• Обновено
Umizato Eiko (Џет Црна)

Umizato Eiko (Џет Црна)

Buyers rating:
DEN 264.00

Залиха

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА - за Разлика од другите сина светлина блокирање леќа, Umizato е отпорен на гребење анти-рефлективен леќа го поминале безбедносни тестови, и им овозможува повеќе од 95% од видливата светлина преку.Во просек, поединци трошат 6 часа дневно гледајќи телевизии, компјутери, таблети и паметни телефони, од кои сите изложи на различни количини на вештачки сина светлина во текот на денот.Оптимално Багра - за Разлика од другите сино-светлина блокирање очила, Umizato компјутерски очила се многу суптилни багра, овозможувајќи за повеќе физички гледање искуство.Долгорочната изложеност на сина светлина може да влијае на целокупното здравје проблеми, вклучувајќи оштетување на ретината. (Lentes став computadora).Ова вклучува сина светлина од ТВ монитори, видео игра уреди, компјутери, паметни телефони и други електронски уреди.Затоа, ние ги користиме најдобрите материјали на пазарот да им даде на нашите клиенти на најдобар можен гледање искуство.Овие високо технолошки hydrophobic наочари се совршен екран заштитник и ќе ги филтрираат 30% од вештачки сина светлина и 100% штетни УВ бранови должини.СВЕТЛО, УДОБНО и ТРЕНДИ - Овие смели ретро правоаголник премиум рамки со пролетта шарки направена од страна полиран целулоза ацетат да се создаде најмногу издржлив, лесен, флексибилни, и ергономски eyewear.Umizato е очила се направени за да го оптимизирате вашиот вид и да ви овозможи со најдобра јасност е можно.Носи ги во вечерните часови ќе ви помогне да заспие, кој потоа го намалува заморот, замор на очите, главоболка, мигрена, суви очи, и чувствителноста на светло.Ние се залагаме за извонредност и веруваме дека нашата одговорност е да се осигури дека сите наши клиенти се 100% се задоволни.Повеќето компјутерски очила и видео игри очила имаат тешки жолта боја и се изработени од не-трајни нафтени базирани на пластика, но не овие.Овие очила понуда пролет шарки што се обезбеди сит се вклопуваат нудејќи поголема движење и удобност за секојдневна употреба.КУПИ СО CONFIDENCEUmizato е убеден во високиот квалитет на производите што ги нудиме.Umizato е сино-светлина блокирање на очила се дизајнирани за да се намали замор на очите, замор, подобрување на спиење и да се зголеми целокупното здравје.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

MAPIR Survey3W NDVI Мапирање Камера RGN Црвена+Зелена+Близина на Инфраред Филтер 3.37 mm f/2.8 Нема Нарушување Широк Агол GPS Екран
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MAPIR Survey3W NDVI Мапирање Камера RGN Црвена+Зелена+Близина на Инфраред Филтер 3.37 mm f/2.8 Нема Нарушување Широк Агол GPS Екран

► Ултра остри Нема Нарушување Широк RGN (Црвена + Зелена + Близина на Инфраред) NDVI леќа : 3 ► Одлична за гене

DEN 2047.20
Bluetooth Звучник Ноќ Светлата Преносни Аларм Ноќни Ламби Допир Контрола RGB Multicolor Менување на Led Светилки за во Спалната соба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bluetooth Звучник Ноќ Светлата Преносни Аларм Ноќни Ламби Допир Контрола RGB Multicolor Менување на Led Светилки за во Спалната соба

Мултифункција се прикаже : Bluetooth музика игра,допир за контрола на осветленоста затемнување на боја се ме

DEN 623.76
HFS-25 1/dn25 Проток на Вода Контрола Switch Гребло Контрола Switch Висока Сигурност 6-380V Нерѓосувачки Челик & Пластика, Електрични
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HFS-25 1/dn25 Проток на Вода Контрола Switch Гребло Контрола Switch Висока Сигурност 6-380V Нерѓосувачки Челик & Пластика, Електрични

Протокот прекинувачот е обично се користи во места кои бараат блокирам или.Усвојување на високо квалит�

DEN 2241.60
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Asus Zenfone 4 Max, Ујп, Плус
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Asus Zenfone 4 Max, Ујп, Плус

Дизајнер Случај за 5.5 Инчен AsZen Fone 4 Max / Zenfone 4 Max Pro / Zenfone 4 Max Плус е направен за конечна одговара за максима

DEN 354.96
Cocomii Плоштадот Дијамант iPhone 11 Случај, Тенок Тенка Сјајни Мек, Флексибилен TPU Силиконска Гума Гел 3D Призмата Багажникот Кутија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cocomii Плоштадот Дијамант iPhone 11 Случај, Тенок Тенка Сјајни Мек, Флексибилен TPU Силиконска Гума Гел 3D Призмата Багажникот Кутија

УНИКАТЕН и СТИЛСКИ, КВАЛИТЕТ : Оваа убава случај е компатибилен со i Phone 11 6.1 инчи 2019 Може да се работи со б�

DEN 287.76
Flyye EDC Хидратација Ранец Каки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Flyye EDC Хидратација Ранец Каки

Обезбеди хидратација на мочниот меур торбичка 2 предни џебови (2.5 L хидратација на мочниот меур НЕ се ВКЛ

DEN 1665.60
SMARTAKE Стаклена Тегла Сетови, 4 Пакети од 2 на 18oz, 2 на 29oz Широк Устата Храна Складирање Тегла со Херметички Дрво Капак, Обновливи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SMARTAKE Стаклена Тегла Сетови, 4 Пакети од 2 на 18oz, 2 на 29oz Широк Устата Храна Складирање Тегла со Херметички Дрво Капак, Обновливи

Practicability s карактеристики како:ниска проширување стапка, висока цврстина, висока цврстина, лесни, што е �

DEN 743.76
PUTORSEN Електрични Висина Прилагодливи Стои Маса, 48 x 24 Инчи Седат Стојат Дома за Статистика Табела со Splice Одбор, Црна Рамка/Темно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PUTORSEN Електрични Висина Прилагодливи Стои Маса, 48 x 24 Инчи Седат Стојат Дома за Статистика Табела со Splice Одбор, Црна Рамка/Темно

【ЕЛЕКТРИЧНИ ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ ЛИФТ СИСТЕМ】PUTORSEN висина прилагодливи електрични стои биро е здрав и �

DEN 1519.20
BAIFFEI 7/11mm Лепак Прачки 100 Компјутери Стапови за Пиштол Топла Топи Лепило Електрични Алатки Не Капе Лепак Топла Лепак Стапови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BAIFFEI 7/11mm Лепак Прачки 100 Компјутери Стапови за Пиштол Топла Топи Лепило Електрични Алатки Не Капе Лепак Топла Лепак Стапови

Материјал : ЕВА.мала тежина, може да се поврзат голем број на видови на пластика, играчки, дрво, метал, тка

DEN 1672.08
Upstart Батеријата 4-Pack HEPA Патрон на Филтерот за Замена за Hoover Поттикне TurboPower Bagless Исправена U5268970 Вакуум - Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Upstart Батеријата 4-Pack HEPA Патрон на Филтерот за Замена за Hoover Поттикне TurboPower Bagless Исправена U5268970 Вакуум - Компатибилен

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре�

DEN 288.00
CGOLDENWALL L PS-80AD 22L Ултразвукови Почиста Ултразвукови Чистење машина Професионални Нерѓосувачки Челик Индустриски Ултразвукови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CGOLDENWALL L PS-80AD 22L Ултразвукови Почиста Ултразвукови Чистење машина Професионални Нерѓосувачки Челик Индустриски Ултразвукови

Грејач (100 w) моќна греалка го прави температура се постигне presetting една брзо производ модел : PS80 AD Топлинс�

DEN 343.20