• Обновено
WINSOON 5FT Еден Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет со Лизгачки Штала Врата се Справи со

WINSOON 5FT Еден Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет со Лизгачки Штала Врата се Справи со

Buyers rating:
DEN 1656.00

Залиха

Едноставни работи, ќе ги купат и нив повторно!За вашата Гаража, Подрум, Слајд Врата, Градина фабрика гејтс, лизгачки штала вратата. [ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА ЗА ДОМА НАДГРАДБА на ПРОЕКТ] - Едноставно вежба два сета од 7-3/4" распоредени дупки на работ на вашата гаража, подрум, лизгачки штала врати и порти, а потоа се утврдат се справи со нашите prepacked завртки предвидено.Ние се доведе на патот во лизгачки штала вратата хардвер и ние ве покануваме да се создаде нешто уникатно.За една врата со дебелина од 1-3/8" - 1-3/4" , Идеален за отворања до 30 во.Со седиште во Shenyang, Кина.Премиум ексклузивни anodizing техника овозможува удобно корисна допир за вашата рака со прекрасен чист изглед.Модерната, масна дизајн и мазна површина се овозможи голем чувствуваат во вашата рака.Професионални услуги на клиентите тим ви помогне да ги реши сите инсталација проблеми во време, да го прифати нарачана.Висока јачина индустриски одделение песни и pulleys лесно може да се одржи 230 кг.Ние ќе уживаат во работата со суровини да ги направи во нешто несекојдневно. [СИТЕ МОНТАЖА ХАРДВЕР ВКЛУЧЕНИ] - Комплет доаѓа со сите потребни хардвер за виси на вратата, вклучувајќи 1 парче 5 FT лизгачки песна, 2-врата затки, 2-ѕидот закачалки со ролки, 1 кат водич, 2-анти-скок дискови, 4 M10 завртки и изолација, 4 M10 60 завртки за 1-3/8" 1 3/4" врати, 1 x рачка, 4 x завртки.ЦАРИНЕЊЕ е потребно од врвот на вашата врата до таванот е најмалку 8 во.ДИМЕНЗИИ - 8-11/16 инчи во високи (22cm) ЗДРАВ УШТЕ МАЗНА И ДОМОТ – Тоа е направен од висок квалитет на челик, кој ќе издржи напорни услови без оглед на тоа дали се користи во затворени простории или на отворено. [ПРЕМИУМ ХАРДВЕР МАТЕРИЈАЛ] - WINSOON лизгачки штала вратата хардвер е направен од висок квалитет на челик и црна прав обложени површината обезбедува анти-корозија и години на убавина и долговечност.Во исто време, тоа е мазна, едноставен и елегантен.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Талент и craftwork се камен-темелник на нашата компанија.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Ова се справи со е со висок квалитет јаглероден челик, и е многу здрав за секоја врата.ЗАВРТКИ ВКЛУЧЕНИ - Доаѓа со појавување на завртки, кои се специјално дизајнирани за оваа специфична се справи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

PUTORSEN Електрични Висина Прилагодливи Стои Маса, 48 x 24 Инчи Седат Стојат Дома за Статистика Табела со Splice Одбор, Црна Рамка/Темно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PUTORSEN Електрични Висина Прилагодливи Стои Маса, 48 x 24 Инчи Седат Стојат Дома за Статистика Табела со Splice Одбор, Црна Рамка/Темно

【ЕЛЕКТРИЧНИ ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ ЛИФТ СИСТЕМ】PUTORSEN висина прилагодливи електрични стои биро е здрав и �

DEN 1519.20
CIVIVI McKenna Пред Flipper Преклопен Нож - Мали Џебен Нож со 154CM Сечилото Месинг Рачка-Една Рака го Отворите Нож за Секојдневна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CIVIVI McKenna Пред Flipper Преклопен Нож - Мали Џебен Нож со 154CM Сечилото Месинг Рачка-Една Рака го Отворите Нож за Секојдневна

✅【Дизајниран од страна на Илија Isham】Преклопен нож со единствена форма карактеристики на остар жилет д

DEN 2238.00
NNXC Влече Тип на Мобилен Телефон Екран Засилувач 3D Ефект Голем Екран со Маса Носителот на Телефонот на Екранот Зголемена Виткање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NNXC Влече Тип на Мобилен Телефон Екран Засилувач 3D Ефект Голем Екран со Маса Носителот на Телефонот на Екранот Зголемена Виткање

Направени на парична казна квалитет АБС материјал, практични, фирма и повеќе појасна екран...

DEN 623.76
ЕКСПРЕС ИСПОРАКА од СТРАНА на DHL За Чешање на Главата & Мрсна Коса Zenze Kaffir Вар Леплива Ориз Исплакнете со Вода Билни Шампон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЕКСПРЕС ИСПОРАКА од СТРАНА на DHL За Чешање на Главата & Мрсна Коса Zenze Kaffir Вар Леплива Ориз Исплакнете со Вода Билни Шампон

Текстура има добра течност.Содржина : 250ml.Со блага арома на бергамот плус мирисот на glutinoориз е многу осв�

DEN 1584.00
ИНДУСТРИСКИ MRO 337-K01-KE 150PSI 3 NSNP-ОЕМ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНДУСТРИСКИ MRO 337-K01-KE 150PSI 3 NSNP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 15624.00
CGOLDENWALL L PS-80AD 22L Ултразвукови Почиста Ултразвукови Чистење машина Професионални Нерѓосувачки Челик Индустриски Ултразвукови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CGOLDENWALL L PS-80AD 22L Ултразвукови Почиста Ултразвукови Чистење машина Професионални Нерѓосувачки Челик Индустриски Ултразвукови

Грејач (100 w) моќна греалка го прави температура се постигне presetting една брзо производ модел : PS80 AD Топлинс�

DEN 343.20
Wenko 62146100 Перење Кошница, Сива, 52 x 54 x 28 см
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Wenko 62146100 Перење Кошница, Сива, 52 x 54 x 28 см

Производителот гаранција може да не се применува.Атрактивни перење кутија со по две прегради за соврше�

DEN 2812.32
HFS-25 1/dn25 Проток на Вода Контрола Switch Гребло Контрола Switch Висока Сигурност 6-380V Нерѓосувачки Челик & Пластика, Електрични
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HFS-25 1/dn25 Проток на Вода Контрола Switch Гребло Контрола Switch Висока Сигурност 6-380V Нерѓосувачки Челик & Пластика, Електрични

Протокот прекинувачот е обично се користи во места кои бараат блокирам или.Усвојување на високо квалит�

DEN 2241.60
Вино Стакло Виси Рек Црна Може Да Се Изменуваат, Металик Железо Пехари Stemware Рек Носителот, Вино Чување На Екранот Полица, Монтажа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Вино Стакло Виси Рек Црна Може Да Се Изменуваат, Металик Железо Пехари Stemware Рек Носителот, Вино Чување На Екранот Полица, Монтажа

★Лесно да се инсталира : конфигурирање на сите инсталација делови, perforate инсталација, стабилна суспензи

DEN 17004.24
mds Пакување од 100 Spandex Стол Sashes Лак sash Еластична Стол Бендови Врски со Тока за Свадба и Настани Декорација Spandex Лизгачот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

mds Пакување од 100 Spandex Стол Sashes Лак sash Еластична Стол Бендови Врски со Тока за Свадба и Настани Декорација Spandex Лизгачот

Количина : 100 компјутери стол лак sash , во боја : Сина.Материјали : Spandex (90% Полиестер И 10% Spandex) Со Пластични Т

DEN 1535.76