиќ DIY Плетени Ракавица Модел, Дрвени Плетени Ракавица Дефиниција, Екранот Модел Ракавици Удобен,

Со Практичност : Можете да ги користите за да го блокира вашиот ракавици, висат ги во вашиот плетење агли

DEN 227.04
MB Стоун ПРО МБ-20 Полирање Комплет - Гранит полски, Гранит Полирање Алатка, Камен полски | Серпентини & Кварцит | Подготвен да се
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MB Стоун ПРО МБ-20 Полирање Комплет - Гранит полски, Гранит Полирање Алатка, Камен полски | Серпентини & Кварцит | Подготвен да се

5 оз МБ20 Гранит Полирање Крем (1) 5 инчен Подлога Возачот w / Вежба Адаптер (2) 5 инчен Свињи Коса Влошки (1) 5 ин

DEN 1531.92
ЏИН Видиме Екран Заштитник 0.33 mm 9H 2.5 D Целосна Лепак Калено Стакло Филм за Xiaomi 6X / А2(Црна) се Користи за Вашиот Телефон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЏИН Видиме Екран Заштитник 0.33 mm 9H 2.5 D Целосна Лепак Калено Стакло Филм за Xiaomi 6X / А2(Црна) се Користи за Вашиот Телефон

Ултратенок и одлична флексибилност.Екранот е дебела Внимателно да ги усогласат стаклото на екранот.Ако

DEN 504.00
Huarll Женска Симпатична Дуксери Боја Блок Тинејџерски Девојки Kawaii Кученце Печати Маскирани Sweatshirt Графички Pullover Блузи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Huarll Женска Симпатична Дуксери Боја Блок Тинејџерски Девојки Kawaii Кученце Печати Маскирани Sweatshirt Графички Pullover Блузи

sweatshirt за жените.Машина За Миење.Материјал : Полиестер, spandex, памук, направен од лесен материјал, мека и ко�

DEN 287.76
KESIO Дрвени Елка Beaded Играчки Рано Образование Играчки Stringing Провира Монистра DIY Едукативни Играчки Декорација за Полнење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KESIO Дрвени Елка Beaded Играчки Рано Образование Играчки Stringing Провира Монистра DIY Едукативни Играчки Декорација за Полнење

Име на производ : елка играчки.Материјал : Дрво.Производ големина : 28.6 x 24 cm.Safe материјал за да се заштити в

DEN 728.64